Archer

USA, (2009–2023), 53 h 53 min (Minutáž: 21–65 min)

Tvorcovia:

Adam Reed

H. Jon Benjamin, Judy Greer, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Jeffrey Tambor, George Coe, Maggie Wheeler, Adam Reed, René Auberjonois, Joan Van Ark (viac)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiálny text distribútora)

ywo666

Videl som iba prvých 8 dielov ale doštievam sa tu od smiechu. Hláškuje sa tu kadenciou rotačného guľometu. Archer je ultimátne hovädo. Rovnako ako väčšina postáv. Nekorektné, sexistické, násilné. No proste seriál ako stvorený pre mňa. Chvíľku som si zvykal, lebo postavy sa správajú občas až veľmi hlúpo ale po 1-2 dieloch už to nedokážem vypnúť. A ďalší diel. A ďalší. A ďalší. A už sa fakt idem vyšťať. Ááá tak nejdem, ešte posledný. Prisahám, že teraz už posledný. Ak má byť druhá séria lepšia ako prvá, očkávam bohovskú prdel. Jediné mínus je, že postavy sú až moc debilné. Keby občas spravia niečo tak ako majú, boli tie ich prúsery údernejšie. Komentár poopravím keď to uvidím celé. Teraz si idem pozrieť ďalší diel. Už fakt posledný. Update. TAk postupom to stráca čaro. Postavy sa prejedia. Humor sa začína opakovať. prvé dve série sú úplne super. Tretia už na hrane a postupne vás to začne srať. Škoda, že sú postavy až tak hlúpe. A a škoda, že každý vtip musí byť omielaný dookola aj dávno potom, čo už nie je vtipný. Na druhú stranu. Stále každý diel obsahuje pár dobrých vtipov. 62 dielov za 10 dní. Slušný výkon. ()

sskrblik

Seriál o "všestranném" agentovi, který si myslí, že je pánem všeho tvorstva. Animovaná stylizace je super, ale ten obsah je jak týden prošlej jogurt... po jednom dílu dám ještě seriálu šanci na pár dalších. Zatím 2* ()

Nyck

Phrasing! /// 1. série 80 %; 2. série 90 %; 3. série 95 %, 4. série 90 %; 5. série 90 %; 6. série 100 %, 7. série 90 %, 8. série 70 %; 9. série 60 % ()

sochy.zirafka

Archer je největší idiot, hovado, prase, hajzl a překvapivě i génius a mistr hlášek, kterého jsem měl tu čest v seriálech poznat. Jednotlivé díly je radno podávat po dávkách, neboť hrozí zalknutí smíchy/zděšením. Varování: Vyvolává nekontrolovatelné záchvaty pubertálního smíchu. Hrozí zalknutí Sterlingovým chorobně zduřelým egem. (Seriously! Phrasing, anyone?) ()

hroubek

Skvělá parodie na bondovky a další špiónské filmy. Jsem rád, že je seriál chytřejší a sofistikovanější, než se na první pohled zdá. Hodně moc mě to baví. ()

Wade

Tohle je zatím fakt pecka. Celá parta z ISIS je perfektní a Archer je neuvěřitelný špionský kladivo. Mám zatím za sebou 2 série a seriál má fakt blízko k tomu dostat se do top 10. Po 3 sérii Archer zařazen do top 10. 1.série 5/5 --- 2.série 5/5 --- 3.série 5/5 --- 4.série 5/5 --- 5.série AV 5/5 --- 6.série 4/5 --- 7.série 5/5 --- 8.série AD 5/5 --- 9.série DI 5/5 --- 10.série 1999 4/5 --- 11.série 5/5 --- 12.série 4/5 --- 13.série 4/5 --- ()

Koryntos

Ještě nikdy před tím nepůsobily animované postavy tak sexy šukatelně. :o)) Viděla jsem zatím jen pár dílů a jsou tam opravdu super hlášky. ()

prasacimor

Chvíľu mi trvalo, kým som sa naladil na Archrovu vlnu. Postavy sú až moc ukričané a humor často silený, ale približne od piatej časti som sa už bavil naplno. Seriál s najväčšou kadenciu nekorektného a sexistického humoru od čias Beverly Hills! Well, obviously... ()

Wlck

Archer je totální seriálový šmejd. Každá jedna postava s výjimkou kozaté afroameričanky se chová jako naprostý idiot a někde mezi 2-3 sérií se do extrému zaženou i všechny vedlejší postavy. Díky tomu nakonec všechno pohání jen všudypřítomná idiotskost a sám Archer, který napočátku působil jako největší retard na světě, se tak ocitá ve společnosti bandy daleko větších kokotů a stále ještě ucházejícího šíleného vědce Kriegera. Bonus nakonec: Archerovi jsem zařadil 666. hodnocení. ()

Firebug

Správně nekorektní seriál, který může asi nejvíce lidí odradit těžce vymaštěným hlavním hrdinou, jež je jen tak mimochodem nejlepším super tajným agentem na světě. Archer je neustále chlastající a děvky nahánějící blb, který má neustále za zadkem svou máti - šéfku špionské agentury. Je to však borec :-) Humor je sexistický, rasistický, politicky nekorektní, homofóbní, perverzní a převážně slovní. Určitě doporučuji koukat kontinuálně (a nenechat se odradit první sérií s otravným Cyrilem), protože si tvůrci budují své universum, a některými vtípky neváhají narážet na události několik sérií nazpět. ()

Spike23

Perfektní černý humor, brutalita, sarkasmus, rasismus, perverznost a Sterling Mallory Archer, vedle kterého nějaký Barney Stinson vypadá jako zosobnění trapnosti ( ne, že by v posledních sériích HIMYM nebyl ). Taková je hlavní náplň seriálu, tudíž zlepšit to už ani nejde a na hodnocení není co řešit :-) ()

CptPeroxid

:D :D Muhahahaha :D Anooo, to je on, mého srdce šampión.. Dokonalá vykreslenost sebestřednosti a egocentrismu jednoho hlavního tajného agenta... love that shit ()

Bingos

Zbožňuju Sterlingův charakter. Archer je něco jako mix mezi Hankem Moodym, Benderem B. Rodrigezem a Petrem Griffinem, a dělá co může snad jen proto, aby parodoval všechno co mu přijde pod ruku, v čele pak samozřejmě se špionážními filmy a obdobím studené války. Zaměstnanci agentury ISIS jsou pak přehlídka těch nejujetějších, na alkoholu, sexu, drogách a jiných fetiších závislých individuí, kteří v nekorektnosti a bourání všech tabu za Sterlingem ani trochu nezaostávají. Tenhle bizarní nevyspěle dospělý humor, který podpírá hromada running gagů (kam se hrabe HIMYM, na tohle se vyloženě vyplatí dívat popořadě), se mi brutálně trefuje do noty, takže po chvilce, než jsem se trochu rozkoukal a dostal se na jeho vlnu, nadšeně Archerovi napaluji absolutní hodnocení a pěstuju si závislost (seriál se vyplatí sledovat tak do šesté série) ()

Itar

Po prvních pár dílech až na výjimky neskutečně odvázané, praštěně vtipné a prostě… na nic si nehrající stylový seriál. ()

TheKiw

Kdykoli Archera popíšu jako "kdyby byl Bond animované nonšalantní hovado, chlastal a sem tam si dal prostitutku", z nějakého důvodu skoro nikdo nezareaguje nadšeně. Možná bych měl začít dodávat, že je to narvané chytrým humorem, výbornýma nápadama a je to skvěle stylizované. ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)