Štúdio Marvel uvádza nový film Doctor Strange. Dr. Stephen Strange je svetoznámy neurochirurg, ktorého život sa radikálne zmení po desivej autonehode, ktorá ho oberie o to najcennejšie, čo má – o schopnosť používať ruky. Keď ho tradičná medicína sklame, je nútený hľadať pomoc na neobyčajnom mieste, mystickom Kamar –Taj. Rýchlo však zistí, že toto miesto nie je len uzdravovacim centrom, ale tiež základňou pre boj s neviditeľnými temnými silami, ktoré chcú zničiť náš svet. Strange sa po získaní nových, magických schopností musí rozhodnúť, či sa vráti k svojmu pôvodnému životu, plnému bohatstva a uznania alebo sa ho vzdá a bude chrániť život na zemi ako najsilnejší čarodejník na svete. (Saturn)

Dumaru

Klasická Marvelovka s kladným a záporným hrdinom s nadľudskými schopnosťami. Možno by som dal len tri hviezdičky ale páčili sa mi hlášky pána doktora ako aj Beyonce v slúchadlách strážcu knižnice :) Celkom stráviteľná záležitost,,, ()

ssarka

Marvele,Marvele....Ach jo,ani Můj přítel nedal víc než 30 minut....Astrální tělo radí jak oživit hmotné tělo...Atd Atd zlatej Superman 2D z 78myho ()

LL CoOl J 74

Co dodat Marvel mě nepřestává překvapovat až neuvěřitelně jsem si tenhle film užil vynikajici efekty :) Hlavní herec mi nikdy neprisel sympatický , ale vydal se na spravnou cestu sby sympaticky byl a zahrál to prostě skvěle tohle fanoušek marvelu musí prostě bezpodmínečně vidět .. :).. A dál už radši přestanu neb prejdu na spoilery a to nechci .. 😃😃 ()

ardeas

Cumberbatch-a moc nemusím, ale tu mi v celku sadol, nakoľko ho dobre obsadili, postavu si myslím dal trefne. Z posledných marveloviek je naozaj fresh funny kúúsok, i keď občas s tým rozhádzaným dejom to zaškrípalo, no má to čo si do seba. Doplnkovou čerešničkou krátky monológ s Thorom navnadil. A ak bude takýto aj Black panter, budem spokojná. ()

zuzrik

Před pár lety jsem si myslela, že druhého Kapitána nic nepřekoná... A bum. 27.10. mi Marvel dokázál, že ještě ani zdaleka nevyčerpal nové a neotřelé nápady. Arogantní doktor, který dostane životní lekci, může znít trochu jako klišé ale pro mě přokonal všechny dosavadní marvelovky a posouvá se na první místo. Souhlasím s tím, že tohle je i nejlepší superhrdinský origin jaký byl kdy natočený. Teda alespoň prozatím. Výčet těch úžasných věcí na tomhle filmu by byl snad nekonečný, takže to zkrátím na to nejdůležitější. Benedict byl naprosto úžasný (ostatně jako ve všem a vždy), efekty jako když koukáte do kaleidoskopu a zároveň na Inception, lokace - hlavně Nepál - naprosto úchvatné a neokoukané. (mimochodem dík za tip na dovolenou) a ten soundtrack... to je kapitola sama pro sebe, nejlepší scéna samozřejmě ta časová smyčka :D u které brečelo smíchy celé kino. A potitulková scéna s Thorem, ta taky neskutečně potěšila a pobavila. Pokračování co nejdřív prosím. ()

Hane

Zbytecne nadhodnocene. Rozjizdelo se to slibne ale poslednich 40 minut "pekna" akcni sci-fi slatanina. Nedavalo to vubec zadny smysl... proste jenom "kouzla" a hotovo. A ty debilni amikovske kecy: "Nejsem pripraven.", "Moudra volba.", "Musis byt silny.", "Az prijde cas, pochopis.", "Neni to o tobe." A porad dokola. Pak tam "jebne" casovou smycku a je vystarano. Fakt bych si pral, aby mi to nekdo vysvetlil co je na tomhle filmu tak super?! Marvel sazi na svou "reputaci" a ze divak jim vsechno spolkne. Kdyby mel Strange na hlave kouzelny klobouk ve tvaru hovna (pricemz hovno nema tvar), tak si i z toho sednete na zadek. Ovsem davam 2,5 *. Vsechno spatne nebylo. ()

Robbie

Silené, bez pointy, bez poriadneho zloducha, s nezáživnou, neprehľadnou cgi akciou. Tak ako celý nový marvelovský vesmír. Nuda. ()

Nortizop

Můj filmový dojem je mnohem lepší než jsem čekal. Místo dalšího primitivního, vizuálně poutavého hrdinského příběhu, představoval jsem si něco jako Green Lantern, se mi dostalo něčeho, co bych popsal jako vtipný okultistický Inception. What's this? My mantra?", "The Wi-Fy password. We're not savages." ;) ()

Pythonator

Sice je to kokotina, která interpretuje jógu tak hloupě, že se tomu musí jogín zasmát, ale přesto je to kokotina nadmíru sympatická a JINÁ než ostatní marvelovská produkce. Nelze to nemilovat. ()

jizvoun

Tak jsem čekal asi mnohem víc. Efekty super, Cumberbatch je výborný herec, ale tahle marvelovka mi prostě nic moc nedala. Čekal jsem třeba nějakou malou provázanost s avangery, která se ale nedostavila. Uvidím na další jejich týmovku, třeba se v ní strange ukáže s větší grácií. Nemůžu si pomoct, ale Tilda Swinton mi je nesympatická v úplně každé roli. Před týdnem jsem v kině viděl wolwerina a úžasný zážitek z něj se určitě projevil u nízkého hodnocení strange, srovnávání se prostě nevyhnu. No uvidíme, co s tím bude dál. ***Tak edit, potitulková scéna trochu nakousla provázanost s avengery, ale hodnocení to nemění:) ()

viaEYE

Sice už mi přijde ohrané, jak se zparchantělý egoistický měšťák k rozumu a pokoře dostane až někde v profláklých nepálských končinách, které se mu nejdříve trpělivě pochechtavaji za jeho uvztekanou urputnost, a pak jej milosrdně přijmou za svého a on najednou až automaticky vše zná a chápe, NICMÉNĚ posílám mnoho bodů za obrazové zpracování, až tak, že jsou z toho 4 hvězdy. A dialogy taky nebyly vůbec marné, ba naopak. ()

JB001

Marvelovky mám rád, ale tohle fakt ne. Proti pohádkám nic nemám, ale tohle fakt ne. To mne vyloženě nudilo. Asi proto, že to jde silně proti mé víře. Nemyslím si totiž, že slova Prastaré: "své démony nikdy neporazíme, jenom se s nimi naučíme žít" jsou blbost resp lež jako věž. Ale není se čemu divit, protože satan je otec lži. Film je propagací magie resp new age. Poznání moudrosti? Tak tudy cesta rozhodně nevede. Přiznávám, že film jsem nedokoukal... Bláboly Prastaré a jejích učedníků jsou jenom nástrojem Božího nepřítele, který ví, že není jiné cesty k Bohu než skrze Ježíše Krista ()

Alvin

Nafouklé jak pop-corn. Vykutálené vizuální triky. Některé scény a dialogy ovšem byly natolik dementní, že víc jak *** nedám. ()

fruitixx

Tak nejdříve jsem se na to čuměl jako na zase jedno velké klišé, ale díky těmto klíšům, jak bych tak řekl, to tady celé funguje a má to moc hezké barvy. 8D ()

Černý telefon, ideální hororové mrazení

Černý telefon, ideální hororové mrazení

13.07.2022

Třináctiletý kluk uvězněný sadistickým vrahem ve zvukotěsném sklepě. Na jeho stěně visí odpojený černý telefon. Ten však jednoho dne zazvoní. Ve sluchátku se ozývají předchozí vrahovy oběti, které… (viac)

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (viac)

Scott Derrickson zpátky u hororu

Scott Derrickson zpátky u hororu

02.11.2020

Režisér Scott Derrickson před pár měsíci opustil pokračování Doctora Strange kvůli kreativním neshodám, a nyní se zdá, že se místo toho vrátí ke svému milovanému žánru – plnokrevnému hororu.… (viac)