FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

Vyhy

Krásný seriál, který nutí člověka ho dokoukat celého. Seriál vyzdvihují zápletky a dobře udělaná myšlenka. Nejslabší podle mého názoru byly poslední díly a poslední se moc nepovedl....až na otevřený konec - snad se dočkáme dalších řad. Shrnutí - dobré herecké výkony jak hlavních herců, tak i vedlejších, dobrá myšlenka a děj. Stojí za to ho shlédnout. ()

SallyZen

Naprosto výborně zpracovaný seriál po všech stránkách. Většinu vypsal Beckett51, takže můžu jen dodat, že horlivě čekám na druhou řadu, protože konec byl parádně otevřený. Hrátky s časem mám rád. 95% ()

O´Neill

Velice slibný pilot dalšího seriálu, který budu rozhodně sledovat. Vcelku slušné herecké obsazení, efekty nejsou nějak extra, takový ten průměr a hudba ... zatím nedokážu posoudit. Každopádně na 5 to není, ale 4 hvězdy si to zaslouží. Uvidíme jak to bude s dalším dílem ... ()

Pugo

Po vydarenom pilote, ktorý ma riadne nažhavil , kvalita seriálu pomaly začína upadať a na každej časti je najzaujímavejších posledných tridsať sekúnd. A irituje ma typický Goyerov znak pri jeho snímkach a to je nehorázny počet tých smutných, gitarových, amerických pesničiek (v priemere asi tri songy na každú časť). Viď jeho film The Invisible. ()

shyster

Prvních pár dílů mě navnadilo, ale asi tak od 5. se to začíná komplikovat, ale ne tím stylem, který mě dostal v Lostu, ale tím, který potopil mou pozornost u Hrdinů ()

KooNY

ABC prostě potřebuje náhradu za LOSTy, tak se vzal koncept plno zajímavých postav a jedna velká záhada. Po pěti dílech težko říct kam to všechno půjde, ale rozjezd je rozhodně zajímavý. Teším se na další díly. ()

Skleena

"...and how did YOU saw this moment?" Nechtěl jsem se nechat ovlivnit komentáři ještě předtím, než jsem seriál dokoukal, každopádně jak to tu teď čtu, říkám si, jak moc fajn je, že každý má úplně jiný vkus :) Každopádně k flashforwardu... "masově přijatelné" zpracování velice atraktivního tématu mě rozhodně uchvátilo, každopádně čím dále se seriál dostával za svou polovinu, tím více jsem ztrácel pocit, že do sebe vše zapadá tak, jak má. Snad právě naopak, jako by se objevovaly neduhy lostů, kdy se stále jen otevíraly nové a nové otázky a ty staré jako by se jen větvily na další, aniž by bylo něco uspokojivě vysvětlováno a uzavíráno. No a ten závěr? Ten byl v kontextu zrušení seriálu vyloženě nasírací :) Ale jinak se nedá říct, že by se neobjevila pěkná řádka velice silných momentů. Celkově mě Flash forward velice příjemně překvapil. Škoda, že se nedozvíme, jak by to scénáristé chtěli koulet dále. Jo a taky jste si všimli, jak jsou téměř všichni v ef bí aj mladí a hezcí? :P ()

Attta

Skvělý moderní seriál, který udělal to nejlepší co mohl a neudělal 2. sérii (myšleno v dobrém slova smyslu), protože ostatní seriály co pod nátlakem marketingu a producentů natočili více sérii, tak většinou klesly na kvalitě. Skvělý námět, který dělá 95% seriálu. Velice sympatičtí herci a hlavně zde není "zaostřete fotku", která je pořízená telefonem a z pixelového pekla zjistí na 100 metrů SPZetku auta, jako v kriminálkách co běží na nově. Téměř dokonalý seriál, který si na nic nehraje a vypiloval všechno do posledního detailu. Výborný komentář: Hild ()

TomikZlesa

Je v dnešní době možné přijít se seriálem který jěšte dokáže divákovi natrhnout prdel ? ano David S. Goyer si řekl jak by asi vypadalo kdyby Lost znasilnil Fringe a přišel s FlasForward. Po třech dílech mě seriál naprosto nadchl a pokud se někde nestane chyba a přestanou se vyskytovat dementní a nelogické chyby tak tu máme naběh na nejlepší seriál roku 2009.. ()

Amroth666

S01E01 - No more good days - 100%. vysokorozpočtový a vysokonadstandartní první pilotní trhák. Skoro až nemožné, ale o to více fantastické. Okamžité spekulace, domněnky, vzpomínky, chaos, mozaika, vyšetřování můžou začít. Už ted je mi jasné, že vize budoucnosti důležitých a hlavních rolí budou nesmírně důležité a každý detail, stopa nebo vzpomínka musí být hned od začátku ostře sledovaná. Čas 2:17 je pro celý svět budoucností, konec prvního dílu ale ukázal pana Neznámého, který se v tu chvíli pohyboval. Jsem napnutý na další díly. S01E02 - White to play - 100%. 15.březen 2010 má být Demetri Noh zavražděn. K panu neznámému neboli panu 0 se přidává také D.Gibbons. Případ pro Marka Benforda a jeho kolegy se stává zajímavým a zamotaným. Pro mně totéž. ____ "Ten, kdož neštěstí předvídá, dvakráte jej pak vytrpět musí. ____ S01E03 - 137 Sekunden - 80%. Vyšetřování v plném proudu. Vrány v době výpadku také měli výpadek. S tímto dílem se bude nadále pracovat. S01E04 - Black Swan - 80%. Vyšetřování opět v plném proudu. Děj se rozšiřuje o novou postavu ke konci dílu Simona. S01E05 - ... - 80%. Blížíme se k mozaice. Také dva pokusy o vraždu. Nejoblíbenější postavy : Demetri Noh, Janis Hawk, Mark Benford, Simon. ()

carly

zatiaľ som videla len prvé diely, takže hodnotiť budem, až keď uvidím viac. ale musím povedať, že ma to vtiahlo. moc takéto puzzle seriály nemusím, lebo keď ám ujde jeden diel tak ste často stratený, ale toto ma zaujalo. naozaj nemám potuchy, čo tým chcel básnik povedať, ani čo očakávať a celkom si to užívam. a veľmi sa mi páči obsadenie ()

Wormboy

Remeselne extremne dobre zvladnuty serial, ktory ma co ponuknut od prvych sekund uvodnej epizody az po uplny zaver. Namet je velmi dobry, pribeh jednotlivych postav bezproblemovy, logicke diery znizene na minimum, casting v pohode. Preco teda "len" 4*? Pretoze tomuto serialu chyba "TO", co sa niekedy tazko pomenuva, avsak na 100 % je to nevyhnutne....v 24 je TO Jack Bauer, v Dexterovi rozna kombinacia postav, hlasok, deja a pod. No a to-TO vo FlashForward chyba.... ()

Pajky3

Seriál, který svým pilotem rozhodně zaujal. Bavil mě hned od začátku, po dvojdílu v půlce začal nabírat ty správný obrátky. Přicházel zvrat za zvratem, chvilkama jsem opravdu nevěděl čemu věřit a čemu ne. A to mě na tom bavilo. Rozhodně jsem to nedokázal prokouknout. Navíc to hraní s časem, co by, kdyby. To je oblíbená složka, kterou vždy rád uvítám. Konec serie, a vlastně i seriálu byl jasně hraný tak, aby mohl mít pokračování. Přesto se mi líbil. Od První serie Prison Breaku mě nic tak neupoutalo.. K dokonalosti něco chybělo, za mě 85% ()

agathon

Skvělá premisa, ale je na tom v detailech příliš vidět, že ne vše bylo na počátku promyšleno (markantně např. výška "Podezřelého č. 1" na videozáznamu a ve skutečnosti). Těžko říct, jestli by tomu bývala další sezóna pomohla k lepšímu, ale takto ve fragmentu pouhé první řady je Flashforwardu pořád málo. Škoda ()

Pája=)

Seriál měl našlápnuto velmi dobře, bohužel ke konci první poloviny první řady seriál ztrácí tempo, snad to druhá polovina napraví :) -- Strašně skvělý seriál, který mě naprosto dostal. Obrovská škoda, že se netrefil do diváckého vkusu masové většiny .. :( ()

3n3my

Prvé tri-štyri časti mali slušný rozbeh, potom po deviatku nastala stagnácia a desina zdá sa na čas pochováva tento seriál. Neviem či tvorcom dochádzajú nápady, ale za tak hlúpu desiatu časť prvej série sa môžu ešte dlho červenať. Kórejčan Cho je dlhodobo slabá postava (aj herecky), J. Fiennes hlavne herecky. Doktorka začala v desiatke asi na niečom dobrom šlapať, pretože zmena jej správania k Lloydovi sa asi inak vysvetliť nedá. No a to, čo sa akože stalo v Hong Kongu, to by už asi nerozdýchal žiaden americký hrdina (samozrejme okrem Ramba :) ()

bartias

Po odvysílání první poloviny první řady to nevypadá, že bychom se dočkali náhrady Ztracených. FlashForward přitom není špatným seriálem. Epizody s nezapomenutelnými scénami jako je ta, kdy se skupinka vyšetřujících agentů FBI prostřílí ze zdánlivě bezvýchodné situace za zvuku Rokliny Stones, ale bohužel střídají díly napěchované od začátku do konce jasnou vatou. Zápletka je zajímavá a příběh napínavý.A tak se zatím ještě pořád vyplatí sledovat, jestli to nedopadne jako s Hrdiny. ()