Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

fremy

Balcarka výborná, Verča Kubařová pěkná no celkově první půle lepší. Je to zas věkem a životním zájmem? O mladší generaci mám větší zájem :D Tak 3* ()

Sandiego

Sympatická komedie, která pracuje s tradičním českým hořkosladkým modelem a mísí ho spolu s energií amerického mainstreamu. Překvapivě nevychází těžko stravitelný kočkopes, ale komedie s dobrým tempem, několika vychytanými momenty a dobře porcovanými dávky lechtivého humoru a dojetí, které je však dříve než stačí divák vytáhnout kapesník docela trefně shozeno. Samotná zápletka však vůbec s ničím novým nepřichází a vrší jedno klišé na druhé a postava Balzerové, jakkoliv dobře zahraná a sympatická, působí jako z jiného světa a trochu se mlátí se snahou o autenticitu psycholožky Vlasákové. I na docela dlouhou stopáž děj vyhlíží překvapivě řídce a trochu připomíná televizní komedie, které si nekladou žádné vyšší ambice. Nutno však říct, že film opravdu uteče jako voda. V kontextu českých komedií tedy vychází solidní nadprůměr, v ostatních kontextech je to už horší. Přesto však musím říct, že Vejdělek si stále drží laťku a jeho odpočinkové filmy ve svém poslání fungují dobře. Další pokračování by si však přeci jen odpustit mohl. ()

petrsv

Celou dobu jsem měl takový divný pocit, že tomu filmu něco chybí. Možná šmrnc, trochu víc života, protože jinak to bylo dobrý. Smál jsem se, ale některý vtipy a momenty mi přišly divný. Od komedie jsem čekal přece jen něco trochu víc - že budu ušetřen jakýchkoliv dramat, melodramat, řešení různých problémů, vztahů, apod. Herci všichni fajn, hlavně Vojta Dyk a Lenka Vlasáková. Konec se mi líbil, ale celkově mám z filmu pocit nedotaženosti. ()

Orlau32

Dala jsem za tohle DVD 199,- Kč. Proč ? Bylo mi to doporučeno jako "vynikající film ". Osoba, která mi tohle doporučila evidentně nezná můj vkus (ačkoliv je to má kamarádka). Řeknu to asi takhle: nebýt tam vynikající ELIŠKY BALZEROVÉ, tak bych to duševně nezvládla. K smíchu tam nebylo nic, leda hloupá napodobenina přitroublých amerických filmů, kde musí být za každou cenu psychiatr a psycholog. Na to, aby se matka vyspala s dceřiným klukem jsem já příliš staromódně vychována a Pánbůh za to zaplať. Jinak opravdu nevím, co tam bylo tak pozoruhodného. Pan Režisér Vejdělek režijně to zvládl dobře, ale chtělo by to komentář k filmu " co tím příběhem vlastně sledoval". Nebo dnes je to tak v životě normální ? ()

Her0.89

Lhal bych, kdybych řekl, že jsem se ani jednou nazasmál. První půlku jsem byl mile překvapen a líbilo se mi to , ale druhou jsem usínal. Škoda, že Jirka Macháček nedostal více prostoru.... To Malarkey: Nejsem "odborník", považuji se za slušného diváka, nemám hodně bodů a nechci aby na moje názory byl někdo zvědavej, ale stejně se mi druhá půlka nelíbila ;-) ... ()

blackrain

Já mít takovou matku, tak se asi zblázním, protože by mi obrátila život rovnou o třistašedesát stupňů a dokonale rozvrátila jeho pevné základy. Konečně se Eliška Balzerová vymanila z role uťápnuté Alžběty Čeňkové ze seriálu Nemocnice na kraji města, ale že ji to teda trvalo. Když vplula na scénu, tak celé kino oněmělo užasem, v tu chvíli se totiž na plátně zjevilo slunce a živelná pohroma zároveň. Převálcovala všechny své herecké kolegyně a kolegy obrovskou živelností a temperamentem. Každé slovo, které vypustila ze svých úst byla perla. Hláškovala až do konce, a to i na svém vlastním pohřbu.To byla scéna, kdy celé kino ani nedutalo, protože Vilma promlouvala ke své dceři Lence Vlasákové. Ta taky nebyla vůbec špatná. ()

Alementina

na to, jak moc nemam ráda český filmy a na tohle jsem šla i do kina, tak to je úspěch. Role Vilmy je to je celá Samatha ze Sexu ve městě (a tu já fakt můžu) a vůbec celý mi to přijde lehce šmrncnutý Sexem ve městě (a ten ja teda překvapivě taky můžu). No prostě film pro ženy, co ani muže neurazí (ani nenadchne .) ()

ABLABLABLA

Wow...tímto jednoduchým slovem se dá vystihnout nový český film Jiřího Vejdělka. Já se bavila snad u všech scén. Film nabízí komplikované vztahy, partnerské situaci, vážnou nemoc, "pohřeb" a to vše je řešeno s lehkým nadhledem a vtipem. Vojta Dyk je velmi charismatický a přiznejme si to velmi pohledný herec. Lenka Vlasáková sehrála ženu středního věku s problémy s matkou, dcerou a partnery naprosto dokonale. A Vilma alias Eliška Balzerová jednoduše neměla chybu:) ()

kaylin

Rozhodně jedna z těch nejlepších komedií poslední doby. "Muži v naději" jsou proti tomu už docela slabota. Humor je zde místy celkem nucený, ale většinou to funguje dobře, a to hlavně díky ženským představitelkám, které byly neskutečně dobře vybrána. Eliška Balzerová ukázala, jakou je dámou a jak skvěle dokáže zahrát, ale ještě více mě překvapila Lenka Vlasáková, kterou jsem od té doby v ničem pořádném bohužel neviděl. Film, který jsem podceňoval mě velmi silně a příjemně překvapil. ()

ext_

Na tomhle filmu je asi nezjajímavější, jak (ne)dokáže střídat trapnosti jak z Pánské jízdy s hodně dobře napsanými dialogy a některými dobrými, až skvělými scénami (pohřeb a vlastně celá poslední 20minutovka). Jenom Balzerová si drží svoje a jako jediná nepřehrává. ()

anniehall

Co vznikne, když spojíte upoutávku na kterýkoliv nekonečný český seriál typu Přešlapy s reklamou na Lučinu a trochou jednoduchého a explicitního humoru? Vejdělkova představa ženského pokušení. Bohužel velmi nenápaditá a tumpachová představa. A nebýt slušného hereckého výkonu Elišky Balzerové, která svým umem naplní i bezbarvou a plochou figuru, nemuseli bychom se o tomto filmu ani bavit. Ono když totiž není o čem hrát, tak se pak zákonitě hraje špatně! ()

rt12

Dalo mě to to co jsem očekávala, prima jsem se bavila. Moc jsem netrpěla ani u Dyka (měl by jen zpívat, to umí). Za Eliška Balzerovou i Lenku Vlasákovou musím vysoko hodnotit. ()

Rakosnicek77

Vícegenerační komedie, nečekaně svěží a v našich filmových vodách v posledních letech, věc zase né tak běžná! Řekněme že vzhledem k tomu, co Česká kinematografie v posledních letech produkuje, jsem se i relativně pobavil :-) ()

Maq

Vícekrát jsem měl trapný pocit filmového neumětelství. Neumím přesně posoudit, nakolik se na tom podílela nepevná režie, afektované dialogy či nepříliš profesionální herecké výkony - nejspíš od všeho trochu. --- Balzerová je dobrá, ale Český lev? To ta cena moc velkou hodnotu nemá... --- Vejdělek nám předložil českou verzi allenovského hedonismu a mravní prázdnoty. Kdo s kým (tento víkend) - toť otázka! Splývá to v takovou notně trapnou chumelenici. --- A do toho, zčistajasna, láska! No jo, jenže allenovský kontext zůstává. Takže je to vzplanutí necivilizované, beznadějné, bez vyhlídek a nemůže skončit zase jinak, než bolestí a prázdnotou. --- Jenže Vejdělek románek uzavřel pohádkově, tedy bezbolestně. Evidentně neví nic o lásce a o ženách; která žena by vlezla do postele klukovi, který předtím oprašoval její matku? Fuj! Nesmysl! --- Ale možná je to jinak a mimo není Vejdělek, nýbrž já. Už nevím, jaké dnešní ženy jsou. Možná už opravdu nejde o vztahy, nýbrž o pouhou interakci kolíků a kund. Lidé a lidství chybějí. --- Ať už je to umělecká nemohoucnost, anebo reálný obraz reality, výsledek je stejný. Proto nepíšete a netočíte dramata, jenom ... pičoviny. ()

Hadža

Pohodova,snad ani ne primo komedie,ale sympaticky usmevny pribeh se Skvelou Balzerovou.Je radost videt opet neco prijemneho s domaci produkce. ()

Thomassi

U nás se natočí dobrej film snad jednou za uherskej rok. Když už si člověk říká, že naších lesích a hájích nás nemůže nic překvapit, příjde Jirka Vejdělek a nasarvíruje nám pestrou a dobře míchanou komedii, na kterou budu mít jen dobré vzpomínky. A Ženy v pokušení je ten typ filmu, na který jsem se díval, aníž bych musel pauzovat a dávat si tak voraz, abych vztřebal voloviny, které nám současná česká tvorba předhazuje pod nohy. Tento film je opravdovou lahůdkou, ukazující osudy třech žen, se kterými není vůbec lehké vyjít. Propracovaný scénář s trefným humorem je v dneční době potřeba jak sůl. V tomto případě ale vše šlape tak, jak má. Dokonce jsem čuměl, jak naši herci odvedli kus pořádné práce. Jo holt, když se chce, tak to jde, že? Eliška Balzerová mě svým výkonem přímo uchvátila, tam kde se objevila, tak jsem se smál. Právě ona osvěžila film spoustou hlášek. Konec konců, i ostatní herci mě dokázali upoutat na křeslo. Velké překvapení a já teď budu zřejmě čekat zase alespoň rok, až se možná objeví něco tak koukatelného jako toto. ()

Raketka29

U mne dostal tento film o jednu hvězdičku víc než jsem prvotně zvažovala. A to za celkem povedené vtipy, ale za co jsem mu ty dvě srazila? Tento film poukazuje na typickou českou filmovou chybu, předvídatelnost. Mého otce, který na to koukal se mnou jsem musela několikrát ujišťovat, že jsem film viděla poprvé. Vše je již od počátku předvídatelné. Rozněžnělá hudba, romantické pohledy hned každému od začátku napoví jak film dopadne. ()

MATADOR

V zástupu dnešních povrchních českých filmů velice podařená komedie. Ovšem největší škodou je to, že všechny povedené vtípky jsou známy už z televize, či trailerů - na které se daří dost dobře nalákat chudáka diváka, který neví, na co by zašel. Nedávám to ničemu a nikomu za zlé, "rozumných" filmů, jakou jsou Ženy v pokušení je málo, proto si takové nové tvorby vážím. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)