Milovaní

(festivalový názov)
  • Austrália The Loved Ones

Příběh mapuje osud mladého středoškoláka Brenta (Xavier Samuel). Brent se díky rodinné katastrofě a neustálé konfrontaci z matčiny strany uzavírá do sebe. Nemůže se zbavit pocitu viny z tátovy smrti, zažívá emoční kolapsy a pomáhá si marihuanou a metalovou hudbou. Jeho dívka Holly se mu snaží co nejvíce pomáhat. Je to milá starostlivá slečna nohama pevně na zemi a právě ona je důvodem, proč je Brent surově unesen. Když se probudí z bezvědomí, čeká ho pohled na zrcadlovou disko kouli, injekční stříkačky, elektrickou vrtačku a jeho ctitelku, která neskousla, že jeho přítelkyně není ona. Brenta čeká noc hrůzy plná mučení a beznaděje. (Zeck)

bulawaio

60% Celkem dobrá zábava s originální hlavní princeznou a tvrdým metalistou. V amerických filmech by byly role obracené, tady však zavanul čerství vítr. Kvalitní soundtrack, nicméně to je tak vše k zapamatování ()

MFZB

Dosť nezvyčajný filmík. Teda ide o kombináciu pomerne drsného exploitation skomédio, čo sa len tak ľahko nevidí. V niektorých momentoch je film fakt sradovný, ale na druhej strane je to fakt dosť drsné a brutálne a to hlavne po tej psychickej stránke. Nejak extra krvavé to zase neni. Spočiatku film fakt vyzeral ako komédia, ale potom sa celkom rozbehol a čím ďalej čas plynul tým naoätiu a brutlitka stúpali až to všetko ku koncu vyvrcholilo a samozrejme na odľahčenie sa striedali vždy scény toho jeho kamráta s tou metláčkou. Rozmýšľaľ som najprv nad tromi *, ale v konečnom dôsledku som prišiel na to, že film má vyššiu hodnotu... ()

Scenixia

6,5/10 Příběh o trhlé Barbíně a jejím tatínkovi - tak to dopadá, když chcete dát dítěti všechno, co si přeje. Pár povedených sekvencí tu je, ale jako celek nic moc. ()

belinko

čo ja viem?... mne sa to nejak nepáčilo... proste... čakal som niečo viac, bol to taký slabý odvar, nuda... happy end, ako holivúdského trháku... a hlavne lobotómia, do hlavy naliať vrelú vodu a rozchodiť to?... trošku to malo i dieri... mňe sa to nepáčilo... no aspoň 1* za výkon Loly :) ()

Mr_Corny

Atmosféricky zaujímavý príbeh, ktorý ukazuje dva spôsoby, ako možno prežiť maturitný ples. Keď sa skĺbi neobľúbenosť v kolektíve s úchylným vzťahom s otcom, vznikne z toho Lola Stone. ()

Trilobajt

Dámy a pánové, tak tohle je síla. Od začátku do konce snímku byly všechny mé úchylácké a masochistické pudy nadmíru ukojeny. Syrové, úchylné, brutální tak akorát... Jsem spokojen a myslím, že své celkové hodnocení na tomto webu si The Loves Ones určitě zaslouží... ()

Optical

Bez napětí se strach budovat nedá a jelikož ve scénáři ho je nedostatek, snaží se nás postrašit alespoň herci svými grimasami, bohužel jsou spíše k smíchu a ve filmu není nikdo, kdo by mě výkonem zaujal. Jedině snad práce kamery stojí za zmínku. The Loved Ones je podprůměrný horor, sice dostatečně krvavý, ale toho se dneska už nikdo nezalekne. ()

linger

Ukazkovy exploitation horor a thriller, sposobi zvysenie tlaku, tepu, pozornosti a problem s naslednym zaspavanim. Zaporaci su nalezite odporni, Brentovi drzime palce a ked dostane moznost odplaty, uplne citit tu nenavist. Nech si hovori kto chce co chce, "revenge" konce su vrcholne uspokojive. Linia s gotickou a panicom skor zbytocna a pre srandu, ale ok. Opat bod pre australsku produkciu (resp. u mna reparat po dementnom Wolf Creeku 2). ()

hony23

Není nad to, když se do vás zamiluje vaše spolužačka a aby vás získala jen pro sebe, je ochotná jít přes mrtvoly, včetně té vaší! Povedená hororová žánrovka postavená na mučení jednoho nebožáka, byť k dokonalosti přece jen něco chybělo. Pokud jde o zobrazené násilí, tvůrci se ještě drželi docela při zdi... ()

sibskyn

Eeee... mě to začalo bavit, až jsme spadli do sklepa, plného lahodného překvapení. Největší problém pro mě byl, přenést se přes to, že hlavní záporák, je rozmazlená puberťačka, která mě otravovala v každém záběru. Někteří záporáci, jsou plný charizma a přeje te jim, aby vyhrály oni, někteří jsou zase strašní psychopati, ale stejně se vám na ně líbí pohled. Ale tohle bylo prostě jen otravné pubertální stvoření, samotný táta se mi líbil více. Takže první hodina, i když má zajímavé nápady, mě vůbec nepromluvila do duše a víc jsem si užíval příběh, toho druhého kluka s Gotičkou, podstatě to by mě docela zajímalo, kdyby jste mi prosím vysvětlily, jaký tihle dva tam měly smysl? Každopádně mě, ale bavily víc něž tatínkova holčička. Ale od sklepení přichází, nějaká zábava. Takže je to za slabé 3(blíže k 2) ()

Sharlis

Prekvapivo dobré. Ale toto hodnotenie robia Lola a jej milovaný otecko. Tí boli tak perfektní, mohli dostať ešte viac priestoru. Tiež škoda toho (pre mňa) lacného konca, mohlo to mať oveľa veľkolepejší end. ()

vandamator

Opět film, co drží za koule ale boji se je utrhnout. Hodně nadprůměrná dávka násilí a uchylnosti, ale pořád se dalo zajít o hodně dál. ()

montel

Brent Mitchell (Xavier Samuel) má krásnou přítelkyni, se kterou se zrovna chystá na maturitní ples. Proto také musí odmítnout dívku Lolu (Robin McLeavy), která se nyní cítí hrozně osamělá. Lola tak požádá svého milované otce, aby Brenta unesl. Ten se rázem probudí v cizím domě, přivázaný k židli a prožije si nejhrůznější okamžiky ve svém životě...Bože to byl nářez. Já věděl, že u protinožců jsou úchyláci už po Wolf Creek, ale toto je věc!!! Všem milovníkům brutálních hororů musím jedině doporučit. Tohle tu ještě nebylo. 70% ()

naytsirk

Tak tohle opravdu za zhlédnutí stojí. Jen ten konec mě moc neohromil. Nicméně průběh je skvělý. A samozřejmě jsem si z toho vzal i ponaučení. Když tě holka pozve na ples, neměl bys ji odmítat… ()

tomass1939

4* dávam iba za originálnosť príbehu. Nikdy som nič podobné nevidel. Normálne by som kvôli tomuto filmu vymyslel novy žáner - Psychiatrický. Uplne zvrhle a tie ich napady varit ludom mozgy cez vyvrtanu dieru v hlave vrtackou pomocou rychlovarnej kanvice ma dostal. Total ! Ale fakt TOTTAAAAL ! A na záver čelíčko od zadného nárazníka...paraaada. ()

joker211

Hororom by som to nenazval, ja to radím skôr ku dobrým thrillerom. Nápad to bol dobrý, prevedenie tiež, herci toho moc nenahovorili, ale to je len plus, pretože nemám rád zbytočné keci. Jediné mínus bol slabý rozpočet. Nemyslite si, že som nejaký psychopat, ale sme v 21. storočí, takže očakávam, že vo filmoch uvidím úplne všetko. A v tomto filme mi napríklad chýbalo, že som nevidel ako mu vrtačku vrazili do hlavy alebo vyrezávanie kresby na jeho hruď. Ale celkový dojem z filmu je dobrý. ()