Smrtonosná pomsta

• Slovensko S ľadovým pokojom (viac)

Keď mladý biznisman Will Share (Henry Cavill) príde do Španielska na týždennú rodinnú dovolenku, nie je práve prázdninovo naladený. Jeho začínajúca firma má problémy a napätý vzťah s puntičkárskym otcom Martinom (Bruce Willis) všetko ešte viac zhoršuje. Keď však celú Willovu rodinu unesú ľudia, z ktorých sa vykľujú tajní agenti pátrajúci po záhadnom kufríku, Will sa zrazu ocitne sám na úteku. Z ničoho nič sa znovu objaví jeho otec Martin a Willov svet sa otočí hore nohami, keď mu otec prezradí, že je agentom v utajení, ktorý sa zaplietol do medzivládnej siete tajomstiev. Will musí nájsť spôsob, ako zachrániť celú rodinu. Čas stanovený únoscami beží a španielska polícia ho naháňa za vraždu, ktorú nespáchal. Will musí v spletitých uliciach Madridu rozpliesť konšpiračný labyrint. Komu môže veriť? Kto zabil jeho otca? A kde je záhadný kufrík, ktorý je kľúčom k bezpečnej ceste domov? Pri hľadaní odpovedí na tieto otázky Will objaví Luciu (Verónica Echegui), o ktorej nikdy nepočul, a ktorá mu chce pomôcť. Strata otca spojí ich sily, ale dokážu prekonať obrovské nástrahy skôr, než bude neskoro? (TV Markíza)

Litvicek odpad!

Na film jsem se těšil,že si zase užiju nějakou akční pecku s dobrým obsazením,ale opak je pravdou. Nejlepší ve filmu byl Bruce Willis těch 15 minut co tam vubec byl a poté už byla ztráta času sledovat zbytek té kraviny. Musím pochválit ale S.Weaver za perfektní předved nového ženského Hitmana,protože jsem v životě neviděl aby se během křížové palby někdo takový pohyboval rychlostí kroku a na každou střelu zasáhl cíl,který byl i vzdálen..to by nebyla až taková blbost,kdyby pak nebyla ukazaná scéna kde Cavill se kryje krčmo u schodu a snaží se uniknout - Weaver od něj asi 5 metru s krásným samopalem uzzi a netrefí se ani za boha. Prostě odpad.Nikdy více takový film. ()

Holina odpad!

Musím napsat komentář abych už pro příště věděl, že tuhle sračku jsem už viděl. Díval jsem se na to totiž omylem dvakrát, poněvadž jsem na první projekci zcela zapoměl. Tak špatný a nezáživný to je ()

Giggs

Po par tyždňoch si z tohto filmu nevybavujem absolutne nič. To nie je veru dobra vizitka. Tak ako prišiel, tak naňho sada prach. ()

kolemjdouc

Tak jako u předešlého hodnocení - jiný kraj ,jiný mrav. Pokud někdo tady čekáte bombastické nastoupení zlořádů tak se nedočkáte.Takhle se mi kriminálky líbí. Cavillův výkon je fakt vynikající.U mě dobrý. ()

lucijelucije

Velice mě překvapuje, že tady Bruce Willis, uváděn jako jeden z hlavních hrdinů, pomalu vydržel na scéně bezmála 10 min..Začalo to dobře, už jsem si i říkala, že by to po dlouhé době mohl být zase film na úrovni, ale po 30 minutách se začala plácat jakási slátanina, na kterou se ani nedá dokoukat. Děj je absolutně o ničem, na začátku víte to ,co víte, a na konci nevíte o nic víc. Zjednodušeně, hra na honěnou už mě opravdu nebere, a pokud to trvá více, jak 1,5 tak to teprve začne pěkně štvát. ()

David661

Průměrovina s hodně příjemným hereckým obsazením, ačkoli Willis se kazí a kazí... Weaver je naopak furt dost hustá a Cavill toho Supermana zvládne. ()

mosnak odpad!

Zbytečný a naprosto nudný film, kde po prvních 20 minutách Bruce zemře a záporačka v podobě herečky "SiKurva Vívr" pusobí tak neslaně a nemastně až to bolí. Hlavní hrdina je slabučký jako blázen! Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou,ale do pekel tento snímek poslal český dabing!!! 2% za Brůšův ksicht! ()

mazadlo

Možná je tento komentář jeden velký spoiler ale budu se snažit vás od tohoto filmu ochránit tak to berte jako poezii mládí. Bruce Willis vzal film protože to točil asi jeho bratránek. Jeho roli by zmáklla i Vondráčková mladší nebo Pepa Mátoha z Babovřesek. Chvíli si podupává na lodi, pak hodí do moře telefon a následně je zastřelen na parkovišti. Jako agent CIA docela amatér když neví, že na střeše může být odstřelovač. Jeho nastupování do auta v tento moment je tak vlažné jakoby si říkal: " Neměli by mě teď zastřelit? Určitě...četl jsme to v tom perfektním scenáři. Tak kde je ta kulka?" Navíc je to celé natočené tak, že čekáte kdy se Bruce Willis vynoří s kalašnikovem z uličky a celej problém vyřeší. Nevynoří se je fakt mrtvej. V jiných filmech ho asi už mockrát trefily do ramene takže tohle byla smrtelná bodovka. Mladík se najednou stává borcem filmu. Sice se plete všude tam, kde by mu odstřelili hlavu ale to nevadí protrože umí slaňovat satelitem. Omlácenej od balkonů utíká Weaver jako kamzík ( Weaver je všivá agentka, která se zaprodala korupci- podle všeho je fakt chladnokrevná a dobrá akorát neumí stisknout kohoutek pistole. Zřejmě má ještě z dětství nějaký problém se zbraněmi. Ale to nevadí v CIA jí vzali aby hlídala šanony. Je fakt dobrá v šanonování.) Nesmrtelnáí hláška filmu je " Ze všech lidí zrovna ty..HAHAHAHAHAHA!" a následně je to krutopřísná jízda napříč Madridem ve které jednou uletí autu dveře aby je následně mělo zpátky a mohlo sáňkovat po ulici. Prostě mohl bych pokračovat o výčtu klišé a debilit ( Izraelci za parkovištěm a najednou plné parkoviště Izraelců. Střela do Izraelce a Izraelec se válí na zemi jako mrtvola - vzápětí pobíhá po náměstí s kufříkem. Asi má větší štěstí než Willis. Ačkoliv ten to dostal do ramene a Izraelec do prdele jako Bláha v 30 případů majora Zemana.) donekonečna. A to ani mě nebaví. Tento film je bytečně strávená hodinka a půl. Škoda protože dle obsazení to vypadá docela na hit. ()

lareinna

Keď sa pozriem na hodnotenia filmov ako sú Pád bieleho domu alebo White House Down, tak hodnotenie je omnoho vyššie, ale z môjho pohľadu tento "Ľadový pokoj" nie je o nič lepší ani o nič horší. Herci ako Bruce (Sly, Arnie a pod.), čo majú kariéru takpovediac už za sebou, popri sebe takýmto spôsobom aspoň vyzdvihnú pár nových mladých a šikovných hercov a pomôžu im, dostať sa do povedomia divákov. Beriem to. ()

filipvrbik

Jako zaujalo mě to. Bohužel ze začátku slibně se rozvíjející psychologicko-mysteriózní thriller se ve vteřině, kdy zabijí Bruce Willise, změní na lacinou béčkovou střílečku- i tak je to natočeno poměrně slušně. Plusy - Henry Cavill, a herecké obsazení celkově, relativně nepředvídatelný děj (aspoň v maličkostech, vytušit konec lze snadno), kamera a atmosféra... Mínusy- absence lepšího děje (kromě prvních cca 15ti minut), divná záporačka Sigourney Weaver...Tak celkově lehčí podprůměr...50% ()

Illy

Zajímavé asi jako kanadský televizní thriller od osmi v pátek na Príma Laf. Škoda Riplejové a Meklejna, příště přečíst scénář. ()

Hepy13

No nebýt tu ''Wilda'', nejspíš bych se na film ani nepodíval. Páavě on dokáže diváky přitáhnout i k zcela neznámým filmům. Ale taky pěkně nasrat, zvlášť když se po pár minutách nechá tak blbě sejmout. V napětí jsem byl po celou dobu filmu, i když jsem nevěděl o co tam přesně jde. Celkově je to jen průměrný thriller s několika utopenými hereckými esy. Trošku mi to připomínalo Bourna, ale rozhodně né svou kvalitou. ()

KOZEL84

To by mě taky zajímalo jak se tohle stalo.Pár let po Tudorovcích to vypadalo,že bude klid,pak si naneštěstí nějaký hollywoodský imbecil vzpomněl,že tam hrál jeden moc sličný chlapec (který byl tak nudný vlezdořit',že Jindra ani nezacákal špalek),jehož sladký kukuč a kaštanové kučery budou vypadat na plakátech akčních filmů ultramegadrsně.A tak honí jakýsi kufřík a cosi teroristi a fotr Bruce,kterej tomu asi chtěl dodat lesku (tak to si měl asi sundat tu kšiltovku-znám podle sebe) a bla bla nezajímá...hlavně aby si po Bessonovsku zaskotačil v Evropě a trochu se přiblížil těm červeným kozačkám.Zatím teda vypadá spíš na pěkného dřeváka než lamželeza,ale přinejhorším ten reboot co příjde za rok zrebootujem za další rok znova (tak prej se má rebootovat Batman ;))..to už se snad kurva neděje!!) a já už pro něj uvažuju o scénáři na tělo.Bude to špiónská superakce s názvem ''Jeden Worthington kurevsky stačí''! ()

Chundys

Tohle byl asi u scénáristy asi jeden velký omyl, který se vyndal z koše a poslepoval zpět, akorát že se stránkami na přeskáčku! Nešlapalo to jak po stránce příběhové, tak po stránce akční. Postavy jakékoliv, které zde vystupovaly byly celkem žalostně nudné a nejradši by si divák přál je mít všechny mrtvé tak jako skončil můj oblíbenec plešatý... Henry Cavill zde aspoň trochu seděl a i jsem si ho oblíbil a těším se jak se zhostí role Man of Steel. Zato Ripleyová by se měla dál zabývat mimozemskou tématikou a nebo nějakou tou komedií či romantikou! ()

Monisek

V televizi jsem viděla upoutávku s Willisem, tak jsem si řekla: OK, koukneme na to... Pak mě překvapilo, že tam hraje i Superman, za kterého dávám tu druhou hvězdu, protože jinak stojí film za starou belu. Hrozná kamera / režie tomu fakt nepřidávaj.. Málem jsem to nedokoukala! ()

BOURQUE

Tematicky dobrý, ale režisérsky zlé. S. Weaver (teraz ako záporáčka) sa to snaží zachrániť, no tentoraz sa to nepodarilo. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (viac)

Henry Cavill je nový Superman

Henry Cavill je nový Superman

01.02.2011

Upozornil na sebe jednou z hlavních rolí v seriálu Tudorovci a fantasy Hvězdný prach, teď ho čeká velká hollywoodská budoucnost. Ještě letos ho uvidíme jako Thésea v starořecké fantasy Tarsema Singha… (viac)

Bruce a Sigourney jako soupeři?

Bruce a Sigourney jako soupeři?

05.08.2010

Bruce Willis se zřejmě snaží trumfnout Nicolase Cage v počtu přijatých filmových rolí. Začátkem září poletí do Španělska a svěří se tam do rukou Mabrouka El Mechriho, pro kterého se drama JCVD stalo… (viac)