Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

rytir1

Parádní komedie. Mike Pomeroy po ránu , kam se na to hrabe celá snídaně s novou a dobrým ránem z celýho světa dohromady. :-D ()

Leegy

Myslím, že jde o takovou hezkou a milou komedii, kterou si můžete pustit i v okamžiku, kdy máte v hlavě totálně vygumováno. Totálně předvídatelná, avšak pro mě velmi příjemná podívaná u které jsem se parkrát hezky zasmála :) ()

PatrikP4

Takovej střed funguje to a běží to ale nic převratného to není nečekejte velké herecké výkony... Každej tomu dá trošku a na průměr to stačí, kdyby tomu daly o něco víc možná to vyjde daleko lépe... ()

PeteBuck

Priemerná romantická somarinka. Pozeral som to kvôli Harrisonovi a Rachel McAdams. Som fanúšik Harrisona a na Rachel sa dobre pozerá, dejovo nič extra, ale zopár svetlých okamihov to má. Na zabitie nudy obstojné. ()

Leník

Romantické filmy mám ráda, ale nikoli pokud je hlavní hrdinkou hysterická infantilní poskakující slečna. Takovéhle typy vážně existují? A Fordovi mrzouti moc nejdou. Na zabití času ok, ale jinak nic moc. ()

PTuranyi

Milá komédia pripomínajúca Diabol nosí Pradu akurát z televízneho prostredia alebo ďalší film from zero to hero, v ktorom workaholička Becky zachráni upadajúcu televíznu reláciu a urobí šťastnými pár ďalších ľudí vrátane seba. Kvalitná produkcia a dobré herecké výkony robia vďaka dobrému scenáru z prostého priehľadného príbehu potešenie. Rachel McAdams je správne sladká a bláznivá zároveň, pracovníci televízie sú správnou komickou zmeskou, Harrison Ford je v úlohe ufrfľanej novinárskej hviezdy uveriteľný a Diane Keaton úloha moderátorky sadne viac ako bola zaľúbená spisovateľka v Lepšie teraz ako nikdy. 70% ()

kacudzde

Nevím, asi jsem zrovna nebyla v rozpoložení na tenhle film. Ford a Keaton - od téhle dvojice jsem si slibovala svěží komedii. Dostalo se mi filmu, kde potrhlá afektovaná produkční ke štěstí přišla a ještě napravila starého mrzouta. Klišé na klišé. Ach jo. Viděno v kině 28.2.2011. ()

Medic.Droid

Solidní komedie, která ovšem nepřináší zdaleka tolik zábavy, jako napovídá trailer. Každopádně zanechá fajn pocit a ikdyž si po dvou hodinách od shlédnutí nevzpomenete na jména hlavních představitelů, náladu z tohoto filmu to rozhodně nezkazí. ()

Houbos

Námět zajímavý, obsazení rozporuplné, děj a pohnutky postav slušně řečeno k neuvěření. Mladá nesympatická (tak sympatická až ne) workoholička bez osobního života, kterou všichni bůhvíproč adorují, si po vyhazovu z lokální TV stanice vyfňuká místo výkonné producentky celostátní relace ve stylu české Sama doma. Jeffrey Goldblum se chystá show zrušit, protože se kvůli 5 divákům nevyplatí ji vysílat. Becky musí relaci stůj co stůj pozvednout úroveň. Komedie se obešla se bez kanonády sprostoty, zvracení a padání hlavou do bobků, což je dnes ultimativní klad. I proto v rámci žánru lehký nadprůměr. ()

Salman

Námět a dramaturgie sice místy až stupidní, ale herecké výkony ten film zvedly do velice obstojných poloh. Mc Adams je velmi půvabná a šikovná herečka, Ford, kterého jsem nikdy moc neprožíval, zde hraje výtečně a úplně všechny zastínila Keaton, ta její vedlejší role se jí nesmírně povedla. Navíc jsem to stylově sledoval v busu z NY do DC, takže chvílemi viděl Empire State jak v TV tak přes okno - 3 hvězdy ()

XTrader

Tenhle film je z mého pohledu hrozně nudnej, ta holka se chová jako magor a vůbec mne její neprofesionalita nepřišla vtipná. Asi mám radši jiný typ humoru. Snad jen konec to trošku zachránil, takže 1 hvězdičku dám... ()

ragtime

Ako romantická komédia patrí k niečomu viac, ale stále si neviem pomôcť, potenciál nebol využitý úplne podľa mojich predstáv. Od tvorcov Diabol nosí Prada som čakal trochu viac. ()

DHard

Vskutku vtipná a zábavná komédie ve stylu Ďabel nosí Pradu z prostředí ranních televiznich zpráv. Rachel McAdams je milá, i když místy uječená, Diane Keaton jako obvykle skvělá, vtipná a zábavná, Harrison Ford v roli strárnoucího moderátora a bručouna nezapomenutelný. Tahle komedie se opravdu povedla. ()

Toooorch

Nebylo to vůbec špatné. Řekl bych normální nadprůměrná komedie. Dobře jsem se pobavil s Harrisonem Fordem (aka Mike Pomeroy) a jeho dobře mířenými poznámky. Tahání pořadu vzhůru sledovanosti bylo to nejzábavnější co lze ve filmu nalézt. Romantická část není nějak přeblbnutá jako to u romantickách filmů bývá. ()

misuleee

Lehce průměrný kousek, kterému sice nechybí tempo, ale z Rachel McAdams a jejího hereckého "umění" nemám moc dobrý pocit. Je sice velmi sympatická, ale její hraní sestává z úsměvů a potřásání hlavou. Hudba je nudná a nezáživná. Harrison Ford sice vypadá jako že do tohoto filmu zabloudil omylem, ale právě on je ten, kdo udává rytmus a nejvíc pobaví. „Lidé mluví o optimismu tehdy, když jsou jednou nohou v pr****." Abych to shrnula: pokud se nudíte, tak je to správná volba, ale až se budete nudit příště, tak raději sáhněte po jiném kousku. ()

avalon999

Som veľmi rád, že som si Krásne vstávanie pozrel, a ešte radšej som, že som tam nenašiel "predpísanú osnovu" romantickej komédie. Kombinácia starý mrzút ako Harrison Ford a okúzľujúca Rachel McAdams = príjemný filmový večer... ()

lapatata

Jeden z mála filmů tohoto typu, u něhož jsem neměl pocit, že má přemrštěnou stopáž. Svižné, zábavné a vtipné. Skvělé obsazení, vděčné prostředí televize. Byl jsem spokojený. ()