Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

harycek

Hezká sci- fi pohádka, ale příjemné podívání na noc , aby se člověk nebudil spocený strachy!!!!! P.S.Karel Čapek by se divil , co rozpoutalo jeho "RUR" !!!!!!! ()

Mograine

Přiznám se, že jsem tomuhle filmu od začátku nevěřil. A to byla chyba. Po půlročním váhání jsem se na něj podíval a nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Shawn Levy vytvořil něco co se dá nazvat jako umělecké dílo. Velmi krásný příběh, velmi dobré herecké obsazení (v podání Hugh Jackmana, Evangeline Lilly a Kevina Duranda) a ani zde nebylo zapotřebí tuny speciálních efektů. Pravda trochu se do toho míchala rodina, přátelství a takovéto kecy, ale zpracování vše zachránilo. Film vypadá na pohled jako obyčejná tuctovka s velmi předvídatelným příběhem, ale po shlédnutí by tohle nemohl říci ani psychicky narušený člověk. A na závěr bych do toho chtěl vnést svůj osobní pocit.........geniální a dokonalé. ()

Spilif

Ať se na to koukám jak se na to koukám jooo dobrý vážně moc. Hugh je borec seděl tam a když to budu brát jako film pro celou rodinu tak asi ano, ae já si ho raději vychutnal sám v klidu já prostě takovíhle filmy můžu. Pro mě je takovejhle film víc sexy než třeba blaaaa jaá teď nevím, ale dovolím si říct že i 50 odstínů šedi:).A jestli se ptáte proč tak je to jednoduchý 50tku můžete zažít tohle ne:). ()

tsatsiki

Výborný film. Nestává se mi často, že by mě film bavil od začátku do konce, ale tohle mě fakt chytlo. Skvěle napsané, výborně zahrané, ať už Huckem , tak i Dacotou, myslím, že ho čeká velká kariéra. Roboti byly dost dobře udělaní a celý film byl plný zvratů, takže se člověk nenudí. Jen mě hlodá, že nevím, jestli Max zůstal s Charliem. ALe opravdu výborná podívaná, která Vás chytne a budete fandit s davem. 5*. ()

ESNYR

Ne úplně blbej nápad, jenže špatně provedenej. Když ATOM dostával kapky od ZEUSE, vypadalo to jako by ho to bolelo a motal se po tym place jak kdyby byl v posledním tažení + když sebou plácnul na zem, tak to vypadalo jak kdyby brečel. Cpát strojům "lidské" city se teda minulo u mé osoby účinkem a spíše mi to hodně vadilo. Malej blonďáček byl na pár facek a tatík byl docela šmejd. Holka od vedle byla jediná kdo tam nebyl na pěst ( to ale přičítám tomu že je ženského pohlaví u které stačí když jen stojí a usmívá se ) Real Steel není dobrý film. ()

calculus

Kolikrát to tu už bylo, dítě a vyšinutej borec... Od dobrých filmů, jako "Dokonalý svět", až po ty pitomě naivní, jako třeba "Do útoku". Transformíci mi nevadili, ale když fotr řekne dítěti, že ho prodal za prachy... Sorry ()

muti

Už po pol hodine som vedel ze jediné plusy budú za robotov a že Zvyšok je obyčajný balast. Rocky 3000 je Tu! Všetko ostatné bola omáčka okolo, ktorá sa môže kľudne pretočiť. ()

vodkasesemte

Nemusel jsem vidět všechno. Tatík prodá syna, aby měl na robota a vyhrál prachy zpátky. To si zase někdo splnil mokrej sen. Po Pacific Rim je to trochu podviživená váha. - Dont get loud with me - Whole ugly spiral down - Shadow function, mime your movements - Win or lose, fights not over - Our little bot from junkyard got a shot at a League fight - Why instead buing my robot and using your money to control this sport, why not give the littlest guy the biggest shot? - Seriously, bcs I bet if you give him a shot, he will surprise you! - We own swimming pool, and we have a hot tub and a lot of super-fun toys to play with. Its going to be fun - Any time, any place, anywhere, you name it! - You deserve more than me - Mluvíš jako nějaká malá kunda - Bum ride - Hundred K says Atom doesnt see round two - You carrying around that kind of scratch? - In the corner on my left the undeniable champion of this universe and any UNIVERSE known of unknown, the mighty ZEUS - Real steal, tam nemají váhovou kategrii? Proč nebojují na ulici? - Zeus decks Atom - Without the voice recognition (jak tady mužou udělat čárku, čuráci americký) he ll move even faster. Neříkej! - Rich girl is ripping him a new one over there! - Uppercut - It took a little longer than we thought, but the result is as expected - The ppls champion ()

eMeMko

Čekal jsem různé šílenosti, ale ve výsledku jsem byl mile překvapen. Kombinace moderních robotů se starou atmosférou Ameriky se povedla a divák je do tohoto světa vtažen tak, že mu to ani nepřijde divné. Herecké výkony jsou na dobré úrovni, příběh taky celkem utíká, takže ve výsledku není moc co vytknout. Možná jen přehnané hollywoodské klišé a předvídatelný děj. Co bych naopak velmi pochválil je CGI. Interakce robotů s živými herci byla přesvědčivá a samotní roboti hloupě nevyčnívali, jako je to v některých jiných jiných filmech. Finální hodnocení: pokud hledáte klasicky oddychovou “blbost”, která má alespoň zajímavou atmosféru, sáhněte po tomto snímku. ()

Drozdo57

No, no, no. To sa nám tu zasa zišli erudovaní kritici, ktorí majú konzistentnosť v komentároch a hodnoteniach tak náhodnú, že by si jeden začal myslieť, že tie veci tak píšu iba aby boli zaujímaví spolu s erudovanými kritikmi pre ktorých musí mať dobrý film aspoň 194 minút, z toho 67 je záber na muchu na stene, celé je to čiernobiele a hrá do toho neznesiteľná psycho hudba a riešia, akože takýto film nie je viac hlboký. Alebo akože film o boxovaní sa podobá na Rockyho (no shit). Film má dva problémy: otravné decko a nezodpovedané otázky. A kašľať na to, lebo ja som sa celkom pobavil. A k tomu film obsahuje Evangelínu. Môže byť. ()

Víteček

To ale byla slátanina. Vlastně asi nedokážu říct jedinou věc, co se mi na filmu líbila. Jasně, řemeslně to není špatné, ale to je asi tak vše a upřímně, ani to taková sláva není. Pořád je to ale lepší než brutálně nesympatický chlapec, hlavní hrdina, který ne že by byl pomýlený a neznalý, ale je to prostě kretén, debilní příběh, divně vymyšlený svět, vykrádání Stalloneho filmů či super speciální robot, který je jen milimetr od toho, aby měl duši. Ne, raději knihu. ()

wowylgu313

Hugh se postaral o to aby to bylo aspoň nějak a něčím zajímavé. Joooo a vlastně ještě, bojovat roboty v ringu jste někde viděli? Ne? Tak to zkuste! Dejte tomu šanci. Je to tak trochu takový rodinný tempo. Klídek, emoce, city, napětí. Vše zahalené v myšlenkách lidí a robotů. Respektive malého kluka a robota. A Hugh tam tomu dělá hezký doplněk. Není to nic co vás sesadí z židle ale pro potěšení a takové to, juuu to bylo pěkný to je. Myslím si že čistých 70% neurazí. ()

Mezonito

Po traileru jsem od toho bohuzel asi cekal vic, nez jsem mohl dostat - celkovy dojem mam jako z posledniho dilu Rockyho - napad super, vyborne pasaze, ale misty strasne rozvlekle... Ale co naplat - ja mam trochu toho patosu a klise rad... edit; po vic nez sesti letech sjem se k filmu dostal znovu a tentokrat davam plny pocet - asi sem k tomu postupne dozral, ale je to perfektni neo-retro. Toho patosu a klise tam neni jen trochu, ale tuny a o to lepsi to je. Film prekonava vicemene skoro vsechny dily serie Rocky (a ze jsem velky fanda) a co si buideme povidat Atom, je lepsi herec nez Sly :-) ()

veverysiak

Na prvý pohľad to vyzerá hrozne detinsky, naivne a lacno, ale v podstate tu ide o novodobú , teda mierne futuristickú rozprávku, akési straty a nálezy jednej minirodiny na pozadí atraktívneho prostredia roboboxu, znie to hrozne, ale dnešné mladé generácie za tým idú, jednoducho dnes už nefrčia Snehulienky, Bajajovia a Koščejovia Nesmrteľní v knižnom alebo ústnom podaní, zasrani sú teraz odmalička dávkovaní virtuálnymi príbehmi a hrami, pravdu povediac ľudský box neznášam, ale toto ma naozaj pobavilo, takže 75%. ()

Elassar

Tak pro mě nejspíš největší překvapení roku. Očekával jsem, že to bude nějaká bezduchá sra*ka, ale to jsem se hluboce zmýlil. Už od prvních okamžiků ,díky písničce All my days od A.Murdocha, jsem byl mile překvapen a užíval jsem si tento film. Jak se tu již píše, nejedná se toliko o sci-fi, jako spíše o "normální" sportovní drama, se zajímavým příběhem vyšperkovaným právě netradičním spojení box-roboti. Ústřední dvojce otec-syn mi také příjemně sedla a skvěle je doplňuje E.Lilly (jak já se na ní těším v tom Hobitovi). Nejsem nijak extra zaměřený na akční filmy, ale tenhle se povedl. PS: Srovnávat tohle z Transformers je trochu mimo, ale když už, tak robůtci M. Baye jsou o hodně levlů dole. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky