V jednej predmestskej štvrti, kde sa šťastne žije, okolo domov sú biele ploty, v záhradkách kvitnú prekrásne ružové kríčky, sídli jeden čierny dom, kde ani tráva nerastie. Pod týmto domom je ukrytá tajná skrýša. Tu objavíme Grua, ktorý plánuje najväčšiu lúpež v dejinách sveta. Chce ukradnúť Mesiac. Gru je ozbrojený veľkým arzenálom zbraní, rôznymi vozidlami, pozemnými aj vzdušnými, a je pripravený zvíťaziť nad všetkými, ktorí mu stoja v ceste. Jeho plány sa napĺňajú až do dňa, kým nestretne tri malé, osirotené dievčatá, ktoré v ňom objavia niečo, čo ešte nikto predtým: potenciálneho otca. (TV Markíza)

landavid

Nejlepší animák po Ratatouille,je dětský,je chytlavý,je vtipný,je dojemný,je zábavný,je hlavně jednoduchý,ale myšičku už asi nikdo nepřekoná. ()

Pavlo

Musím uznať, že pár dobrých scén to má, občas sa dá zasmiať a taktiež spracovanie je na úrovni. No celkový zážitok je z toho oveľa menší než z konkurenčnej Megamind. Preto je pre mňa toto priemerný animák, ktorých je akosi poslednú dobu nejako moc. ()

breebee

Skvělá pohádka pro děti ale také komedie pro dospělé. Dobrý námět který někdo dobře ztvární zaručuje z půlky úspěch. Když k tomu ještě přidáte hezkou animaci, zajímavé dabéry a vtip, nemůžete minout úspěch celý. A co dodat nakonec? Z..z...za..zadek :D ()

Angelie

Miluji tu pohadku ! Je to pohadka, kterou mi nedela problem si pustit znovu. Je okouzlujici a vtipna, dlouho me tak zadna nebavila, zeru ji a mimone ! ()

zero_zelo

tak já nevim, mě to přišlo tak nějak průměrný. milý až roztomilý, občas slušnej fórek, nejvíc asi zaberou na dětskou populaci ta parta žlutejch fešáku .. ale jinak nic tak strašně zábavnýho a zajímavýho, co se animáků týče. rozhodně stojí za zkouknutí, rozhodně sem ale viděla daleko lepší a nabitejší akce, jak vtipem, tak akcí. ()

Diceros

Parádní... ze začátku jsem sice nebyl nadšen sci-fi stylem, ale to se brzy změnilo a převrátilo naruby tak, že jsem byl ještě za to rád. Gru je sympaták a srdcař. Mimoni se také po první půlhodince probrali k světu a začali být vtipní. A tři milé děvčátka tomu nasadily korunu. Vtipné, milé, dojemné a netradiční. Za 4* ()

Tess92

Neuvěřitelně roztomilý film. Vector i Gru byli skvěle nadabovaní, mohla bych toho napsat mnohem víc, ale jediné, co se tlačí do popředí je: roztomilý. Kdybych se na něj dívala jindy, asi bych měla samé jízlivé poznámky, ale dneska jsem měla tak dobrou náladu, že jsem se jenom přiblble usmívala. Celý ten nápad s ukradením měsíce je praštěný, ale je to tak roztomilý!! Zvlášť závěrečná scéna, kde všichni tančí :D ()

Tomulka

Naivní , průhledné, příliž dětské sice roztomilé, ale zase moc předvídatelné. Párkrát jsem se usmál, ale to stačí tak na tři hvězdy. ()

Phoeniyx

Moc pěkné chvílemi infantilní ale emočně nabitý dojemný snímek skvělé české znění a humor který prostě miluji. Navíc ty žlutý polštářky (mimoňové) sou roztomilý u mě jednoznačně 5! ()

Sathine

Klasická animačka, kde je zápletka jasně daná předem. Nicméně i tak je tento film skvělý, zanechal ve mě velký dojem a určitě se na něho budu chtít podívat znovu. Ale hlavně díky těm mimoňům, kteří byli naprosto úžasní! :D ()

vlk++

Příjemný rodinný animáček, který koncem loňského roku viděl asi každý rodič v kině (ti šťastnější v 3D), kromě mě ;). Tak už jsem to dohnal. Spousta zábavných nápadů, mimoňové, lidsky hřejivý příběh... natočit od dob Shreka něco pořádného je fuška, takže to oceňuji a dávám 4*. ()

Ounak

Sympatická pohádka s zajímavým námětem. Ničím kromě malých hajzlíků Vás film nepřekvapí. I tak celkem slušná pohádka. ()

donnanuk

Rozprávka nie len pre najmenších, neviem síce ako mohlo dakoho napadnúť obsadiť ako pomocníkov tic-tacky :D bolo to a zaujímavé, sršali humorom.. boli účastní.. v slovenskom dabingu film neskutočne oživila hláška.. "Čoooo" dej bol na jednotku, nemám čo vytknúť... teším sa na ďaľšie pokračovanie.. ()

macoslavek

nesnáším 3D, ale tohle stálo za to.. + skvělý dabing, hudba. hold moc příjemné překvapení, sympatický příběh, i když to není nic převratného.. chci domů pár mimoňů, prosíííím.. :) ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (viac)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav

13.10.2017

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)