Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiálny text distribútora)

Cortesz odpad!

100 % Odpad!!! Bez debat. Protože zde není o čem debatovat. Tato rádoby "parodie" akorát tak zesměšňuje vše, co jí přijde pod ruku, ale o parodii zde nemůže být řeč, protože k smíchu to absolutně není ani v nejmenším. A když už přijde nějaká naděje, že by mohl přijít nějaký ten vtípek, tak zase působí nuceně, nechutně a bez vtipu. P.S. Ovšem co tady dělá Leslie Nielsen nechápu, sice tento žánr je jeho šálkem kávy, ale proč hraje ženu ? Asi už je až tak senilní, že netuší co dělá, jestli tohle ten člověk má zapotřebí. ()

vieriX

Vypadá, že když dávám jen jednu hvězdu tak se asi jedná o velkou sračku, ale úplně tak to není. Pár slušných vtípku tam bylo, ale bylo jich hrozně málo. Aspoň, že hlavní hrdinky byli takové kočky a pěkně se na ně koukalo. Kdyby tu nebyli tak je to odpad. ()

habertek

Odpadům se vyhýbám, protože si vždycky říkám, že na tom filmu přece jen něco i když málo, ale bylo. Ale tohle je opravdu dobrý adept na Odpad! Za celý film jsem se zasmál jednou a to když udělali fukarem na listí z pudla naháče... Jinak nuda, nuda a zase nudáá.... ()

HayLLey odpad!

Nuda!!! Pri tomto filme som sa neuvriteľne nudila, veľmi trápne snahy o vybudenie vtipnej scény. Len veľmi málo paródií je fakt kvalitných a toto je bohužial jedna z tých nevydarených. Filmy, ktoré sa snažili parodovať sa dali rozhodne sparodvať kvalitnejšie. ()

Detak

Co od parodie člověk čeká.. Kozičky a oblečky ****, Skeče z jiných nesmyslů postavené částečně na hlavu, ale ne zas tak moc ****, no a nějaký ten humor ***. ()

Rastman

Začátek je velice slibný, je ale naprosto zřejmé, že autoři měli nápady sbírat ještě tak další tři roky. Zajímavý start vystřídá plynulý úpadek do hlubin parodií vedle klasik, jako Scary Movie 4 aj. Bohužel. ()

DonBraso

Tento film je parodie sama pro sebe.Přesto jsem se párkrát zasmál a ty dvě holčiny byly dost hot,tak kvůli tomu jsem to nejspíš dodíval:) ()

Crybaby

Zaujimavy postreh: B!shop . Suhlasim s nim, neni to urcite skvely film, ale sem tam sa na nom zasmejete, a ked poznate tie parodovane horory, mate vacsiu sancu zasmiat sa. Parodie mam celkom rad, od cias Scary Movie ich vela dobrych nevyslo. Tato sice patri medzi tie horsie, ale ajtak to neni 'odpad'. ()

Lukinek.cz

Bohužel, tento film na mě moc dobře nezapůsobil.Pripadalo mi to ,že to akorád kazí pověst Freddymu, Jasonovi atd...Prostě mi ten film nesedl. Herecké výkony průměrné.+dávám za pěkné holky ,co ve filmu jsou 35%. ()

sodomex

Nebylo to tak hrozný. Nebylo tam tolik trapných pokusů o vtip a alespoň se dalo koukat na vnady obou dívek. Ale tohle stranou - 2 hvezdy aspoň za to, že mě nepostihl dávivý reflex jako u ostatních filmů tohoto typu. ()

Ajay odpad!

Pokud od parodie očekáváte stejně jako já, že se pobavíte, tak tady se to rozhodně nepovedlo. Rádoby vtipná slátanina plná nudy (čistě ztráta času)!!! ()

MFZB

Typická jebnutá novodobá paródia, ale ja ich mám vcelku rád aj keď ide o braky najhrubšieho zrna, tak aj tak si myslím, že stoja za jedno pozretie a kto nemusí nejak náročný humor tak ho to pobaví... ()