V jednej predmestskej štvrti, kde sa šťastne žije, okolo domov sú biele ploty, v záhradkách kvitnú prekrásne ružové kríčky, sídli jeden čierny dom, kde ani tráva nerastie. Pod týmto domom je ukrytá tajná skrýša. Tu objavíme Grua, ktorý plánuje najväčšiu lúpež v dejinách sveta. Chce ukradnúť Mesiac. Gru je ozbrojený veľkým arzenálom zbraní, rôznymi vozidlami, pozemnými aj vzdušnými, a je pripravený zvíťaziť nad všetkými, ktorí mu stoja v ceste. Jeho plány sa napĺňajú až do dňa, kým nestretne tri malé, osirotené dievčatá, ktoré v ňom objavia niečo, čo ešte nikto predtým: potenciálneho otca. (TV Markíza)

Pythonator

Když padouch, tak Megamysl. Tento pán, co vypadá jako starý Dracula po konzumaci bůčku je sice taky dobrý, ale Megamysl je Megamysl. V Megamyslovi jsme se nemuseli dívat na protivné malé holčičky a nebyli tam ani nějaké podivuhodné mimoňské bytosti nejasného původu, které jakoby si filmaři vycucali z prstu tak, aby se jim rychle animovali. Jinak oceňuju v Padouchovi tu špionskou hudbu, nápaditý příběh s krádeží měsíce a záporáka Vektora. Mimoni jsou spíše trapní a baví hlavně děti a lidi, kterým přijde vtipné, když se někdo neustále něčím mlátí po hlavě. ()

Smashed

Nebudu lhát. Čekala jsem asi něco víc.... Po Mimoních, Hledá se Nemo, Madagaskaru a dalších výbornejch animákách mě to prostě nechytlo. Takže u mě 3hvězdy. Za Mimoně :-) ()

kodwin

Skvělá zábava, uvažuji o pěti hvězdičkách, ale ještě Padoucha potřebuji párkrát vidět. "To není pyžamo, to je teplákovka!" ()

eMSiKi

Musím uznat, že tomuto filmu nechyběla vůbec nápaditost, ale proboha.. Smál se vůbec někdo? Já se dva krát nebo tři krát pousmál. To musím sám uznat, že já se směju každé kravině. Nevím, ale mě tomu prostě něco chybělo, aby mě to upoutalo více na obrazovce. Podruhé už bych si to určitě nepustil. Ty tři hvězdičky jsou jen tak tak.. ()

Mistr119

Prve jsem byl k Padouchovi skeptický a vyčítal jsem mu nedostatečný výchovný prvek, když je v hlavní roli záporák, ale teď chápu, že smyslem pohádky je ukázat, že i záporák může mít dobré srdce a být v hloubi dobrák. Navíc ty emoce... :) Film si svou slávu zaslouží! :) ()

Fifinkova

Agnes a její vtipná roztomilost omotat si okolo prstu i toho největšího drsoně. Buď jako Agnes! Vtip, dojemnost, parádní hudba a skvělý dabing. Páááni tak to bylo fakt něco. ()

soukyd33

Je to sranda ale jen díky mimoňům. 🙂 Dobrý příběh o velké změně jednoho zlého člověka. Přátelství je zde všude, tedy kromě záporáka Vektora. Jen díky mimoňům je to ok. Bez nich by to bylo za 2. Hvězdiček 4 ()

jabbo123

Mám animované filmy zaměřené čistě na dětské publikum rád. Opravdu. Nevadí mi ani, že se v nich pořád dokola a dokola objevují zcela stejná schémata o tom, že se někdo napraví, o tom, že někdo někoho z počátku nenávidí a na konci jsou z nich nejlepší přátelé, že láska vyhrává nad nenávistí ... blablabla. Dobrá, trochu mi to vadí, ale asi to nemůžeme autorům vyčítat, protože je to prostě to, co chtějí děti vidět pořád a pořád dokolečka. Nebo si to jenom myslíme? Já bych vsadil na to, že originalita a inovace by dětem neublížila. Ale budiž. Klišé a stokrát ohrané principy vyprávnění nejsou to, co mi na Já, padouch vadí. Není to ani infantilní humor - za celý film jsem se zasmál asi dvakrát. Je to příběh. Protože i když jsou principy pořád stejné, všechno může zachránit kvalitní příběh. Ať už je to Vzhůru do oblak, Zataženo, občas trakaře nebo Jak vycvičit draka - všechno jsou to klasická schémata o přátelství která začínají vzájemnou nenávistí ale jsou zasazená do výborného prostředí a doprovází je hodnotný příběh, nebo nějaká idea. A idea Já, padouch mě prostě vůbec ničím nezaujala. Ačkoli abych se přiznal - při sledování trailerů jsem se na tenhle snímek docela těšil, mělo to takový závan tajemna. Jenže to byla ta jedna jediná scéna s ukradenou pyramidou, která byla na celém filmu zajímavá. Všechno ostatní už potom byla jenom série situačních skečů. Nic vás nemohlo překvapit. Pro mě docela zklamání. ()

whass

Viděno ve 3D:musím říci že tento film mě mile překvapil....pobaví dospělé i děti.Žídný zázrak to sice není ale jako animovaná pohádka pobaví,hlavně díky 3D. ()

dadiak22

Dosť veľké prekvapenie. Celý film som sa perfektne bavil, dobrý humor, len keby bolo trochu lepšie animácia (nehovorím, že bola zlá) tak by to bolo za *****. K tomu ešte 3D (šokujúco ma nebolela hlava) 80%. ()

cachanell

Vtipné, vtipné, vtipné. Milé, pohádkové, zajímavé, zábavné. Milé a nenásilné. Dětský kousek, který se líbí i dospělým. Člověk neví, kdo je záporný hrdina, kdo klaun a kdo ten hodný. V případě malých žlutých příšerek to nevím dodnes. Ale bavila jsem se . ()

sovel

Zloduch, kterému nic nejde a aby dosáhl svého adoptuje 3 malé holčičky. Postupem času si je zamiluje a upřednostní je před vším ostatním. 1000x viděné klišé, které mě unavuje ale kupodivu zde ne. Moc jsem se bavil a po skončení jsem si říkal, že tohle rozhodně stojí za to vidět. Nevím proč, kresba normál, vtipné scénky normál. Není zde nic co by bylo neprůměrné. Výsledek však stojí zato. ()

CrazyAdinn

Skvěle pojmutý animák kandidující na cenu roku! Vtipné okamžiky i dojemné chvilky prošpikované perfektními dialogy. Těšila jsem se jako malé dítě a odcházela jsem nadšená jako leckterý prvňáček. Bezkonkurenční hláška: "Je tenhle zvuk otravný?" ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)