Jon jde do války o Zimohrad s Remseym Boltonem. Daenerys uzavírá nové spojenectví. (KajusaK)

messi@h

Velmi dobře natočené záběry bitevního masakru, které ale bohužel nedokážou zakrýt skutečnost, že celá Bitva bastardů je plná scénáristických nesmyslů a její závěr je kvůli plot armoru některých postav naprosto předvídatelný. Tak je na tom bohužel nejen celý tento díl, ale i většina 6. řady GoT. Člověk by řekl, že ty logické nesmysly musí praštit do očí každého jedince s aspoň pár mozkovými buňkami a zchladit jeho nadšení, ale když se tady rozhlížím... P.S. Jon Snow se touhle epizodou pasoval na nejneschopnějšího vojevůdce vůbec. ()

1mArc0

Bravo! Bravo! Bravo! Long Live the Jon Snow. Za tú bitku hviezda navyše, zatiaľ najlepšia epizóda z celej šiestej série. Táto bitka sa môže POKOJNE pridať k ďaľším legendárnym bitkám GOT. :) Jon Snow terminátor... Plný kotol, až srdce vám bude bušiť, ako pri pretekoch. /100 %/ ()

Daertelon

Naprosto obdivuhodný díl, řadím jej mezi nejlepší díly GoT, neboť si to zaslouží. Scény z bitvy byly přelomové, dávají seriálu (a zbytku kinematografie celého světa) nový rozměr, novou laťku, již nebude snadné předčit. Naproti jednoduchosti ostatních dílů, tento jen překypuje emocemi, efekty, dobrým příběhem a věcmi mezi řádky. Ač nejsem fanouškem bujného opojení GoTem (ani Gottem), kdyby všechny díly byly jako tenhle, možná bych zúchylněl stejně jako zbytek populace. Fenomenální. 98% ()

Kimkong

Nejlepší epizoda celé série. Dost draků a nakonec bitva, kterou jsem očekával již v páté řadě. Sansa se tady projevila jako pěkná kráva. Johnovi nic neřekla a zbytečně ztratili celou armádu. ()

0verseer

Epic, epic, epic! Jedinú pripomienku mám ohľadom názvu epizódy, ktorý by som po zadosťučiňujúcom závere zmenil radšej na (Ne)znalec psí duše :) Inak doposiaľ najlepšia epizóda zo všetkých doterajších sezón. ()

rashaverak

Trikove jedna z nejlepsich vitev kinematografie, vzdy kdyz vidim velkou stredovekou bitvu vzpomenu si na pana prstenu a jeho priserne digitalne gumove nepovedene triky. Tady to bylo trikove perfektni, obzvlaste moment kdy John stoji uprostred bitvy a kolem nej zavratnou rychlosti projizdeji jezdci, no dobra mozna ne perfektni ale hodne dobre. Ale celou dobu jsem doufal ze se tvurci vyhnou klise velke bitvy ze to dopadne nejak jinak, vic prekvapive, ve smyslu ze Bolton pri pronasledovani Johna dorazi ke zdi kde se stretne s nemrtvymi a jako zachrance severu jej pak zmasaktruje John, zkratka nejak neotrele a ne takto predvydatelne. S cim mam dalsi problemy u tohoto dilu ? Tak napriklad konverzaci Daenerys a Tyriona ktera byla extremne hloupa, a pak opet s bitvou. Cekal bych vic od Johna nez tak hloupe nezodpovedne zradit sve muze a naprosto potopit jakoukoliv taktiku svym hloupouckym vyjezdem. Ta hromada mrtvol byla efektni ale strasne pitoma, zpusob kterym byl John obklicen se svou armadou byl opet na efekt ale strasne nesmyslny a nakonec Ramsey skoncil opet zcela predvydatelnym a neinvencnim zpusobem. Vsude kolem oslavne vykriky ale me to az na trikove zpracovani ohromne zklamalo. ()

IZFNP

Jednoznačne epizóda, ktorá sa zaradí k TOP celého seriálu. Udalosti v nej sa síce dali predpovedať tak, ako u GoT málo čo, ale spôsob, ktorým Sapochnik celej epizóde dodal gule, je na televízne pomery neskutočný. Sekvencia snímania Jona bez akéhokoľvek strihu, 80 koní, s ktorými sa tu pracuje na filmovej úrovni (dokonca si trúfam tvrdiť, že takto skvelú prácu s koňmi som u bojovej scény ešte nevidela ani vo filme), pocit, že sa nemôžem nadýchnuť i slastný koniec dokázali na plných 60 minút bez zaváhania držať moje oči dokorán. Úvod v Slaver's Bay bol dobrý, no som rada, že si ho tvorcovia nechali na úvod, pretože potom prišlo 30 minút nekompromisného stretu bastardov. Sapochnik je génius, ktorý natočil najlepšie epizódy seriálu, a ja ho za to budem už navždy uznávať. ()

Hercalek odpad!

Natočeno je to bravůrně, to se vytýkat nedá. Ale nejsem si jistá, jestli všichni ti lidé tady (samozřejmě až na pár vyjímek) viděli ten stejný seriál. Protože tohle byl strašnej výkon a ne něco skvělýho. Pane bože. Řekněte mi proč. I bitvy v Asterixovi dávají větší smysl. Začínáme zlehka, kdy malej blbeček neumí přemýšlet a neumí kličkovat. Kdyby uhnul třeba jen kousíček doleva, Ramsayho šíp by ho minul, pokud nemá  střely naváděný jak Tony Stark. Pro jistotu se ještě Chlupáč změní ze zlovlka na přerostlou čivavu a nechá si uříznout hlavu. Pak zde máme bitvu samotnou. Vysvětlí mi někdo jakým zázračným způsobem se tam vzaly ty nejmíň třímetrové hromady mrtvol, kvůli kterým je pak Boltnové obklíčili ?! Pak je samozřejmě Ramsay úplně vypatlanej protože má armádu mnohem větší než Jon a navíc má do hajzlu HRAD JAKO KRÁVA! Kterej debil by postavil svojí amrádu před ten HRAD JAKO KRÁVA?! No přece kdokoliv ze Hry o Trůny. Taky kdyby chvíli počkali s bitvením a počkali na Midlefingerovu armádu, a kdyby to Sansa Jonovi řekla žeano. Já vím, Midlefinger chtěl bejt za hrdinu a tak si dal na čas. ()

tynusxxx_

Nejlepší epizoda této série! Už jsem si tak nějak říkala, že celá tahle série je vlastně o ničem, nic extra zajímavého se nestalo, nedočkali jsme se žádných zvratů, ale Battle of the Bastards nám to vše vynahradila. Opravdu skvělý díl! SPOILER! Mrzí mě, jak se to vyvinulo s Ramseym, jelikož byl jednou z mých oblíbených postav. Myslím, že absence toho jeho sadismu bude časem znát, celé to tam tak nějak pěkně oživoval... Líbila se mi ta část s Rickonem, to bylo opravdu skvělé! Upřímně, fandila jsem Boltonovi, ale i když jsem nakonec nestála na vítězné straně, díl jsem si užila od začátku do konce. KONEC SPOILERU! Uvidíme, jaké další události nám přinese desátý (a bohužel poslední) díl šesté série. ()