Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiálny text distribútora)

ConanVJ

Nedávno jsem viděl tento film v TV a vůbec ničím mě nezaujal. Přišlo mi to takový utahaný a kreace, který tam J. Travolta předváděl mě spíš od filmu odrazovaly. Pro mě film o ničem. Za mě 5% :) ()

kikuka

..ale fajne pisane repliky pre toho, kto vymyslel rad, manzelstvo, jablkovy kolac a vobec, asi vsetko, brutalne sladi caj a tak.. ()

blackrain

Napadlo mě napsat, že Michael je padlý anděl, ale on je spíše na zem spadlý a dokonale civilní. Žádného takového asi nikde jinde neuvidíte. ()

PogoJoe

3.5 || Zezačátku trochu roztažené, ale John Travolta má charizma na rozdávání, Andie MacDowell to opět moc sluší a já mám romantiku rád... ()

Dexter1

Nápad zaujímavý, ale je veľká škoda, že svoj humorný potenciál využil len veľmi málo. Ak by sa tam vložilo pár hustých vtípkov, tak by to mohlo byť omnoho lepšie. Ale aj to málo, čo bolo vo filme bolo skvelé. ()

marcek

Je pravda, že příběh není nadprůměrný, vedlejší herci vás taky nijak nepřekvapí, ale když jsem poprvé videl obtloustlého, chlupateho a zarostleho Johnyho Travoltu coby anděla, jak si jde ze schodů jenom v trenkách pro pivo a cigaretou v puse, tak jsem proste nemohl jinak nez ohodnotit maximalnim poctem hvezd ()

otík

Velmi příjemná a klidná komedie s dobrým Travoltou a milou Andie MacDowell. Je to pohodka pro sobotní či nedělní odpoledne pro celou rodinu. ()

hans500

Solidní film, kterému plné hodnocení uniklo jen o kousek, ale chyb má málo, nemluvě o tom že Travolta je jako anděl excelentní. Za 4,5* (ale tentokrát zaokrouhleno dolů). ()

plechulka

Jak velmi mi Travolta vadil v časech Horečky sobotní noci, tak jsem si oblíbila jeho postarší a tlustější image už v PULP FICTION - prostě mi připadá, že je ten chlápek nad věcí a dovede si ze sebe a ze svého dřívějšího já dělat šoufky (viz téměř v každém filmu taneční scény..... myslím, že být v tomhle filmu v daném baru, taky bych si "šoupla křápem" s Michaelem!) ()

giovanni3

Velmi průměrný film který prostě jen tak plny a nic moc se tam neřeší. Herecké výkony velmi průměrné. Nemít Travolta křídla a film název Michael tak po něm ani ten pes Sparky neštěkne. ()