The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Khumbac

Dieter Laser, nar. 17.2.1942 (73 let), Kiel, Německo. Kdo by čekal takový věk a takový úlistný, úchylný, urputný a ustavičný hlas? U mě doma: Ona: Ježíš na co se to díváš?(scéna znásilňování ledviny) Já: Beze slov ...jen řežba. Film je nadupaný kýčovitýma a krutýma hláškama. " Nemám čas se bavit o fanouškovských sračkách". Druhý den po shlédnutí se mně to vrací do hlavy. .Dieter je totální ďábel. ()

S.Quentin QUALE

Dá se očekávat, že lidi budou nespokojení. Jedni budu řvát, protože řvali už u prvních dvou, druzí budou nadávat, protože by chtěli nějaký hardcore, jako byla dvojka. Zbytek bude ve značné menšině. Já jsem rád, že Six natočil všechny tři filmy jinak, dívat se dvakrát, resp. třikrát na to stejný by mě nebavilo. Trailer naznačil lecos, dostal jsem, co jsem očekával. Six se vysmál všem do xichtu a podle mě to udělal mnohem líp, než se to povedlo třeba Smithovi s jeho mrožem. Já jsem se zasmál teda dobře, na mým měřítku kokotin to průměr bez problémů chytá, i když z předchozích dvou dílů jsem si odnesl mnohem nezapomenutelnější zážitek. 65% ()

A.L.E.S.

Tohle byla parodie na předchozí dva díly. Jedině v takové parodii si guvernéra může zahrát takové béčko jako Eric Roberts. Nápad lidské stonožky byl použit jako trest na vězně a nepatrně rozšířen. Nápad je to tak zvrácený, že i Robertsovi je z toho špatně. Ale musím uznat, že má něco do sebe, protože pro některé lidi je uvěznění spíše hotel než trest. Kam se na to hrabe vězení Černý delfín? Je milé, že se dvě největší zrůdy z předchozích dvou filmů potkaly ve společném snímku, ačkoliv Harvey má normální a vcelku uvěřitelnou roli. Laser vyměnil inteligenci za zvrácený sexappeal. Ale myšlenka založená na tom, že byly dva předchozí filmy použity jako instruktáž pro sestavení vězeňské stonožky za asistence jejich režiséra, je opravdu brilantní. A stonožka doživotně odsouzených? Nechte se překvapit. ()

J*A*S*M

Co s hororem, který není strašidelný? Co s exploitation, které není znepokojivé? Co s komedií, která není vtipná? Co se satirou, která není trefná? Jednoduchá odpověď - nedívat se. Když už nic jiného, musí se sérii Human Centipede uznat, že každý díl je jiný. Final Sequence to vzal sebeparodicky a satiricky. Six bohužel (bohužel pro mě) jede na jiné vlně humoru než já, takže zdejší humory v čele s přeafektovanou hereckou kreací Dietara Lasera na mě působily spíš neuvěřitelně trapně (opravdu, u některých jeho řvavých výstupů jsem se za tvůrce až styděl), a na trefnou, ne-banální a ne-povrchní satiru politicko-společenských poměrů v USA patrně nemá dostatečnou intelektuální kapacitu. Nebo ji alespoň v tomto filmu neprojevil. ()

FromHell

Tom Six tu celých sto minút poukazuje na svoj jediný filmový úspech lacným humorom s lacnými hercami stále dookola...Nemôžem povedať,že niektoré momenty neboli vtipné,no od tretieho pokračovania Human Centipede som čakal úplne niečo iné,ako len stupídny humor.A samozrejme nesmiem zabudnúť na čerešničku na torte a tou je retardovaný Eric Roberts,ktorý je dokonalý klinec do rakvy pre túto sračku... ()

• Tom Six na Twitteru před produkcí filmu uvedl, že tentokrát je jeho přáním udělat lidskou stonožku z 500 lidí. (KajusaK)
  • Před natáčením filmu režisér Tom Six prohlásil, že vedle tohoto pokračování bude druhý díl vypadat jako „disneyovka“. (Ruuzha)