Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiálny text distribútora)

Shakeus

Pěkná nuda, navíc představa opilého anděla s cigaretou, co má rádoby vtipné hlášky, ve mně žádný pocit srandy nevyvolává. Jen další okoukaná komedie bez vtipu z celé řady dalších, a dalších, a dalších … ()

Paity

Ještě jste neviděli anděla co se škrábe na zadku, prdí, krká, vypadá jako mulisák a chlastá? Tak v Michealovi máte tu příležitost. Velmi netradiční záležitost, ale na druhou stranu také hodně milá. ()

Evora

Travolta v trenkách, s cigaretkou v ruce, s chlupatým břichem a obrovskými křídly je netradiční anděl, ale svůj úkol na Zemi si plní. Pointa je ta, že život se má promilovat, protancovat, zkrátka ho žít a nehonit se za čímsi. Nejraději mám scénu, kdy jedou spolu všichni autem a hulákají Beatles. ()

Wishkah

Osobně řadím tohohle "anděla" mezi nejlepší Travoltovy role. Je perfektní a absolutně roztomile neandělský. Jen je škoda že film sám je takové přešlapování mezi dramatem a komedií. Ani jeden žánr přitom neumí využít naplno ()

H4ku11

Občas si treba pozrieť aj nejaké takéto naivné filmy o dobre v tomto svete. Pre mňa taký typický druh filmu 90. rokov minulého storočia. ()

bobstock

Johny Travolta jako nadpozemský stroj na nekonečné požívání tuny cukru s deodorantem sušenek balící ženy na počkání. Andělský to život nemít cukrovku, rakovinu, AIDS či zničený život rozvodem. Tančící scéna v baru je díky charismatickému herci s pohybovým nadáním nezapomenutelná, bohužel toť vše. Zamilovanou, rozhněžněnou, procítěnou, slzící MacDowell už jsem viděl a nic víc nenabízí. 45% ()

lardko

Na tenhle film jsem se koukl jen kvůli Travoltovi. Film není moc vtipný , a dějově je to taky nic moc , ale uznávám že má něco do sebe. ()

Lyžař

Travolta opět tak, jak ho známe. Celý film je vlastně postaven jen na jeho skvělém výkonu. Kouří jednu cigaretu od druhé, tancuje a baví se..a co víc – snaží se to naučit i dalších pár lidí. Takhle zpracovaná postava z Bible je to nejlepší pro dnešní mládež. Pro mě je ale trochu škoda, že v jiných filmech okouzlující Andie MacDowellová nyní zůstává až moc ve stínu Johna Travolty. ()

atmen

Chtěl jsem dostat nablýskaný film s dobrýmy herci, ti mě měli za úkol dojmout, vždyť jsou přece Vánoce. Leč moje přání zůstane nesplněno. I když názvem se zavděčil (jmenuji se stejně ), herci taky, tak v čem je problém? Je to romantická pasáž mezi A. MacDowell a W. Hurtem, ta jaksi skřípe, je pro mě nevěrohodná. A John Travolta jako archanděl Michael vše nezachrání... Nevtipnější scéna - Po schodech schází muž oblečen pouze v trenkách na zádech má křídla, v ruce cigaretku, zdravý zpusob života mu evidetně nic neříká, jde k lednice a zní si bere pivo, podrbe se mezi nohama. Ano, je to Archanděl Michael... ()

Heroine

Hele, to nebylo špatné. Čekala jsem naprostou tragédii, ale nakonec mne čekalo spíš příjemné překvapení. MacDowellová a Hurt jsou dobrá dvojka, a Travolta je opravdu originální archanděl. Pár povedených scén se tam našlo. ()