S Talianom v kuchyni

(relácia)
  • Česko S Italem v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

lisma

Seriál o kulinářských dobrodružstvím od konkurence lišící se osobou Emanuela Ridiho, kterýžto opustil apeninský poloostrov a vydal se šířit své italské kuchařské dovednosti k nám do (s nadsázkou řečeno) gastronomické žumpy střední evropy. Poměrně kultivovaný pořad, ale co naplat, zase je to jenom o tom vaření... ()

veere

Radši bez hodnocení... teď před chvilkou jsem na to koukal, a vrtá mi hlavou proč ten "blbec" vystupuje ve svetru, rukávem matlá do jídla, a ani si nesundá snubní prsten... ?? Ale musí se mu nechat, že většinou to jídlo vypadá lákavě a ne jako "babicovina", ovšem dnes mě příliš nenadchl (18:50; 20/12/09) ()

hyde1987

Bohuřžel, vzhledem k tomu, že švédská televize toto nevysílá, jsem odsouzen ke sledování Ridiho na internetu. Nicméně malebná čeština a pro mne větší dostupnost surovin než třeba v ČR a SR způsobuje, že mě to prostě baví a jeho jídla mají fakt něco do sebe. Jo a když jsem jednou na dovolené zpět v české kotlině viděl Babicu tak musím uznat, že Itla v kuchyni a Ano šéfe jsou proti tomu vyloženě osvětové pořady.... ()

Bodega_Bay

dávám 5 hvězd v rámci pořadů o vaření. není zde nic, co by mi vadilo, recepty jsou super, Emanuel je sympaťák s roztomilou češtinou, který i kdyby pořad promlčel, tak na něj budu koukat jako na svatý obrázek a hlavně celý formát pořadu nemá v našich televizích konkurenci. Plus vzkaz pro některé místní kritiky, co píšou, že recepty nejdou uvařit- naprostá hloupost, mám všechny knihy, vařím z nich cokoli, na Ridiho způsob si vařím všechny těstoviny atd... ()

cmman

Ridi je dobrej kuchťa a k tomu sympaťák. Menší problémem zůstává praktičnost, protože spoustu ingrediencí seženete výhradně v Makru - což se sponzoru tohoto pořadu zajisté hodí. Ale abych nekřivdil, je toho sice spousta, ale ne většina. Je to dobrá show a při srovnání s Babicou jiná liga! 80% ()

Yaan2

°° Je radost jej sledovat a dívat se, jak je pro Italy jednoduché vařit, a hlavně s jakou lehkostí a radostí to dělají. ()

JARDAHONDA

Emanuel Ridi - člověk na svém místě a kuchař na úrovni, který ukazuje lidem, že vařit jde s určitou lehkostí a nadhledem. Pořad je určený především pro gurmány.. Vše je podávané vtipnou formou a díky zkušenostem a nápadů z italské kuchyně se může, každý z nás neustále zdokonalovat. ()

Lockeroom

Nerozpakuji se dát 5 hvězdiček, v rámci žánru je to u nás ( a myslím, že nejen u nás ) nedostižná špička. Vtipem, vkusem a šarmem se mu žádný náš kuchař ani zdaleka nepřibližuje ....... ()

Baži

Ať si s češtinou láme hlavu jak chce, je to sympaťák a umí vařit. Navíc jsem od něj prubnul několik receptů s těstovinami a dopadlo to dobře. ()

Kosir

Dělá to, jako všichni, pro prachy. Na rozdíl od Pohlreicha a Babici je to ovšem kultivované. Vedle Sapíka je jeho pořad o vaření pro mě nejsympatičtější. Ale na ty prachy (zatím) v tv dojel. ()

Wolf28 odpad!

je tu taloš a ten nám ukáže od špaget až po žvatlání né každej mu to žere a vaření v tv už je prostě moc a seru na ně dám si domácí tlačenku ()

Atlacoya

Receptů jsem vyzkoušela jen pár a byly dobré, v tomhle pořadu jde ale hlavně o zábavu. Prostě je vidět jak si vaření užívá, jak se na jídlo těší a s hosty si nenuceně povídá. ()

Wolta

Nemůžu si pomoct, ale ty čtyři hvězdičky musím dát. Pořady o vaření zrovna moc nesleduju, jedinou vyjímkou je Gordon Ramsey, ale tohle má takovou zvláštní a skoro až domáckou atmosféru. Vlastně se jedná o první kulinařský pořad, kdy mám chuť si podle něj něco ukuchtit. Moc se mi libí, že Manu kombinuje jednoduší jídla pro amatéry jako jsem já s těmi pro pokročilejší. Emanuel je sympaťák a je vidět, že tomu co dělá rozumí a miluje to, navíc ta jeho roztomilá čeština... Kdo by to byl řekl, že zrovna já si zamiluju nějaký pořad o vaření? ()