FlashForward

• Česko FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (viac)
Dráma / Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Predloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (viac)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiálny text distribútora)

JM87

Když jsem se dozvěděl, že Flashforward nebude mít pokračování zuřil sem, ale když sem dokoukal serial dokonce, tak sem si uvědomil, že je to možná dobře. Sám často kritizuju serialy, který to kvuli prachuchtivým judenagenten někde z hollywoodu natahujou co to jde. Tady ne, někdo vymyslel skvělej námět (nebo řekněme Know how?) a všechno dal do první sérky kterou to taky končí. I přes to, že si myslím, že by se minimalně s jednou sérkou dalo ještě operovat, tak je možná dobře, že to skončilo takle. Jinak pro fanoušky sci-fi povinnost. Jen si prostě vybavte, jak by ste reagovali, kdyby ste věděli co přesně se stane za půl roku, co budete dělat a teď si představte, že to ví celej svět. Pudete sázet? :) ()

lucyeee

Tak po shlédnutí první a zatim poslední řady musim říct, že to nastálo za moc!!!! Za celou sérii se stejně člověk nic pořádného nodozví!!!! Je to klasicky průměrný seriál ........... ()

rcorp

Celé lidstvo prožije 317 sekund své (potenciální?) budoucnosti. Střední délka života je cca 67 let, což je něco přes 2 000 000 000 sekund. Jedna miliarda pokud nám zbývá půlka života. Do toho se vejde spousta nečekaných okamžiků. Ať už je svět deterministický nebo ne. ()

j0nathan

Výborný seriál plný zvratů a akce. Dal bych 5*, ale bohužel seriál končí 1. řadou. Nezbývá než doufat, že se časem natočí pokračování. ()

maty39

Hádám, že někteří seriáloví scénáristé se nikdy nepoučí. Nevím, jak se jim mohlo zdát jako dobrý nápad míchat scifi s hardcore rodiným dramatem / telenovelou. Více jak polovina děje se motá kolem nezajímavých postav řešící svá rodinná, milostná a životní dramata. Zbytek se týká vyšetřování záblesků. Kdo se pak má na podobný seriál koukat. Milovníci dramat asi nebudou nadšení scifi dějovou linkou a scifi fanoušci budou obracet oči v sloup každých 5 minut, když se bude řešit nějaká milostná zápletka. K tomu tu jsou navíc dvě děti, což je ve scifi seriálu vždycky známka průseru. Nakonec se pak všichni diví, že na seriál nikdo nekouká a že ho zruší. Co mi to připomíná....??? Že by Invazi? 70% ()

wampire23

Po prvých troch dieloch som bol zo seriálu veľmi nadšený a nemohol som sa dočkať ďalších dielov. Lenže potom sa stalo niečo neskutočné. Niekto vymenil pôvodného režiséra a scenár nahradil zrejme scenárom z VKVčiek. Napätie a odhaľovanie šlo bokom a narad prišli vzťahy, vzťahy a ešte raz nudné vzťahy. Dopozeral som seriál zrejme len zo zotrvačnosti a ten koniec noooo. Úplne chápem, prečo bol seriál zrušený po prvej sezóne, ja osobne by som ho ukončil oveľa skôr. 60% ()

punk_zero

Jeden z najlepších seriálov čo som videl (Prison Break, Nezvestní). Keby to zobral niekto a natočil ďalšie časti, nenamietal by som. ()

Illy

Rozhodně nadupaný seriál a je škoda že končí po první sezoně. Nenudí, je nabitý akcí a má slušný námět, co víc si přát? ()

Raimok

Doteď nevím, jestli mám dát čtyři hvězdičky nebo pět. Když jsem se podíval na poslední díl Lost, potřeboval jsem něco, abych se každej den netřepal jak závislák, co nesehnal dávku. Sehnal jsem FlashForward, kterej mě dostal z nejhoršího, ale plnohodnotný nástupce Ztracených, jak o tom kdosi prohlásil, to opravdu není. 76 % ()

Flopik

Tento seriál si pamätám ešte keď chodil na Jojke a ja som kvôli nemu bol hore do 2 :))). Hrozne ma bavil a nemohol som si nechať ujsť žiadnu časť.Po 1 časti som bol unesený a len čakal kedy pôjde ďalšia.Je veľká škoda že tento seriál ma len 1 sériu pretože koniec necháva ešte všetko otvorené.U mňa plný počet bodov a 100percent :). ()

Koláč

Těším se na každý díl jak malý kluk a doufám, že se to nakonec nejak nepřekombinuje a nepřestane mě to bavit jako to bylo s LOST... ()

ddf76

Po 22.dilech velmi dobry, jenze serial ABC stopla. Takze 1.serie velmi dobra, jenze na konci 22.dilu je vse otevrene. Na otazky kdo, co a proc, se odpovedi nedockame. Serial se velkym potencialem, muzeme jen doufat, ze ABC svuj zamer prehodnoti. ()

percival

zajimavy namet s pomerne podarenymi prvnimi dily, ale uz ted je mi jasne, ze nastolenou latku nemuze serial udrzet dele maximalne do konce prvni serie(i kdyz bych rekl, ze do kytek pujde uz po polovine), zacne pribyvat dilu, kdy se v hlavnim deji nebude dit nic podstatneho a zabredne to do rozvoje pribehu postav a jejich vzajemnych vztahu, proto jsem se na serial prestal divat jeste ve chvili, kdy se muj dojem jeste zustal nezhnusen ()

Money_too

Úvod dobrý,ale bohužel mě zklamal postupně znudňující průběh a hlavně. Ty efekty! Na to že ABC vydělala miliony za Lost by mohla udělat drobet víc strhující efekty a ne jak když se dívám na film se Stevenem Seagalem z 80. let... ()

Kvítek

Mimořádně našláplej seriál s hvězdným obsazením a originální zápletkou, jehož největším mínusem je čtyřměsíční čekání na jedenáctou epizodu! ()

barteca

Po sedmi dílech nemůžu jinak. Je zajímavé sledovat, co udělá s psychikou lidí vědomí toho, co prožijí za půl roku. Po dokoukání nemůžu nezvýšit na pět. ()