Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

HappySmile

Rozhodně jedna z nejlepších českých komedií posledních let. Celé dvě hodiny jsem strávila zkroucená v záchvatu smíchu, protože co minuta, to 5 vtipných hlášek, které prostě člověka chtě nechtě úplně odzbrojily. Hlavně "babča" Eliška Balzerová perlila, kudy chodila (a přesto nepůsobila jako trapné (h)láškující monstum!). Jediné, co bych mohla vytknout, je, že na konci už trochu překombinovali ty milostné vztahy, ale vzhledem k výše řečenému to už byl jenom takový detail, nad kterým každý přivřel oči. ()

rakovnik

Nadprůměrná komedie, kde se člověk opravdu pobaví. Některé vtipy tedy jako by vypadly z Kameňáku, ale proč ne. Skvěle se blýskla Eliška Balzerová a Jiří Macháček je opět takový, jak ho mám rád. Uvolněný a vtipný. K tomu Lenka Vlasáková, která je film od filmu lepší. Film má děj, ubíhá poměrně svižně a postavy působí věrohodně. Pro mě určitě zasloužené ****. ()

Hennes

Spíš to lepší z českých komedií tohoto tisíciletí, ale více zaměřeno pro ženskou část populace. Dialogy jsou ale vtipné, nenucené a určitě tato komedie oblasti sexu zaujme více generací. ()

(mOnkey)

Jak mi český film v posledních dvaceti letech radost dvakrát nedělá, Źeny v pokušení mi ji naopak udělaly. Ohromnou. Sice by potřebovaly o nějakých těch 15 minut prostříhat - závěr je neskutečně natahovaný, - ale tu kanonádu fórů a komických situací si nechám moc rád líbit. Klidně i znovu. A to je pro film, kterým mě matka posledního půlroku uháněla, ať jí ho donesu, ta největší možná čest. P.S. Verča Kubařová je veru pekná cérečka. 70% ()

Jonash87

Pěkný, veselý, nenáročný film, s dobrým hereckým obsazením, humorem a slušným scénářem. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, ale když si vezmu, kolik dobrých filmů se v ČR v poslední době točí (málo), dal jsem nakonec hodnocení vyšší. ()

SallyZen

Proč jsem dal Mužům v Nadějí o hvězdu více než tady? Protože tam bylo víc Macháčka. Na něj, společně s Vlasákovou jsem se těšil nejvíc. Vlasákový se mi dostalo hodně, Macháčka pramálo. Film je to vcelku jednoduchej, ale skvěle odehranej(především od Balzerový), jsou tam nezapomenutelné hlášky(především od Balzerový) a má takový poklidný děj, kde i scény v kterých se něco děje, Vás tolik nevezmou. Proto jsem rád, že to tu je hlavně jako komedie, protože nějaké to komediální drama to fakt není. Tu čtvrtou nepřidám, jak jsem zmínil kvůli nedostatku a nevyužitému potenciálu Macháčka. 65% ()

Martin741

Reziser Jiri Vejdelek /Roming/ mi teda vobec nevadi, a tento film je krasnym dokazom preco. Sympaticka komedia, kvalitny humor, ktory je europskemu divakovi urcite blizsi nez vacsina US kravin /pardon, pane eastwoode, aj s vasim Bojovym Nasazenim/. 69 % ()

vydumnica

Tri generacie zien, to mam vo filme rada. Celkom vtipna komedia, parkrat som sa nahlas rozosmiala. Keby to ale cele bolo realnejsie, dala by som o hviezdicku viac. 70%. ()

Lischai

Po devíti letech poznámek na téma, jak jsou Ženy v pokušení pokleslá komerční romance, jsem se na ten film skutečně podíval. A wow, wow. Není to vůbec tak blbé, jak jsem čekal, že to bude blbé. První půlka má hodně laciné fórky, ale jak film pokračuje, tak se do něj dostává zábavná morální ambivalence, a člověk se najednou přistihne, že neví, jak to skončí, a vlastně ho to zajímá. ()

Figu

Kopie a parodie amerických romanťáren, který se snaží stavět na emocích, naopak sráží mentalitu... Pokud jde o český diváky, ty budou nadšený, páč to není amerika, ale domácí projekce s naším stádem.. Jsem asi američa - piča, piča - američa, pač tohle je tak kurevsky nadhodnocenej film, že mě je krapet na blití! Macháček, Dyk, to je šit! Z těch tří rodinnejch dámiček, asi nejvíc obstála Kubařová, která je mi i sympatická... 50% ()

Tomik12345

Pro mě příjemné překvapení, které jsem nečekal. První půl hodina filmu opravdu velmi dobrá, vtipná, energická, za což můžou především tři hlavní aktérky. Poté se z filmu nějak vytratí kouzlo a pomalu i vtip a začíná se tu objevovat klasický scénář, kdy přichází na řadu smutné a vážné scény a kdy nás má film tendenci poučovat o životě. Celkově ale velmi příjemná komedie, které chybí jen málo ke 4* ;-). ()

Skleena

Na české poměry solidní komedie, která překvapí především nestupiditou některých svých vtipů. A takových je třeba si v současné české bídě vážit. Oddychovka jak má být. ()

Nach

Tímto se omlouvám režiséru Jiřímu Vejdělkovi. Myslel jsem si, že mě české komedie můžou překvapit akorát v míře fekální. O to více jsem byl v šoku, když jsem těch 112 minut strávil s opravdu kvalitním, vtipným i chytrým filmovým počinem. Herci jsou úžasní (klobouk smekám hlavně před Eliškou Balzerovou), kamera dokonalá a hudba i střih přesně sladěná. 75% a Vejdělkovým filmům věnuji větší pozornost. ()

MrPierc

Viděno 30 minut z celkového filmu a musel jsem vypnout. Nalubrikovaný, krásně vypadající filmový pyj, který byl vytvořen pouze pro ženy. Viděno ženskýma tolerantníma očima, vše nad věcí. Všechny ženy se tam chápou a podporují v nevěře. Muži jsou ňoumové. Průměrnost postav (kromě Balzerové). Pro standardní diváky je to nadstandard. Tyto české filmové reklamy vždy naplní kina. Zelená průměrnosti. Tfuj ! ()

Aelita

"Všechny šťastné rodiny jsou si podobny, každá nešťastná rodina je nešťastna po svém. U Oblonských bylo všecko naruby. Zena se dověděla, že muž má poměr s jejich bývalou francouzskou vychovatelkou, a oznámila mu, že s ním nemůže žít pod jednou střechou." (Lev Tolstoj - Anna Kareninová) ___ Co nám tvůrci chtěli tímto filmem říci? Že by totéž, co autoři filmu Muži v naději, to jest: Sex je zdravý a přirozený, užívej si ho sám a nech užívat jiné - život je kurňa krátkej ... nebo dlouhej? Hm, to jsem se nějak zapletla. ___ Pravděpodobné, ale příliš jednoduché a nepřesvědčivé - pro TV seriál by to stačilo, ale pro dobrý film je to málo. ()

Attta

Opět je tu česká komedie, která na mě ale stejně působí negativně. Nevidím na filmu nic tak extra abych mu musel dát 4 nebo 3 hvězdy. Hodnocení 40% film vystihuje uplně přesně. Jde hlavně o téma, které je opravdu nudné a ty řeči, které jsou už tisíckrát ohrané. ()

shyster

Vtipnější než Muži v naději a i ty dialogy až tak neskřípou, ale zase ten konec, tohle prostě nelze neignorovat. To všechno musí skončit ve stylu Ordinace v růžovce, kde se všichni s každým vyspou a pak je vše v pořádku. Takhle to prostě v opravdovém životě nechodí. ()

MA.KI

Vejdělkův styl i mentalita jdou naprosto mimo mě, přestože role Balzerové i Vlasákové skýtají poměrně zajímavý prostor pro napsání dobrého dramatu, příp. i komedie. Ten zůstal bohužel nevyužit, sledujeme pouze cosi mainstreamově podbízivého. Hru na umění. ~ I ta jediná kvalitní myšlenka 'žít naplno' je ve spojení s již tradičním režisérovým omlouváním nevěry degradována. O něco MÁLO lepší než následující Vejdělkův (zlo)čin. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)