Stop

všetky plagáty
Česko, 2001, 2-7 min

Účinkujú:

Pavel Soukup

Pořad České televize, který se snaží upozornit na chyby a mylně rozšířené mýty mezi řidiči, zlepšit chování a ohleduplnost řidičů na našich silnicích. (poz3n)

Karlos80

Zajímavý, pan Soukup nás tu o něčem poučuje a radí a sám je samá nehoda, předpis-nepředpis. Peníze tedy na předním místě:-( Poučný ale tak trochu i účelový a český řidič? Ten si dělá předpisy podle sebe a určité skupinky lidí se to dokonce ani netýká:-) ()

MM_Ramone

Česká televízia v spolupráci s Ministerstvom dopravy ČR pripravila sériu krátkych filmových shotov na tému osvieženia si vedomostí z vodičského kurzu, a so zámerom zníženia nehodovosti na cestách. Upozorňujú na chyby a priestupky, ktorých sa nezodpovední vodiči často krát dopúšťajú a ani si neuvedomujú aké tragické následky môže mať ich neuvážené konanie. Názormými príkladmi a doprovodnými komentármi Pavla Soukupa apelujú na potrebu doržiavania dopravných predpisov. ** ()

Ded@M@tes

Velmi koukatelné a poučné. Ukazuje co se může při řízení stát a čemu se vyvarovat. Nemůžu jinak než chválit za tento výborný nápad a rady řidičům. / Viděné epizody cca *40.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Wacoslav1

Na tohle nedám dopustit. Samozřejmně, že Pája Soukup ze samopalem, co střílí z projíždějícího kabrioletu po kolemjdoucích je best! Nevím už přesně o co v tom díle šlo, ale ve spojení s krutohustou znělkou kterou už znám nazpaměť se na to kdykoliv to někdy chytnu v tv vždycky rád kouknu.100% ()

Pepinec

Nevím, jak často teď tyhle spoty běží, ale určitě by bodlo, kdyby byly v telce aspoň stejně tak často, jako závody formule jedna. ()

Vančura

Každý díl, na který sem tam v telce náhodou narazím, je naprosto perfektní. Velmi záslužný pořad, který trochu donkichotsky bojuje s notoricky známým faktem, že se na silnicích denně masakrují, doživotně mrzačí a zabíjejí noví a noví lidé, aniž by s tím kdokoli mohl něco udělat. Ano, jedno řešení by zde sice bylo, ale je samozřejmě zcela neprůchodné - aby bylo cestování autem 100% bezpečné, muselo by každé auto být obrněno přinejmenším jako tank, a jezdit maximálně 20 km/h. ()

mil@n.fanatik

Pořad stop jsem párkrát viděl, nádou, když jsem o reklamě z filmu přepl na českou televizi. Ale je to zajimavý pořad, i když díl trvá pouhé 2 minuty, tak si člověk z tohoto pořadu může vzít něco do života... Víc takových pořadů. 85% ()

WANDRWALL

Pořad je to nepochybně užitečný. Umožňuje každému řidiči, ale i chodci lépe poznat záludnosti situací, ve kterých se prakticky každý z nás může ocitnout a lépe porozumět i počínání druhých. ()

iamek

Škoda, že se tenhle krátký pořad nevysílá více a na všech stanicích. I ty dvě minuty musí člověka aspoň trošku poučit. ()

duklak2

Výborný pořad, skoro na pět hvězd. Během těch dvou minut vám zaručeně ztuhne krev v žilách. Líbí se mi hlas pana Soukupa. Nemohu jinak, než za čytři. ()

gogos

Mezi řidiči je rozšířeno mnoho polopravd a mýtů. Bohužel, mnozí se jimi řídí! Klasika české televize. Pavel Soukup v tanku nemá chybu ... ()

Katzenklo

"Mezi řidiči je rozšířeno mnoho polopravd, omylů a mýtů o řízení auta. Bohužel mnozí podle nich jezdí, a tak ohrožují naši i svoji bezpečnost." Tak tomu bylo v roce 2001 a pravděpodobně to žádný televízní pořad nezmění. Nicméně byl pořad svým znázorněním krizových situací mnoha lidem jistě užitečný, především začínajícím řidičům by se měl promítat. ()

Časové pásmo bolo zmenené