Nejúžasnější film s Čivavami v hlavní roli jaký byl v historii filmu natočen! Bláznivá rodinná komedie, která možná rozzlobí nelítostné filmové kritiky, ale zcela spolehlivě pobaví a rozesměje diváky. Rozmazlení psí mazlíčci si spolu se svými pány užívají luxusu Beverly Hills. Bílá elegantní čivava Chloe s diamantovým obojkem se ale během výletu ztratí v Mexiku a místo doposud pohodlného života na ní čeká drsné mexické dobrodružství. Dámě v nesnázích spěchají na pomoc pravé pouliční čivavy i další psi. Je konec hýčkání, přišel čas ukázat zuby. (oficiálny text distribútora)

pakobylka

Něco málo o zvířátkách a o lidech ... vlastně - abych byla přesnější: Něco víc o lidech a k tomu něco málo o zvířátkách - navzdory faktu, že zvířátka obsadila prakticky všechny hlavní úlohy. V každém případě se potkáte s neobyčejně vstřícným a laskavým vyprávěním, které se nebojí angažovat OPRAVDOVÉ čtyřnohé herecké hvězdy (alespoň co se pejsků dotýká) a digitální animací si vypomáhá jen v míře nezbytně nutné, což považuji za čin hodný obdivu - a především následování. Ovšem žádné velké iluze si nedělám: Skutečná zvířátka mají své nároky, potřeby - a především svou hlavu, což se o jejich digitálních dvojnících řict nedá. A tak se obávám, že nastává definitivní soumrak zvířátek opravdových a naopak nadějný úsvit zvířátek digitálních, která jsou absolutně poslušná a schopná pracovat každý den čtyřiadvacet hodin bez přestávky - a bez sebemenších známek hladu, žízně, únavy či nechuti. Nicméně příběh čivavy z Beverly Hills je ze staré školy, třebaže se neodříká nových technologických možností. Je vtipný, vynalézavý a hravý - a přitom si na nic nehraje, když bez obalu cílí na ty z vás, kteří mají rádi zvířátka ... a třeba i lidi. ()

darkreider

V jednej veci musím súhlasiť s užívateľom s nickom Pilouš. Film si rozhodne nezaslúži hodnotenie Odpad. Konečne zase raz typická Disneyho rozprávková komédia s absolútnym happyendom(naozaj všetko skončí dobre). Superštek (jak od Bolta) na konci je už silné kafe, ale je to raz rozprávka, tak relaxujte a smejte sa, rozhodne je na čom. Mexický chameleón hláškuje jedna radosť. Toto je ultimátne nezávadný film na rodinné kino. Po všetkých tých vulgárnych, sexistických, ultra teen-cool somarinách je toto ambrózia. PS: Čivavy(ani iné mini psi) nie sú moje obľúbené plemená, ale nezaložím na tom hodnotenie filmu, však MartyMcFly89 . ()

slunicko2

My name is Papi. I am descended from an ancient line of proud warriors. My ancestors went into battle, alongside Aztec soldiers. Today, we move within the inner circles of the wealthiest and most powerful people on the planet. Who am I?...Iˇm a Chihuahua! 1) Očekával jsem, že film po deseti minutách vypnu a smažu ze záznamu i z mysli. Pak jsem si říkal, že mu dám půl hodinu a nakonec jsem se zájmem sledoval celý. Oceňuji spoustu nápadů. Nakonec si protivné uštěkané čivavy snad i oblíbím. 2) Jak už to u amerických filmů bývá, tvůrci zde smíchali Gudalajaru s Mexico City, aztécké ruiny posadili do Chihuahuy apod. Ne, že by mě to trápilo... ()

Elleannie

Zábavné a srandovní od začátku do konce, vážně mě to moc rozesmálo. Nejvíce mě pobavily "divoké" čivavy, které se přiřítily na pomoc Chloe (za tím rozprášeným pískem jsem čekala nějaké obrovské zvíře, a ono to bylo spoustu malých čivavek:-)). Prostě senzační komedie pro odreagování a chvilku nepřemýšlení. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $94,514,402Tržby Celosvetovo $149,281,606Tržby za predaj DVD v USA $61,321,395 //počet predaných kusov 3,626,726║ Suchá planina, ktorá sa len pribúdajúcimi minútami stáva čoraz viac otravnou vývarovou zlátaninou, za celý čas sa tu nenájde lepšej momentky, rovnako tak nehrozí ani zábavnosť, zbytočná umelina. /25%/ ()

• Když Papi mluví s Manuelem o Chloeině ukradeném obojku, Manuel říká, že ji chtěli zachránit před tím „ďábelským psem, co ji honí“. Jméno Vasquezova dobrmana El Diablo znamená ve španělštině „ďábel“. (kesinaa)