Neodolateľné Disneyho rozprávajúce šteniatka - milí a hebkí zlatí retríveri Budderball, B-Dawg, RoseBud, Buddha a MudBud - prichádzajú v novom príbehu, v ktorom sa stanú lovcami pokladov.
Vydajte sa do Egypta spolu s piatimi šteniatkami a opičiakom za najväčším archeologickým dobrodružstvom všetkých čias. Náhrdelník Kleopatry sa nesmie dostať do nesprávnych mačacích pazúrov a naši malí hrdinovia sa už preto ponáhľajú na pomoc! (TV JOJ)

Eywa11

Jedna hviezda za šteniatka a Egypt, pretože keby to vidím ako malá šušňa určite by to bol práve pre tie veci môj top film, a keby okolo ešte preletí asteroid pozerala by som to dookola. Teraz môžem povedať, že som to prežila len ako kulisu pri raňajkách, a že keď budú moje deti niekedy v budúcnosti chcieť pozerať podobné hovadiny a Teletabies urobím im aj sebe kakavko a sebe tam šprcnem aj trocha rumu, lebo tieto záležitosti sa v triezvom stave nedajú pozerať :D haf haf ()

Majduskabb

Štěňátka jsou pořád stejně roztomilá, příběh je pořád stejně dobrej. Ale přece jenom mluvící opice, had a velbloud už na mě byli v té změti zvířátek trošku moc. 3* za štěňátka zlatého retrívra, za dobrý námět a za dobré hlášky. Film rozhodně neurazí, a není jen pro ty malé diváky, myslím, že milovníky psích filmů potěší stejně, jako předchozí díly o buddies :) ()

ARI50

Je velkolepé jak dokáže tahle banda nabízet pořád nudnou záležitost a že se pořád snaží vymýšlet další a další sračky. ()

predators

Indiana Jones se reinkarnoval do pěti štěňat, která se vydávají hledat náhrdelník Kleokatry. Jsou zde patrné nízké náklady a piškotí zaměření nelze upřít, ale jako rodinná sobotní dopolední podívaná neurazí. 50% ()