Marmaduk se přestěhuje se svou rodinou do nové čtvrti v kalifornském Orange County. A tam extrémně velký mladý pes zjišťuje, že v novém bydlišti není snadné zapadnout, natož najít si potenciální romantickou partnerku... Marmaduk, nejmilovanější německá doga na světě, se konečně dostal z papírového komiksu (jeho příběh se objevil v 600 novinách ve 20 zemích) na filmové plátno. Extrémně velký pes měl vždy problémy zapadnout, nyní však konečně našel místo, které je přátelské k těm, kteří se jakkoli vymykají průměru. Marmaduk nyní žije se svou rodinou v kalifornské Orange County, kam se rodina přistěhovala ze středozápadu. A tak se devadesátikilový Marmaduk seznamuje s novým prostředím, ovšem najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátelé není úplně snadné. Naštěstí však vždycky má nejlepšího kámoše a "nevlastního bráchu" Carlose a ruskou modrou kočku, kteří mu hlídají záda. (oficiálny text distribútora)

aslavey

Sice to je klišé nad klišé a ještě větší klišé, ale na druhou stranu vcelku pěknej nápad, předělat klišé do světa zvířátek. Moje dětská duše si zaplesala. Frkům jsem se zasmál a víc jsem ani vlastně nechtěl. To, že příběh tu už byl milionkrát a stačí prvních 5 minut a člověk ví, jak to dopadne, ale na příběh se stejně nekouká. Možná se daly vypustit, nebo předělat některé až příliš absurdní scény, ale zklamání by vypadalo jinak :) ()

Olík

Lidské (nebo spíše dětské) problémy jako budování pozice outsidera v novém prostředí, souboj srdce a rozumu nebo drobné rozbroje v rodinném kruhu přenesené do zvířecí říše jmenovitě na bedra gigantické dogy Marmaduka. S mluvícími zvířaty se nám poslední dobou roztrhl pytel a nevím, zdali jde o tu správnou cestu. ()

drankeryth

V pohodicke plynuci film pre celu rodinu:) Marmaduke bol super a hlavne na konci filmu ked tancoval s ostatnymi psami. Dialogy boli obstojne a aj obcas usmevne. Mladsich divakov tento film potesi, ved aj mne sa to celkom pacilo:) ()

MickeyStuma

Rodinná hraná komedie určená především pro malé diváky. Svět domácích mazlíčků a to především psů v doslova romantickém příběhu. Ten sice oplývá mnohými klišé, ale takových, které vykouzlí úsměv na dětské tváři. A to bylo cílem. Ano, kdo nemá určitý vztah ke zvířatům, nebude mít ani sympatie k tomuto snímku. Oni jsou totiž hlavními aktéry děje, takže se chovají, přemýšlí a především mluví jako lidé. Film se povedl a děti se k němu budou rádi vracet. ()

Rathalos

Zvierata mam rad a konkretne psikov este viac a preto ma tato rodinna komedia potesila,je to mila a vtipna zalezitost,havkovia su super,na pekny vecer idealny film...:-) ()

sarkareifova

Skvělej dětskej film. Zaručeně se pobavíte a zároveň u toho není potřeba přemejšlet nad složitejma dějovejma zápletkama. Filmy pro děti se těžko hdnotí, když už jste nějakej ten pátek na světě, ale tady hodnotím jednoznačně dobře, ale dávám jenom 4 hvězdy, protože jsem viděla už i lepší. ()

Bbronx

Film je zacílený na mladší diváky. A tak se stává, že se mohou rodiče chvilkama nudit. Ale chvilky přijdou až ke konci. Máte děcka kolem deviti let??? Tak mohu pouze doporučit. Pobaví je to a rozhodně je to zábavnější jak Dr. Dolittle. Dávám 65% ()

Petulka88

Tak tohle mě opravdu mile překvapilo. Je to sice stokrát omletá a viděná záležitost, ale já se docela bavil, navíc by se mělo přihlédnout k tomu, že je to přece jen film hlavně pro děti. Některé vtípky jsou sice inantilní až moc, ale není to nic co by se nedalo přežít. Původně jsem chtěl dát 3*, ale nakonec ještě jednu přidám. A důvod? Fenka Mazie. Ta je jednoduše úžasná a její psí oči jsou naprosto neuvěřitelné... ()

E lan

Nějak mi nejsou po srsti pseudo-animované zvířecí filmy a tenhle bohužel nebyl výjimka. Scénář hodně schématický, hlavní hrdinové (nejen zvířecí) nijak zajímaví a celkově dost nudná podívaná. Není o co stát... ()

LuckyDuckie

oddechovka, předvídatelná, místy roztomilá. neurazí, ale do gauče nepřimrazí. ale dětem na tom přeci nesejde. Duke je krásnej pes a kocour má bezva hlášky. ()

Lasombra

Miluju filmy s mluvícíma zvířátkama, hlavně pokud to nejsou úplně nejtupější scénáře a dá se na to dívat, tak jako na Marmaduka, který si musí získat srdce všech:) Mé vnitřní dítě jen zajásalo:) ()