Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

Thug_Leo

Nevím co je horší, jestli humor, kamera, digitální efekty nebo příběh a postavy. Postavy nahodile ztrácejí dovednosti se trefit pistolí nebo přeprat ženskou, podpůrný tým slouží jako komparz na natažení promítací doby. Kulky už ani nevylétají ze zbraní, mlácení způsobuje pouze pot, darebáci přestanou střílet když si musí postavy pokecat. Před 17lety když jsem jako puberťák sledoval druhý díl, bavil jsem se.....teď mám problém dokoukat. ()

KiJi

SLOW BOYS Nemá to už švih, tempo, dynamiku jako dvojka. Martin je dost obtloustlý, do akcí se příliš nezapojuje, a když, tak je spíše takovým ocáskem Willa. Od děje se nedá nic světoborného čekat (hlavním motivem je pomsta), má dost hluchá místa. Obrovskou slabinou je akce, působí dost jalově, odbytě, spíše vychází z předcházejících dílů, pro mě tam nebylo nic, z čeho by se mi tajil dech. Alespoň choreografie osobních soubojů je pěkně udělaná. Narážky na to, že dva borci jsou už staří, měla Smrtonosná zbraň 4 lepší. Ostatní postavy působí spíše jako komparz. Až na kapitána. Ten je naštěstí stále stejně hláškový. A právě největší síla filmu je v komice a herectví Willa a Martina, kteří fakt perlí. Ale to je na Mizery málo; značka Mizerové je hlavně nadupaný akčňák, a to trojka není. ()

jizvoun

Z nostalgie a úcty k předchozím dílům dávám tři hvězdy, ale jsou to slabé tři hvězdy. I když to mělo své světlé momenty, spoustu času jsem jen kroutil hlavou a čekal, kdy přijde chvíle ještě o něco přitaženější za vlasy než jsem právě viděl. Jako nejtrapnější moment filmu mi přijde přerod hlavního padoucha v závěru, to jsem vážně odmítal pobrat. ()

kaller

Návrat se sympatické a správně nesourodé dvojici bohužel nepovedl. Není to ani příliš vtipné, ani dostatečně akční, jakkoliv se to Will Smith snaží neustále nějak zachraňovat... leč málo platné, pokud mu scénář hodí pod nohy takové poleno, jakým je finální příběhové rozuzlení, dostanete jasné resumé, že jde o další zbytečný pokus oživit druhdy úspěšnou sérii. ()

Standey

Jednička byla skvělá, dvojka vynikající a ve trojce už mizerům bohužel došel dech. Tento pokus dvojice Arbi/Fallah se sice snaží těžit z vizuálu M.Baye a je tam cítit producentská dvojice DS/JB ale ani to na první dva díly z daleka nestačí. Hláškování je nucené a jindy bezchybné Wildovo herectví tady pokleslo na úroveň svého hereckého kolegy ML. Suma sumárum pro mě zklamání roku. ()

soukyd33

Zatím nejakčnější díl, a v tom je asi právě problém. Kdyby to nebyla komedie, asi bych ještě hodnocení snížil. Akce tu je, hlášek 100%, ale napětí a průběh je takový divný. Na tento film se už asi znovu nepodívám. Reálnost situace je 10%. 👎 Poznámka: Závěr filmu otočí o 180°! 👍 Hvězdiček 3 ()

Martinko991

Celkom fajn oddychový filmík v ktorom sa mi páčil najmä humor Martina Lawrenca, inak všetko ostatné pre mňa nevybočilo z ostatných novodobých akčných filmov. ()

VashCZ

Jsem vyznavačem jedničky a dvojky. Nejsou to přelomové filmy a ve dvojce už trochu skřípou mimoakční scény, ale pořád velmi dobré akční filmy. Do první pětiny(úvodu) vidět Martina Lawrence předčítat svůj part bylo tak rušivé, že to skoro přehlušilo vložené nostalgia prvky, které se ve větší míře rozplácli po obrazovce v pětině druhé. Teprve třetí pětina je část, kterou můžu nazvat jako povedenou(rozdělení hrdinů a jejich spojení a trvání až do konce akce) a hodnou Bad Boys. Ve zbytku filmu se snaží hrát na kriminálku Miami i Jamese Bonda, ale umí ledatak hovno a přílišné opakování scén z předchozích dílů tomu nepřidává. Záblesky dobrého nápadu tam jsou a dobrá scéna občas problikne, ale jinak jsou tvůrci jasně předposraní. 20 let rozdílu se mělo jasně odrazit na dialozích hlavně trapného Marcuse a Mike Lowrey by mohl trochu bojovat se svou rolí v životě. Bylo mi jasný, že to bude horší, ale když film dostává stejné hodnoceníé jako předchozí díly, nevěděl jsem, že o tolik. 40% a to jsem hodnej... ne seru na ně. 30% za zničení Miamského Body a Doyla. edit: omg předchozí díly dělal Michael Bay, ten samý co teď dělal 6 underground, což je new age solidní akce s rozum dávajícím příběhem, ale samo TOTÁLNĚ Bčkovitá. Proč to nedělal on, mohl sem vnést i trochu poetiky z dětských Trasnformerů. :-( ()

ouki81

Tohle fakt ne. V klidu bych u sledování tohohle filmu oškrábal brambory,umyl nádobí a uvařil oběd.Aspoň bych měl dojem užitečně stráveného času,nikoliv že jsem ten čas zabil. Will Smith sice pořád umí a Martin Lawrence rozesměje,ale prostě tomu chybí drajv prvních dvou dílů. ()

zekon

Návrat ke svělé jedničce ve skvělé produkci. Po dlouhé době "entertainment" jak sfiňa. Vtipné, rychlé, Will fakt nestárne. Jo, kopie zbraně je hodně cítit, ale na dnešní dobu hodně solidní film takže nevadí :) ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)