Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiálny text distribútora)

Rathalos

Po dlhej dobe som si obnovil spomienky na tuto fantasy komediu,ktoru som videl uz davno a aj vtedy na mna zaposobila,dnes to boli zase velmi prijemne stravene chvile s netradicnym anjelom v podani skveleho Johna Travoltu...:-) ()

tranquill

Krásný film. Místy melancholický, vtipný, emotivní (scéna se psem je opravdu silná), ale i akční a především romantický, možná jeden z nejromantičtějších ;-) A myslím, že Travolta si svou roli dosyta vychutnal. ()

Mocoft

To hlavní co si z filmu pamatuji, je lidský anděl, který slušně krká poté, co vypije plechovku piva a mává u toho křídly :) ()

Rodin

Nebýt Travolty, stála by celá tato histórie úplně za prdlačku, švagrová. Snad kdyby si Nora Ephron sehnala někoho, kdo dokáže napsat scénář (tedy doufám, že to nepsala sama), mohl být výsledek výsledkovatější. Tokhle šlo jen o lehký nadprůměr, který je dokonce i obtížné přiřadit nějakému žánru. Snad nejblíž je komedie, jen by podle mého měla být komedie směšná, a to ne mimoděk. Nebo romantické, ale to by chtělo nějakou romantiku, že? Drama? Ani omylem. Takže snad to fantasy. ()

Shitonit

Travolta je v tom fakt boží . Jinak je to docela povedená taškařice, která se pomalu průběhem času rozpouští do takový plytký sračky. .. ()

Barrymore

U tohoto filmu jsem se dobře bavila. Představa Travolty s již rostoucím bříškem s cigaretou v puse coby anděla mne dost pobavila. Romantický film, který není natolik předvídatelný, jak je tomu v současném trendu. Zajímavá představa být pár dán dohromady andělem. Nejoblíbenější scéna: souboj s býkem. Za to, že zvažuju opětovné shlédnutí tedy 75 %. ()

Petule3

Bohužel, pro mě, kdyby tam nebyl můj milovaný John, dala bych filmu opravdu jen jednu hvězdu. Smysl jsem v tom nenašla, i když záměr byl asi myšlen dobře. Nebýt jeho, kterému to teda sedlo dokonale :), nestálo by za vidění. ()

natalanka

Travolto seš dobrý. Tak takového anděla jsem si ani ve snu nepředstavovala a ejhle !!!!!, ten anděl má tak obrovské kouzlo, že se do něj téměř zamilujete. Ten pupek, ty trendy a žváro v hubě, já šla do kolen. Opravdu vázne scénář, ale ráda to odpustím už jen pro ty záběry s Michaelem. Jeho "BOJ !!!!" s býkem na pastvině. Opravdu jsem se dokonale bavila. A Travolta tady zase záááářííí. Je to prostě anděl :-)) ()

Dextwer

Někdy mě opravdu překvapuje výběr filmů Johna Travolty. Tenhle je zrovna z těch, co patří k těm ze slabšího soudku s nic moc scénářem. Kdo neviděl o nic moc nepřichází.▐ Moje hodnocení: 55% ()

Cundroklepac

romantická nuda kadící na důraz všední maličkosti který by měl člověk nasávat a nepřehlížet, nudný příběh nudný vedlejší postavy a dobrej Traviho-Volta ()

ekap

Prečo by mal byť vždy anjel krásny, milý, príjemný a konať len dobro? Veď aj spôsobom "grobiana" dokáže zmeniť ľudí, prinútiť ich smiať sa a nakoniec aj zaľúbiť. Výborný námet a výkon Travoltu. Príjemný priemerný film. ()