Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. (Itafilm)

Mr.Baboon

Filmu vážně hodně ublížila úprava u kadeřníka. Zkrátit tak potencionální nářez o 40 minut těch nejlepších záběrů, byla obrovská chyba. Začátek se hrozně táhne a když už se konečně dočkáte toho, na co celou dobu čekáte, film najednou skončí, puf! Na konci jsem měl pocit, jako bych si zašel do kina jen na seriálovou epizodu. ()

teuwik

Myslela jsem si, že mě to nechytne. Už trailer mě vůbec nezaujal. Nakonec mě to mile překvapilo a je to vcelku pěkný film. Venom a Edie jsou supr dvojka a bavili mě. Vůbec bych se nezlobila vidět s nimi ještě nějaký ten filmeček. Škoda jen, že to není propojené s Marvel světem ale co už. ()

hospoda96

Hardyho interakce s Venomem je zábavná (fim je daleko vtipnější než by člověk čekal), ale trvá strašně dlouho něž k ní dojde, když už k ní dojde je to v pořádku, ale nic co by zvedlo ze židle postava měla daleko větší potenciál než dostala na ukázání ve filmu. Rko by tomu slušelo, nicméně PG-13 není zas takový problém jak jsem se obával a pokračování si asi za ty dva až tři roky dám jako jednohubku, která neurazí ani nenadchne stejně jako první film. ()

TaNya_

Celý to dohromady táhnou Hardy a Venom (jak už zde bylo hodněkrát řečeno). Můžu pochválit krátkou stopáž a díkybohu scénář postavenej spíš na parádních hláškách než na nějakým rádoby dramatickým ''allien'' příběhu. Celkem jsem se bavila, slabší 4*. ()

MERKATtv odpad!

Asi jeden z najslabších Marvel filmov čo som videl... Neviem čo sa všetkým na tomto páčilo... Príbeh bol priemerný... Venom sa objavil až po polovici filmu a ani herecký výkon Toma Hardyho nebol tak skvelý ako fanúšikovia hovoria... ()

Equilita

Venom, Venom.. čo k tebe napísať. Priemerná marvelovka na bezduchý filmový večer, ktorá prekvapivo nenudí, no nebyť Toma Hardyho, nebolo by to ani to, čo to je. ()

Cooller odpad!

:D WTF? Venom je ZÁPORÁK ne hrdina... zapoměli Fleischerovi asi říct.. strašně jsem se těšil že se začinaji točit i filmy z te "odvracene strany" ale že se z toho stane fraška a ze záporáka je ochrance planety a bezpráví jsem vážně nečekal a to ani od marvelu... Toma mám rád a věřím že větší sračku než je tohle už s trochou štěstí nenatočí a jsem si naprosto jist že bez něj by to bylo ještě horší ale ani tak si to nezaslouží dobré hodnocení protože je to horší jak Spider-Man: Homecoming... alespoň to proč venoma dabuje negr je mi jasny... odpad ()

waeslly

Ten film mi dluží hodinu a půl života.... naprosto promrhaný potenciál s naprosto nudnou neoriginální zápletkou s vyvrcholením rychlejším než 14 ti letého pubertáka. Náznaky tady jsou. Je to trochu drsnější, ale je vidět, že se hodně stříhalo, aby udrželi přístupnost filmu. Fakt to bylo boooooooring. ()

Knor

Tohle se mě nedotklo skoro vůbec. Absolutně bez jakýkoliv sympatie k hlavnímu hrdinovi nebo jiný postavě. Toma Hardyho mám moc rád, ale ani to nepomohlo. Akční je tak akorát, humoru taky, ale pro mě osobně nezajímavý, totální nechytačka. Kdyby se tu aspoň roztrhalo pár lidí nebo utrhla nějaká končetina, postava Venoma k tomu vyloženě vybízí, ale ani to ne. Tahle postava jde úplně mimo mě, škoda no, ale já se s tím vyrovnám. ()

Scraffy

Tak toto bolo úplne niečo iné, ako som čakal. A mňa to prekvapivo bavilo! Akcie je tu hodne, humor tiež nechýba, akurát Tom Hardy nie je bohviečo. Nikdy som nevedel, či to je zlé, alebo to má byť zámerne vtipné. Film mi v celku príde nedotiahnutý niektorými hluchými pasážami a finále som v podstate ani nezaregistroval a bol koniec. Každopádne som ale zvedavý na dvojku, ak niekedy vznikne. ()

GameboyNES

Na tohle jsem se docela těšil, škoda že prvních 40. minut je tak nudných. špatný to není ale že bych u teho chcal maggy v kostkách, to zase né. Takovejj průměr 57%. ()

ŠpetaMarek

Chtel jsem k tomu být přívětivý po všech těch negativních názorech. Byl jsem připraven tomu dost odpustit, protože mě to furt z nějakého důvodu zajímalo. Už úvod jak z horšího dílu SG-1 nebo X-files mě měl odradit. Pak to docela dlouhou dobu šlapalo jako průměrná komedie s nepříliš šťastně obsazenými rolemi. V momentě kdy nastoupil Venom, to zacalo byt priblble. Btw napada vas jakym zpusobem predstavit jmeno komixove postavy, aby to nebylo naprosto tupe? Oba smery Ja jsem Venom/Black Mantha/atp. a "ten je tu Solo" jsou na presdrzku. Zpet k filmu... v momentě, kdy během jednoho střihu scénárista ústy Venoma popře svůj vnitřní svět (víme všechno vs. kdo je Annie) nelze než potvrdit, že to psal diletant. Hlavní ženská hrdinka trpí syndromem Lois Lane a kromě teleportace je její úloha někam volat, nebo něco mačkat. Vše vyústí v klasický digibordel. Nebýt to Sony, větřil bych DC. ()

alldo.raine

Já si tuhle jízdu s Hardym moc užil. One man show a vůbec mi to nevadilo. Pardon, Two men show s Venomem. Efekty a akce parádní. Fight ufonů lahůdka. BTW konec ve večerce byl výbornej. ()

Clark_Kent

Na první pohled bych řekl, že je to totální SHIT. Ovšem musím říct, že ty dialogy, které vypouštěl Venom z úst. Byly kolikrát dost povzbuzujcí a samotný příběh jaksi drželi celkem nad vodou. Motivační faktory jsou potřeba, hlavně když si od mimozemského organimsu vyslechneš hezkou pochvalu - Seš celkem dobrá partie. Když to schrnu, tak mám rád takový ten doping pro slabé. To nenápadné povzbuzení, ke konci to klasické spojení. Ovšem musím dodat, že Venom si zaslouží něco lepšího než ten svět spatlaných avengers a podobných jiných dětských poseroutků. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

25.04.2023

Tak nikoli Venom, ale až komiksový Kraven se dočká exkluzivního a mezi blockbustery stále ne moc běžného eRkového ratingu. Pro studio Sony a jeho pavoučí vesmír bez pavouka je to tedy dospělácký… (viac)

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)