Kamoš 2

• Česko Kámoš 2 (viac)

Marty Peterson je malý chlapec, který žije v malém a poklidném americkém městečku společně s rodiči a také svým psem Shilohem. Ještě před nedávnem si myslel, že když zachránil psa Shiloha před jeho hrubiánským majitelem, zahořklým alkoholikem Juddem Traversem, jeho potíže s hrubým a nenávistným starcem tím skončily. Ale když Judd začne vyhrožovat, že si svého psa vezme zpět, bojí se Marty, že ztratí nejlepšího přítele, kterého kdy měl. Juddovo hrubé a nevrlé chování se totiž nezmění ani poté, co mu Shiloh zachrání život. Starý muž se odmítá změnit a vylekaný Marty se nakonec odhodlá k zoufalému pokusu. Je přesvědčen, že stejně jako se mu podařilo laskavým přístupem získat přátelství týraného zvířete, dokáže silou laskavosti změnit i starého muže naplněného nenávistí. A s pomocí rodičů se o to pokusí. (oficiálny text distribútora)

Le_Chuck odpad!

Otravný pes + nesympatické deti + streda 9:30 na Nove + kadencia minimálne jednej morality na minútu = peklo pre dospelých. Po 30 minútach som sa prestal trápiť. Naozaj nemusím vidieť všetko. Ani vy. 5% ()

koza3

"Jade, odlož to koště." Tahle hláška mě utvrdila v tom, že jedna hvězda za podzimní listí je tak maximum pro tento rodinný snímek. Dlouhé, nezáživné dramíčko o psovi, který je pojítkem ve vztahu hodného a zlého souseda. Jestli tenhle snímek je součástí trilogie, tak by mě zajímalo o čem jsou další dva díly, ale nemám tolik mozkových buněk, abych to zjišťoval :-) ()

freddy

Mám pejsky rád a bígl je krásné plemeno. Film se mi líbil a ke konci filmu jsem byl dokonce dojatý. Upozorňuji však, že jsem neviděl první díl, takže jsem nemohl porovnávat. Ale tenhle film sám o sobě byl koukatelný, měl děj a já byl spokojený. Byla zde i postava záporáka, což se mi taky líbilo. Takže celkově to vidím na průměr, ale rád se kdykoliv na ten film znovu kouknu... ()

sidzej

Fantasy? :DDD Niekto si tu z nas robi dobry den. Ale spat k filmu. Jednotku som nevidel tak nemam s cim zrovnavat. Kamos 2 je mily rodinny film s priemernym a predvidatelnym scenarom no s prijemnou atmosferou a dojemnym zaverom. Detom sa to pacit bude a dospeli ocenia absenciu infantilnych humornych scen. V ramci zanru solidny film. 65% ()