Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

jaqubko

Zatiaľ sa mi nikdy nestalo že by som vyšie z kina a oľutoval som že som na daný film išiel. Bohužial pri Hangover-i to tak je. Je to tým že do kina chodím len na istotu, a myslel som si že práve Hangover je istota jak hovado. O to väčšie sklamanie to bolo. Ono ten film neni zlý, ba dokonca si dovolím tvrdiť, že keby bolo toto prvá časť, mala by ešte väčší úspech. Celý čas neskutočne nasávate atmosféru Bankoku, a dočkáte sa všetkého z jednotky. A to je ten najväčší problém. Dvojka totiž ide podľa úplne rovnakého scenáru ako jednotka. Zažijete déja vu. Navyše ak ste sledovali trailer tak sa nedočkáte absolútne žiadneho vtipného "haluuuz" momentu, lebo autori si všetky náboje väčšej kadencie vystrieľali práve v traileri. Svedčí o tom aj fakt, že sa v sále za celý film nikto naozaj z chuti nezasmial (väčší smiech bol pri Fast Five). Rozhodoval som sa medzi 3 a 2 hviezdičkami. Tri hviezdy som dal aj horším komédiám, ale nakoniec vo mne prevládlo sklamanie. S odstupom času ho možno zmením. Videné v originále. ()

BEJB

Vzhľadom na to, že nás tvorcovia upozornili, že dvojka má kopírovať jednotku si túto úlohu páni splnili na 100%. A mne to vôbec ale vôbec neprekážalo. Takže kto čakal niečo úplne iné a pod. mal jednoducho smolu. Bavila som sa celý čas, najviac však keď sa Stu preberal vo vani a na konci pri záverečných fotkách. Bolo to vtipné viac vypeckované a určite si to pozriem ešte raz, ale prvá časť bola jednoznačne lepšia - aby nie, veď bola prvá svojho druhu! ()

Rodriguess

Neviem clovek vzdy od druheho dielu caka vzdy viac ako od prveho. Mne sa jednotka velmi pacila ale tak dovjka naozaj som sa v kine nudil. Nie že by to bol zly film ale jednoducho to nebolo take zabavne ako jednotka! ()

Dommie

Hej, bolo to vlastne založené na tom istom, ako prvý film. Ale nevadilo mi to. Pozrela som si to celé a neoľutovala som to, pretože som sa skutočne bavila od začiatku až do konca - a k tomu prispel hlavne Zach Galifianakis so svojimi hláškami. A samozrejme, že aj fotky na konci filmu. Ale predsa to už nie je to, čo to bolo pri prvom filme - preto má tento o hviezdičku menej. ()

gipper

To by jeden neřekl, že se pobavíme stejně tak dobře, jako u Pařby ve Vegas :o) Ideální filmek takhle v neděli večer. Místama to bylo trochu šokující a i trochu zvrhlé, ale pořád se to tak nějak dalo. Tolik hvězdiček především za to, že jsem se opravdu nasmála. Soundtrack parádní! A co dodat? Už se těším na Alanovu svatbu, to bude terpv něcíčko :D ()

miselin36

Fotografie zo záveru film dvíhajú o hviezdičku vyššie. Celkovo je tu trochu cítiť ako scenár mierne nasilu, musí nájsť dôvod prečo by sa ,,Vlčia svorka,, mala opäť dostať do problémov, spôsobených riadnou kalbou :) Preto aj vyznievajú otázky typu ,,Ako to že sa to stalo zase?,, a ,,Je to možné že je to tu zase??,, trochu naivne až hlúpo, ale cez túto malú chybu na kráse sa treba preniesť a užívať si divokú jazdu Bankokom. Miestami priíjemne prekvapí prehupnutie sa od komédie takmer až k akčnému filmu, a ako celok je film fajn, len dúfam že ..trojka,, už nebude. ()

Tomasson93

Zhruba to, co jsem od Pařby v Bangkoku očekával. Pokud by překonala Pařbu ve Vegas, byl by to velký zázrak, já se ale spíše obával nějakého obrovského propadu, Todd Phillips ovšem tuto serii dokázal udržet na důstojné úrovni. ()

freEDelL

No první napíšu, na jedničku to asi nemá. Místy jsem se v kině dost nudil, ale někdy jsem se zase zasmál. Proto 4*. Celkově se mi film líbil, ale neuškodilo by mu více akce. ()

@nthr4X

No tak tohle je zajímavé, že u mě je to přesně naopak - dvojka překonávající jedničku. V jedničce mi chyběl takový náboj energie z filmu prostě si nedokážu vysvětlit proč mě jednička ''míň'' bavila. Smál jsem se o hodně víc, tak nevím čím by to mohlo být a v drogách nejedu :) Alan byl prostě skvělý, ty jeho hlášky to svět neviděl :) ()

Carlos.Meo

Moc jsem se tedy nenasmál. Zábavné to jakože bylo, ale ne tak, že bych se dusil smíchem nebo překvapeně vyprskl. Sem tam lehké pousmání. Kladem je, že mi vtípky nepřišly trapné, "jen" prostě nedostatečně kvalitní a málo koncentrované. U komedie asi chyba. ()

MorraEddie

Pařba v Bangkoku je pro mě obrovským zklamáním. Tvůrci mohli přijít z novými bláznivými nápady a místo toho jen zkopírovali příběh a vtipy z jedničky a zasadily je do nového prostředí. Tato pařba se prostě nepovedla. Snad si u trojky dají tvůrci víc záležet,protože koukat potřetí na to samé,už se mi opravdu nechce. ()

david666

A tak dalo se čekat, že se nebude opakovat úspěch a kvalita prvního dílu. Ale i tak je tady pár hodně povedených scének (třeba bordel) a trojice je pořád sympatická a v pohodě utáhne celý film bez nějakých hluchých míst. ()

daleba

Velmi rád trošku zvednu hodnocení o jednu hvezdičku za všechny z vás, co tady kritizujete!! Co jste od toho čekali?!? - bylo přece dopředu jasný, že to bude kopírovat stylem první díl... Když to budu brát takhle, tak proč má např. Terminátor 91% - je to stejný jako jednička, akorát je Arnie klaďas!! To prostě takhle nejde brát! A u komedií už vůbec ne - většinou jsou ty pokračování skoro ve stejným stylu jako první díly!! To je přece jasná věc ne?!? Já chci třetí díl a kdyby se odehrával v Paříži.......... myslím, že by se dalo vymyslet s Eiffelovkou dost věcí :-)) ()

adamciz

Hodně uživatelů tady píše, že to je jen slabý odvar prvního dílu. A co jste čekali? Druhý díl přesně splnil to, co měl. Já jsem čekal, že se u tohohle dílu budu náramně bavit a to se taky stalo. Herci splnili mé očekávání. A pokud se někdy v budoucnu rozhodne Todd Philips natočit další díl, milerád se na něj zajdu podívat do kina ()

Obenny

Ta krásná mylšenka, která přišla s prvním díle se tady jaksi očekávala a neměla tedy to prvotní kouzlo, přesto když pominete fakt že se prostě všechno zkopírovalo a obléklo do prostředí Bangkoku tak se při některých vybroušených scénách zasmějete a užijete si atmosféry naši skvělé partičky pařících kamarádů . Jedna z nejlepších scén je když se Ed Helms dostaví do bordelu a jako vždy se dozví že si opět zamiloval jednu ze společnic, ale má to své ale. Odečtěte si hvězdičku od prvního dílu a vyjde vám Hangover Part 2 . ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)