Mŕtvy bod

Z nakrúcania  - Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2015–2020), 71 h (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Rob Brown, Luke Mitchell, Ennis Esmer, Ukweli Roach, Michelle Hurd (viac)

Na newyorskom Times Square sa nájde taška, v ktorej je živá mladá žena, ktorej telo je pokryté záhadným tetovaním. Vôbec nemá tušenie, kto je, odkiaľ prichádza a ako sa tam dostala. Agent FBI Kurt Weller, ktorého meno má vytetované na chrbte, bol vďaka tomu povolaný k prípadu. Začína sa domnievať, že každé tetovanie je vodítkom k zločinom, ktorých bude treba vypátrať. S každým vyriešeným prípadom sa agenti dostávajú bližšie k identite záhadnej krásky, ktorú zatiaľ pomenovali Jane Doe (neznáma). (TV Markíza)

TaNya_

To je teda pořádná novinka. Prvních deset dílů sem dala jedním hltem jenom za víkend. Má to chytlavej děj, atmosféru a ústřední dvojici, mezi kterou to pořádně jiskří. Už dlouho sem neviděla takhle dobře zvolený herce. Sem opravdu zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. // Po třetí sérii si to pro mě drží pořád dobrou kvalitu, ikdyž značnou zásluhu na tom má ''prettyboy'' MItchell. Takže uvidím jestli se nakonec pustím i do další série. ()

PetriK12

Na casting si najdeme ženu s "pěkným" tělem, na tělo ji namalujem hatlamatilku, sebereme ji paměť a následně čirou náhodou ji necháme zjistit, že dokáže mluvit čínsky a ovladát bojové umění jako Bruce Lee. V USA již zřejme byly vyčerpány všechny možnosti... ()

BardDeLune

S hodnocením nerada začínám u pilotního dílu a na tento seriál jsem byla docela zvědavá, co si budeme namlouvat Jaimie Alexander je prostě nádherná a ne nadarmo mnoho záběrů v tomto seriálu vede k jejím nádherným očím. Nicméně, seriál má zajímavou zápletku a zatím všechny odvysílané díly opravdu šlapaly, ale stále mám pocit, že seriál zůstává krok za tím, čím mohl být a to je škoda. Má to sympatické obsazení, dostatečně napínavý scénář a podle mne rozhodně za to shlédnutí stojí. ()

subic

Takový nijaký Sullivan Stapleton a spousta posbíraných ksichtů z jiných akčních seriálů. Strašná kamera, napětí 0 a akce hodná dost podprůměrného seriálu, tak za co je tu v červených číslech? ()

jprmusic

Skvělej seriál, kterej bohužel ve 4 serii ztratí glanc a šťávu. Hlavně Kurt se začne chovat jako idiot, linka s mluvícím mrtvým bráchou začne být po velmi rychle silně otravná a ten hackerskej užvaněnej hacker byl na zabití. Budu dělat, jako by 4 série neexistovala. Snad se to v pátý sérii srovná. ()

Mr.Ward

Tak to sem si dal teda 😄 5 sérií, dohromady 100 dílů. Není to klasická kriminálka, ale příběh na pokračování. Nejvíc se přibližuje seriálům jako Útěk z vězení, 24 hodin nebo Nikita. A je to fakt napínavý, takže prostě musíte hned zapnout další díl. I postavy jsou fajn a dá se k nim brzo vytvořit kladný vztah. Ve třetí sérii tomu ale dochází výrazně dech, už to však nejde zastavit 😆 Jedná se o klasickou americkou seriálovku, a opět se opakuje to co říkám delší dobu, 22 dílů na sérii je prostě moc. Nicméně to nic nemění na tom, že seriál je hodně dobrej a jako doporučení jak přežít lockdown úplně ideální. Nudit se fakt nebudete. ()

DJ Kritik

Začiatok mi tak nejak dával nádej na tajomnú krimi, ale postupom času sme sa dovliekli snáď až k ekológii. Prvé dve série v podstate uzavreli hlavný dej a nasledovala séria s bratom i tá bola tak nejak akceptovateľná, ale potom to bezduché trápenie bolo ukončené tak nejak zhurta a dúfam, že už nebude pokračovať. Inak podľa jednotlivých dielov je CIA taká teroristická organizácia pôsobiaca po celom svete. A aj rôzne nezhody medzi FBI a CIA v tomto seriáli sú na pováženie. ()

jfaba

Vlastně jsem to dokoukal do části, kdy pokérovaná zjistí, kdo to na ni narafičil (to je překvapení). Pak už to šlo se seriálem s kopce a vydržel jsem už jen asi dva díly. Začal jsem se nudit. Tak že ze *** snižuji na **. Sorry, ale je to stále dokola a už je mi jedno, jestli se vezmou nebo umře a nebo bude dalších 180 dílů. Potetovaná je na to dost a oni na mi určitě ještě něco najdou. ()

ferouser

Díl od dílu sem se do seríálu víc zamilovával a zvedal hodnocení. Teď po shlédnutí finále první série bych dal i 5*, ale hodnotím celou sérii takže zatím jen 4* :-D. Už se těším na září na start druhé série. ()

muti

Zapol som v TV náhodou s2e6 ale vôbec mi to neprišlo ako topka, roztrasena kamera je hrozna, hudba je nervy drasajuca, bitky sú postrihane takže sú úplne nedoveryhodne a sekvencie sa striedajú veľmi rýchlo a idú takmer jedna cez druhú. Ešteže nemávam migrény, z tohto by som určite jednu chytil, možno aj dve. Prišlo mi to cele ako rýchlo varená večera z polotovaru ()

blazma

Naprosto skvělá kriminálka, trošku mi to tetování po celém těle připomíná útěk z vězení, jen s ním tady řeší případy. Navíc jsou zahaleny trochou mysteriozity, protože to vypadá jak kdyby předvídaly budoucnost. Jenže to funguje, celej cast je sympatickej a funguje mezi nimi ta chemie, navíc se pořád pomalu odhalují tajemství okolo všech a to vás prostě nutí myslet co se asi stane v dalším díle. ()

jokino

Zo začiatku to vyzeralo tak nádejne. Nápadovo celkom kreatívne, myšlienka dobrá, možno nie úplne naj-originálnejšie, ale inak celkom ok a aj prevedenie u mňa stálo za to. No v mojich očiach celý seriál neskutočne a priam až okato úplne zbytočne degraduje fakt riadne priblblý scenár.. Ten bol asi milión krát deravejší, než ementál. Ako neviem, kde sa autor inšpiroval, ale toľko nelogickosti, hlúposti, blbých a zbytočných chýb, ktoré totálne nešťastne sprevádzajú vďaka scenáru seriál, no škoda reči. To, že boli v deji radikálne zvraty, neriešim, taký je občas sám život. Toto bolo ale fakt nezvládnuté.. A to sa divím, že z toho vzniklo toľko sérií. Malo to potenciál, ale u mňa, palec dolu.. ()

Aniki

Ty dvě hvězdy dávam pouze za to, že jsem první sérii tak nějak dokázal v pohodě schroupnout s tím, že některé prvky v ní byly, jak se zdá i vcelku originelní. Pak však došlo k procitnutí z iluze, když se začal objevovat tzv "Švarcenégrůff" syndrom s neprůstřelností hlavních hrdinů a naopak s nepřáteli, kteří snad i po fouknutí do jejich chabých těl padali jako kuželky po zasáhnutí bowlingovou kulí. Zkrátka se z toho stal celkem dementní béčkovej akčňák. Takže nikdy více. ()

hufnagel

K pilotu toľko,že je to také rýchle,ako keby už viac dielov ani nemalo mať.Za 45 minút je z potetovanej nič si nepamätujúcej ženy celkom slušná agentka.Po dalších dieloch to ale naberá obrátky,pridávam hviezdu. ()

Jessicahamby

Nechtěla jsme hodnotit po úvodu a tak jsem to nechala až na teď. Pilot byl skvělý, druhý díl nic moc a já si začala říkat, že je to další ze série kriminálek, kterým chtěli dodat něco extra (v tomhle případě potetovanou holku) a nijak zvlášť se jim to nevede. Nicméně, poslední tři díly (1x6,7,8) byly skvělé, takže rozhodně uvidím, jak jim to půjde dál. ()

Jason13

1. série: 90% Oblíbené postavy: Jane, Patterson, Weller - Už od pilotu jsem byl příjemně navnaděný. Originální námět a zajímavé postavy - každá se svým vlastním, postupně prohlubovaným osobním příběhem (oblíbil jsem si všechny kromě šéfky Mayfair). Chemie mezi Jane a Kurtem fungovala téměř okamžitě. Luštění hádanek z tetování bylo zábavné a vedlo vždy k pěkné akci. Našly se i průměrnější epizody, ale ani na chvíli jsem neměl důvod se sledováním přestat. Stále předhazované nové otázky, divák držen v nejistotě - tak to má být.. Tu a tam i nějaký ten humor (např. vedlejší postava Rich Dotcom:)) Finálové díly byly velmi napínavé a emotivní. Bezproblémových 5 hvězd! ()