Marmaduk se přestěhuje se svou rodinou do nové čtvrti v kalifornském Orange County. A tam extrémně velký mladý pes zjišťuje, že v novém bydlišti není snadné zapadnout, natož najít si potenciální romantickou partnerku... Marmaduk, nejmilovanější německá doga na světě, se konečně dostal z papírového komiksu (jeho příběh se objevil v 600 novinách ve 20 zemích) na filmové plátno. Extrémně velký pes měl vždy problémy zapadnout, nyní však konečně našel místo, které je přátelské k těm, kteří se jakkoli vymykají průměru. Marmaduk nyní žije se svou rodinou v kalifornské Orange County, kam se rodina přistěhovala ze středozápadu. A tak se devadesátikilový Marmaduk seznamuje s novým prostředím, ovšem najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátelé není úplně snadné. Naštěstí však vždycky má nejlepšího kámoše a "nevlastního bráchu" Carlose a ruskou modrou kočku, kteří mu hlídají záda. (oficiálny text distribútora)

RoryWhite

V podstatě je to "blbina" s naprosto okoukaným námětem, ale na druhou stranu má i něco do sebe! Je tam pár vtipných okamžiků které z hlavy už nejspíš nedostanu... prostě prima oddechovka! ()

Marek.Skalka

Film pro celou rodinu. Tak ho chápu a jako takový splnil očekávání. Mimochodem jestli si snad někdo myslel, že vést poučné debaty o tom, jestli pes dovede mluvit, a pak to tomu filmu vyčítat... někdo takový by se měl nad sebou zamyslet. Nebýt tam těch tanečních scén (byť krátkých), dal bych klidně pět hvězd. ()

PORTER44

Pro dětskou generaci asi dobrá podívaná ale já jsem se dost nudil.Mluvící psi a kočky ani to k zábavě moc nepomohlo humornější je pro mě třeba Garfield. ()

Zrzavakocka

Film určeny především dětem a pro děti tak aby je na nějakou dobu zabavil což se velice dobře povedlo co kdo z nás ví zda si oni a hafani mezi sebou nedokáží povídat, a když k tomu přidáte dokonalý dabing Petra Rychlého tak je o zábavu více jak postaráno !!!! ()