Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

hazdrova

Celkom zaujímavý príbeh, ktorý vás nechce pustiť a chcete vedieť ako dopadne, aj keď je to romantika. Bola som príjemne prekvapená. Harrison Ford bol lahodný a Rachel bola dokonale popletená. 4* ()

Shitonit

Neurazí nenasere ani vyloženě nepotěší. Píčovina našvihaná blejskavejma jménama, která nenápadně vyšumí dřív než skončí. Něco jako když šuká a nemá koule.. ()

jafuska

Tento film má svůj půvab, jako odpolední film proč ne, Harrison Ford zde hraje hodně neobvykle, ztvárnil opravdu hodně nabroušeného reportéra, a na tuto hodně neobvyklou roli opravdu u něho nejsem zvyklá, i ostatní herci byli fajn, takže sice průměrný film, ale bylo to fajn. Humor sice u tohoto filmu jsem postrádala, ale romantiky zde bylo až až, ()

Kreins

Hovorte si čo chcete, ale ja som sa bavil. A to je v dnešnej dobe nudných romantických komédií ako zelený výhonok na suchom neúrodnom poli. ()

miki68cz

Naivní, americké, pohádkové, nezábavné, slabé. Diane Keaton jako by tam nehrála, Harrison je divný ničema a Rachel je rádoby roztomilý diblík. Nejlepší roli ma "půldolar" - trapas. NEDOPORUĆUJI 40% ()

Jerris008

Jedna z mála komedií současnosti, která není afektovaná, trapná a fekální, jak je čím dál tím víc zvykem, ale naopak hlavně díky Fordovi je vtipná a na úrovni. ()

nikodeer

Příjemná oddechová komedie, skvělý Harrison Ford i má oblíbená Rachel McAdams, snesitelná Diane Keaton. Bavilo mě to, při sledování workoholické Rachel McAdams jsem si pěkně odpočinula, ale co se týče děje, nejedná se o nic převratného a od začátku je jasné, co se bude dít i jak to celé skončí. ()

JardaBauer

O velkou pohodu a optimismus snažící se "romantická" komedie, ve které neurotická, ale stále úžasná Rachel McAdams hledé svoje místo v životě a honí svůj sen, Harrison "i na svůj věk stále ve formě" Ford se nedobrovolně snaží usmířit se svým vlastním životem a Diane Keaton by se zas ráda trochu proslavila a objevila v sobě trochu víc životního optimismu. Vše se samozřejmě v tak akorát únosné stopáži stihne do finálního happy endu při západu slunce vyplnit. I přes počáteční obavy se jednalo o velmi příjemný film. Na odlehčení dlouhého dne nebo na zlepšení nálady celkem dobrá volba. Avšak zarytí bručouni a lidé s odporem k přeslazeným Hollywoodským pohádkám, u kterých již o začátku víte, jak skončí, si mohou od mého hodnocení ubrat jeden a půl hvězdičky:). ()

ratpile

Uvolněná jednohubka pro dobrou náladu. Sympaticky střelená McAdams, Ford jako perfektní bručoun a scénář, který netlačí na pilu. Super. ()

curfew77

Pro všechny zúčastněné včetně tolik opěvovaného Harrisona poněkud klopotná záležitost. Scénář se místy ukrutánsky vleče a Rachel už jsem tedy viděl v atraktivnějších kostýmech i rolích. Na druhou stranu se ale musím připojit k zástupu mužských recenzentů, které stejně jako mě zaujal její pozoruhodně klenutý zadek ve scéně se sundáváním sukně :) Pohříchu, dva týdny poté mi v hlavě vlastně zůstala právě jenom tahle pasáž - otřesný konec (měla to snad být nějaká parodie?) jsem si radši vymazal z paměti dobrovolně hned. 55 %. A ještě něco mi po tomhle RANNÍM VSTÁVÁNÍ zbylo, docela chytlavý song během závěrečných titulků od Natashy Bedingfield. ()

Bonniesgun

Když se mi samovolně a nekontrolovatelně objeví při sledování filmu přiblblý úsměv, neznamená to, že sleduji nějaký excelentní kousek hodný ocenění akademie nebo kohokoliv. Znamená to jen, že se trefil. A Morning Glory se trefil úplně přesně! Holka s nevinou tvářičkou, v kostýmku, která myslí jen na práci a jediné místo, kde může navázat vztah je firemení kuchyňka. Kdo to sakra je a proč žije můj život? Čím je Devil a jeho Prada pro fashion blogerky, tím je Morning a jeho Glory pro produkční! (...a je fuk, co produkují!) ()

Eilem

7/10 Podarený nenáročný film s výborným hereckým obsadením.Každá rola herec sadli ako riť na šerbeľ.Pre mňa veľké prekvapenie. ()

CaMMe

Pohádka o tom, jak malá krásná princezna dokáže vše, na co pomyslí. Ještě chybělo, aby si zlomila podpatek na svém růžovém střevíčku, když utíkala do studia. Vcelku jsem s ničím problém neměl, ale přívlastek Komedie/Drama/Romantický si představuji jinak. Komedie se snad ani neobjevila a romantika vlastně taky ne. S protějškem se to dá, sami na to nekoukejte. 2* ()

george82

Tak nevím no. Bavil mě Ford a trochu Keaton. Jinak na to, abych si to pustil znovu bych tam potřeboval nějaký další element. Slušných 70%. ()

LukKon

Aj keď som sa nie vždy smial na plné hrdlo, tak som sa bavil. Sú to také lepšie 3 hviezdy, ale kvôli Rachel a soundtracku dávam 4. ()

Mr.Roman

Komentár obsahuje SPOILER týkajúci sa vyznenia filmu, ktorý však každý dôvtipnejší divák odhadne cca po pol hodine. Každopádne, príbeh o tom ako znížiť svoje štandardy, a zmeniť sa zo svetovo uznávaného reportéra na tajtrlíka v rannej show, všetko len pre úsmev a veľké milené oči roztržitej Rachel McAdams, navyše s postrannou romantickou zápletkou. Čiže naivita v priamom prenose, avšak s perfektným Harrisonom Fordom a akýmsi kúzlom a všadeprítomnou energiou, ktorú dokáže Morning Glory na diváka preniesť. Ostatne, prečo nie.. ()

Swayne

Romantická jednohubka o americkom sne s tuctovým happy endom. Tých filmov je už toľko, že uvažujem nad tým napísať jeden všeobecný komentár, a ten tu potom budem vždy hádzať, keď sa na scéne objaví už ozaj po 100x zrecyklovaný scenár. Vysoké hodnotenie tomu ale dávam preto, lebo Harrison Ford je klasa, Diane Keaton tiež, Jeff Goldblum má šmrnc a Rachel McAdams je proste kočka na zjedenie. ()

Nakhla odpad!

Stydím se, že jsem se na tuto "komedii" dodívala. Má oblíbená Rachel McAdams pobíhala jak potrefená husa a nebyla schopna ze sebe vydat nějakou smysluplnou větu, ostatně stejně jako všichni její kolegové. A Harrison Ford působil, že ani neví, co to je být herec. Jedním slovem prostě hrůza. Lidi, opravdu tady hodnotíte film nebo jen trailer?! ()

pekas

Prdlá ambiciózní američanka, která žije prací a vlastně ani ničím jiným žít nedokáže. Chudáci chlapi, co se o ni zajímají. Nicméně linie pracovní je docela povedená a člověk se párkrát pěkně zasměje. Konec trapně Hollywoodský. Průměr, lehce nad. 55%. ()

Slunik

Celkové vyznění filmu spíš tak na 3*, ale pár momentů mě tak uzemnilo, že musím dát 4*. Nejúžasnější mi totiž přišly scény, kdy vzali chlapíka s korouhvema a posadili ho na horskou dráhu, vyhodili ho s padákem z letadla a úplně do kolen mě dostalo, když ho nechali létat v akrobatickém letadle. ()