Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

PeterNet

Po dlouhé době vydařený český film. Výborný Vojta Dyk, nádherná Veronika Kubařová a skvělý výkon Elišky Balzerové k tomu. Bylo to vtipné, velmi vtipné. ()

JimmyII

Tak nějak nevěděl, co s tím má udělat. A několikrát nastavovaným koncem pohřbil to, co na začátku fungovalo, mělo šmrnc, drajv a vtip. Být to o 40 minut kratší, o špetku míň vážnější, byl by to parádní komediální klenot, takhle je to takové velké nic, které neurazí, ale druhý den ... "na co že jsme se to včera koukali?" ()

plechulka

Příjemná lehká komedie. Kdybych chtěla být "šťoura", zajímala bych se pouze o majetkové poměry hlavní hrdinky - Heleny - takhle perfektně designově vybavený byt by určitě stál "majlant" ! ()

SG_ever

Pro mě dost rozporuplná podívaná, jak to bývá u těch lepších Českých filmů - zanechají ve Vás zkrátka mnoho dojmů. Jedna z prvních věcí je určitá reálná nelogičnost příběhu, všechny postavy jednají relativně nepředvídatelně a to jím dodává takové lidštější obrysy, za což jednoznačně palec nahoru. Místy je to však trochu přehnané, i když uznávám, že tak to v životě chodí. Dalším negativem je možná přebytek té kašičky okolo, některé scény či momentky se dali určitě vypustit nebo se minimálně mohli obohatit něčím humorným. Po příběhové stránce tedy spíše průměrné až mírně nadprůměrné, ale po vizuální stránce mě to vyloženě nadchlo a to především, díky skvěle nasnímané kameře, která byla opravdu balzámem pro oko. Výběr hudby se autorům také povedl a jako poslední si určitě zaslouží zmínku samotní herci. O kvalitách Jirky Macháčka není třeba se zmiňovat, ale neokoukaná tvářička (i herecký talent ) Vojty Dyka či pro někoho možná i překvapivý sex-appeal 38leté Lenky Vlasákové jsou tím hlavním, na co si časem vzpomenu při vyslovení slov "Ženy v pokušení". (70%) ()

Mrkvič

Docela zábavný. Nic po čem bych se válel smíchy, ale vtipné to bylo od začátku do konce. Prostě oddychovka pro ženský, aby si místo "napětí" z VKV a růžovek užily trochu legrace. Nic hlubšího se v tom ani hledat nedá, protože kromě scény pohřbu všechno vyšumí hned jak se vyndá dvd z přehrávače. ()

Sokkk_y

Po delší době zase jedna vydařená česká komedie, která je hlavně nenáročná na extra přemýšlení, což je u komedií jedna ze záruk úspěchu. Nejhlavnější předností byla na svůj věk stále sexy vypadající Eliška Balzerová. Herečka s velkým H (a velkým C na hrudníku) nepotřebuje žádné extra komentáře, protože její talent musí vidět i ti největší filmoví analfabeti. Zbytek filmu se pak bohužel táhl v jejím stínu, nicméně přesto je to luxusní průměr a Ženy v pokušení se tím připojily k dalším snímkům na dlouhé deštivé víkendy. ()

Honzíno

V tomhle filmu má Vejdělek smysl pro některé 'relativně originální' scény současné české filmografie. Děj je už klasicky předvídatelný, naštěstí ho drží dobří herci. Ženy jsou ryzí oddychovkou a jistým místním nadprůměrem, kde se pracuje s humorem s citem. ()

Lachtaan

Ženy v pokušení mě kdysi poučily o termínu in flagranti a také o tom, jak je Veronika Kubařová krásná dáma. Tím bych ale chválení ukončil, posléze mě čekalo už jen nezáživné přetahování o Vojtu Dyka, kterému bych doporučil se pohybovat jen v té hudební sféře a tu filmovou nechat na ostatních kolezích (musel jsem si na wiki hledat, jak se tohle slovo správně skloňuje..) a kolegyních. ()

anli

Jiří Vejdělek přichází s Tomášem Hoffmanem za zády s komedíí o ženách,ovšem nejen pro ženy.Na základě velmi jemného a jednoduchého scénáře(jistě odkoukaného ze života)servírují divákovi překvapivě dobrou komedii,která je opravdu vtipná,skvěle zahraná(zejména Eliška Balzerová a Lenka Vlasáková opravdu excelují,ale neztratí se ani nová tvář Veronika Kubařová)a s citem a smyslem pro humor režírovaná.Spousta hlášek zlidoví a spousta lidí se tady najde(nebo někoho blízkého).Pro mě to byl na poli české komedie až překvapivě dobrý zážitek a opravdu skvěle(a nahlas)jsem se bavil.Ano,takhle má vypadat správná oddychovka,točená s gustem a pro diváky.Možná ona vážnější rovina filmu mohla být zřetelnější a trochu chtělo zapracovat na konci.To jsou ale v podstatě maličkosti,takže ženám dávám jasných 80% a Jiří jen tak dál!Pobavil jsem se opravdu dost a to není vůbec málo. ()

Zdeňka

Vtipné pasáže, které byly především všechny v traileru, + začáteční seznámení s pacietny paní Heleny to opravdu nezachránily. Dějový posun hlavní hrdinky, v mých očích, jedna velká katastrofa, stále nemůžu pochopit jak to své dceři mohla udělat. Naštěstí to bylo všechno jen na plátně a ty slepice po 118 minutách zmizly. A to mám tak Lenku Vlasákovou ráda! Příště se u takového filmu raději podívám jen na upoutávku a budu možná spokojená. ()

ivan bohatyr

Po strhujícím začátku a celkově první půlce flmu, která se hodně vydařila, přišla druhá polovina, ta nebyla už tak zajímavá. Za první půlku bych dal i pět, ale pak to šlo postupně dolů a asi jako nejhorší hodnocení sem se dostal k 3, tak dám průměr na 4. Těžké přiřazovat tomuto filmu přesné hodnocení, to je potřeba vidět, protože se jedná o ten typ filmu, který někoho ohromí a jiný ho rychle zazdí. ()

_DAVE_

Po paní Poledňákové přichází i režisér Vejdělek s komedií která má zaujmout publikum napříč generacemi. A musím říct že ačkoli to není kdovíjaké veledílo, tak se mu to daří. I přes plytkost postav která je typická pro tento typ filmů se mi poměrně líbily herecké výkony. Zkrátka Vejdělek pomalu zraje jako víno. A jakkoli se mi nelíbili "Účastníci zájezdu" a ROMing, tak se mi líbil "Václav" a "Ženy v pokušení" taky. ()

uiu

Český film upadá už od smrti Vlasty Buriana. Tu a tam se najde výjimka (možná Kolja nebo Ostře sledované vlaky), ale to je tak jeden film za dekádu. Ženy v pokušení nejsou výjimkou. Podívala jsem se na to s mamkou, která po mě ten film strašně moc chtěla, protože ženský v práci o něm povídaly. Ona se možná bavila, já umírala hrůzou, kterou ve mě české filmy vzbuzují. Příšerné herecké výkony, plitký scénář a vůbec neskutečná naivita směřovaná jen na ty jednodužší diváky, co od filmů neočekávají nic. Hlavní hrdinku opustí manžel kvůli mladší a tak se začne hrdinka probouzet do života, uvědomí si, že celou dobu byla jen domácí puťka a musí začít žít. Do toho jí dává rady zkušenější a starší matka, která jen vysedává po kavárnách v nejmodernějších kreacích. Vlastně si česká kotlina snaží hrát na Sex ve městě po česku. Ne, takhle hloupý a ubohý český film jsem už dlouho neviděla. Doporučení: Pokud je vám 40+, bude se vám film líbit a najdete se v něm. Pokud je vám -40 neztrácejte s ním čas, jen vás znechutí. PS: Promiskuita a sex na potkání je přece v 60 normální. PPS: Film nedoporučuji fanynkám Vojty Dyka, pokud nechtějí vidět, jak si to rozdává se 40-ti letou maminou. ()

Triny

No, když jsem to viděla poprvé, tak jsem nějak nechápala, co na tom všici vidí.. Asi jsem k filmu usedla s móc velkým očekávání po tom humbuku, co kolem toho všici ztropili..:/ Když jsem to teď zkoukla podruhé, tak jako jo pěkný je to no.. ale když už to znovu neuvidím tak se mi nic nestane:P Dva velký plusy - luxusní skladbičky od Nightworků a Charliestraight.. a druhej - paní Eliška! Klobouk dolů paní!!:) ()

LadyDevil

Ty novodobý český filmy jsou zvláštní.. řada z nich mě odpuzuje jen díky tou skvadrou herců, který neuznávám a ani je jako herce neberu, pouze jako určitou náhražku nebo parodii na herce. Najdou se však filmy, který jsou částečně umělý neschopností tvořit něco zajímavýho a lidskýho, ale zároveň se režisér snaží o poutavost a dobrý děj. Klasickým příkladem takovýho mutanta jsou Ženy v pokušení. Skvělý námět generačních a vztahových rozdílů, problematika matky a dcery, hledání hodnot, fajn herecký výkony, ale něco tomu chybí. Má to šmrnc, humor a nadhled, je to aktuální, ale! Není v tom realita, přesvědčivost, a to je ten důvod, proč jsem tak zatvrzelá proti současný český kinamatografii. Zlatá garda bohužel vymřela a ta nová to nějak nedovede zahrát s takvoým srdcem, já si zkrátka nemůžu pomoct... Bavila jsem se u toho, zamyslela, je to působivý...ale i tak tomu něco chybí. ()

Malejhoch

Je fakt, že se člověk někdy vidí v příběhu filmu. Tohle je ten typ. Jinak je to fakt povedenej film smutnej a zárovně veselej. Tvrdí se, že češi jinej typ filmu natáčet neuměj, ja si říkam proč by to dělali když tohle jim jde? ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)