V jednej predmestskej štvrti, kde sa šťastne žije, okolo domov sú biele ploty, v záhradkách kvitnú prekrásne ružové kríčky, sídli jeden čierny dom, kde ani tráva nerastie. Pod týmto domom je ukrytá tajná skrýša. Tu objavíme Grua, ktorý plánuje najväčšiu lúpež v dejinách sveta. Chce ukradnúť Mesiac. Gru je ozbrojený veľkým arzenálom zbraní, rôznymi vozidlami, pozemnými aj vzdušnými, a je pripravený zvíťaziť nad všetkými, ktorí mu stoja v ceste. Jeho plány sa napĺňajú až do dňa, kým nestretne tri malé, osirotené dievčatá, ktoré v ňom objavia niečo, čo ešte nikto predtým: potenciálneho otca. (TV Markíza)

Martix

Slušný animák plnej zajímavých scének, které přicházely stále a stále s něčím novým a vtipnějším. Pro někoho 'otravná nuda', pro mě příjemná animovaná komedie s velmi rozmanitými postavami, které se zasluhují o dobrou atmosféru. Zejména konec se mi líbil. Ikdyž je pravda, že Gruo byl dobrákem pod rouškou zločince už od začátku a konec tedy nemohl dopadnout jinak. Ale ten způsob, jakým ze sebe dělal záporáka, se mi prostě líbil. Nejlepší scéna: hra o plyšového jednorožce v zábavním parku. ()

darthvader77

Hmatatelný důkaz toho že dobré animáky nevyrábí jenom Walt Disney, Pixar nebo Dreamworks. Lábus je jako Gru úžasný a film byl vtipný a zábavný. Dávám plný počet ()

marusenka

Ze začátku trochu slabší rozjezd, ale po něm přijde klasický animák se vším všudy, vtipy, hláškami, absurditami, posláním, roztomilými pišišvory, zkrátka tu najdete všechno.:) "He punch my shark!":D ()

kakyn

Jo, tak přesně tohle můžu... pěkná blbinka pro maly děcka která pobaví i "dospělý". Ikdyž už nejsem malej, tak se mi takový filmy pořád líbí... a tenhle určitě patří mezi ty lepší... pěkný a vtipný a vše navíc podtrhují ti skvělý minioni :D ()

Paatej

Tak todle mě až tak moc nenadchlo. Scény z kterých má čišit dojemnost mě spíš otravovaly a vizuální styl se mi taky netrefil do noty. Ale má to sem tam vtip i docela říz a za "squid launcher" dávám za 3. ()

0sanny0

Infantilní komedie? No a co, máme v ní přeci mimoně! Příběh padoucha silně nedoceněného vlastní matkou. Možná proto je místo milující rodiny obklopen těmi malými žlutými zrůdičkami, které nenechají snad nikoho v klidu. Ovšem jen do té doby než si adoptuje (ke zvláštním účelům) 3 malé holčičky, ty zase pro změnu nenechají v klidu našeho "padoucha".. Je to zkrátka a dobře dokonalá komedie postavená na rozkošných mimoních. Přiznejme si, že bez nich by to nebylo ono! ()

Lucius55

Roztomilá krávovinka pro pobavení. Čtvrtá hvězdička za bonusový materiál - krátké filmečky s malými mužíčky (v českém dabingu nazývanými mimoňové;-)) ()

boombang

Ta infantilnost z toho teče po litrech, ale mně se to prostě líbílo. Gru je postupem času fajn, holky jsou fajn hned od začátku a figurky dědka vynálezce a Gruovy matky jsou ultrakomické už od pohledu. Mimoni nic moc, ale nevadili. Jinak film naprosto předvídatelný jak žvýkačka Pedro - ale opakuju: mně se to prostě líbilo a na jednom místě jsem byl nečekaně dojatý. A to mi bude brzo čtyřicet... Jsem divný? Nebo jsem taky padouch? ()

zuzzuli

Pěkná animovaná komedie:-) Jedna z těch povedenějších. Viděla jsem i lepší, ale i mnohem horší. Takže pro mě skvělá podivaná s vtipnou zápletkou a povedenými postavy. ()

kolik27

Téměř dokonalý animáč po všech směrech, kde male vroubky hravě zastiňují ty malá žlutá pitoma, která mě osobně dostanou každým svým pohybem. ()

Renie42

Je to lehce ztřeštěný, ale docela dobrý příběh. Pravda, začátek mě trochu nudil, ale ke konci se mi to opravdu líbilo a nejvíce asi ty žluté kinder vajíčka (nějak mi je připomínají, tak jsem si je takhle pojmenovala) ()

Esdälon

Ošukal jsem na to holku. Takže minimálně za čtyry. Jestli to i příště zabere a bude tenhle animáček fungovat jako předehra, tak dám plnej. EDIT: Ha! Funguje to!!!! Dávám pět. Sice jsem už na po další nedával pozor o co vlastně jde, žádnou hlášku si z toho stejně pamatovat nebudu, ale za ty soulože si to zaslouží... ()

kubilov

Stačí si představit, jakou popularitu zařídil Scrat pro Dobu ledovou, vynásobit to tak tisícem a máme hybnou sílu sympatií k Já, padouch. Mimoňové jsou opravdu skvělí, rozhodně aspiranti na nejlepší animovanou postavičku, jaká kdy vznikla, jenže zbytek je až nápadně špatnej. Gru, tři usmrkaný holky a teplej Vektor, ti všichni jsou akorát tak na ránu, stejně tak příběh nepříběh, jehož nezajímavost mě až zaujala. Infantilní? Jistě. Roztomilé? Jak pro koho. Úžasně vtipné? Jen občas. Nejlepší animák? Ale jděte. Nemůžu se zbavit pocitů, že je to sice moc hezký animák, ale strašlivě přeceněný. ()

MeGab

Hodnocení téhle infantilní cypoviny nechávám na dětech. Jako dítě bych tomu dal asi pět hvězdiček, jako dospělý jednu. ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)