Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

luukaas

Opravdu nemohu pochopit, kdy v záplavě totálně odpadových seriálů v produkci Tv nova, může vzniknout takový seriál. Okresní přebor je sonda do většiny fotbalových klubů stejného ražení jako Slavoj Houslice. Vynikající herecké výkony Jirka Luňák...kapitán a pan trenér bez licence a Jarda Kužel, bývalý hráč druhé ligy s bilancí 5 zápasů za 5 sezon, je toto seriál na, který jsem se vždycky těšil ()

+sfinx+

Tak kucí ... SPOJTU ZDAJ !!! Z tohodle jsou legendární hlášky. Taky popularizace fotbalu u holek zaznamenala úspěchy a konečně - životní role pro pana Vetchého - tak zapáleného člověka naposledy viděli v Kostnici. Opravdu - to srdíčko do toho dal a šel tomu na proti.. :) ()

matkoslav1

Předvídatelné, prostoduché, jednoduché. Ale chápu, že se líbí - má to všechny potřebné parametry - fotbal, sprostá slova, anekdotické srovnávání okresu s bundesligou či premier league... ()

A.ZziK

Nemůžu dát méně! Konečně se v Čechách urodil kvalitní a hlavně originální seriál a to po všech stránkách. I když jsou v sérii slabší díly, celkově nechci jít níž. Taktéž se netradičně nekopíruje ani styl ani formát zahraniční produkce a funguje to výborně. Těším se na film. ()

JirkaWade

Pro toho, kdo hraje fotbal, nebo mu aspoň rozumí, nemůže být lepší seriál, než je tenhle. Mrzí mě, že nenatočili další serié, mě by to určitě neomrzelo, a tak se aspoň těším se na film, který už brzy vyjde. ()

AdamRaphael

A hele, ona Nova umí vytvořit i něco, na co se dá dívat. Co dívat, Okresní přebor je pro mě z české produkce poslední doby asi to nejlepší. Je to zábavné, odlehčené a takové příjemně lidové. Herci jako Vetchý a Sobota to zvedají o několik levelů výš. Tématika je nová a konečně nesledujeme příběhy lidí z ulice,ve které bychom mohli žít i my (no, to bych si radši prohnal hlavou kulku). Co dodat - skvělý seriál ()

micky99

Som futbalista, čo hrá okresnú futbalovú súťaž a skutočne (až na pár vecí ako napr. krádež forbesa) sa to tam okolo toho "malého " futbalu takto točí. Postavy v tomto seriály milujú tento šport, sú preň schopný urobiť čokoľvek a nedokážu sa ho pre nič vzdať. Zabával som sa na každej časti a finále bolo absolútne grandiózne. Čo dodať? Futbal je futbal. Slavoj goooooool. :o) ()

Thomash

Když jdu u nás na vesnici na fotbal, tak mi přijde, že jsem se dostal do tohoto seriálu. Jako bych to viděl... A to hrajeme skutečnej Okresní přebor, pod námi je ještě Okresní soutěž, takže hrajem takovej lepší prales. ()

Jezinho95

Když jsem o tomto seriálu poprvé uslyšel, očekával jsem spíše další nepovedené dílo ze seriálové tvorby televize NOVA, naštěstí jsem se velmi mýlil... Kromě skvělého scénáře a velmi věrohodného ztvárnění vesnického týmu z okresního přeboru (sám se v těchto soutěžích pohybuji, takže jsem některé věci poznával) se mi velmi líbily herecké výkony všech herců. Sice některé díly jsou co se kvality zábavy týče velmi nevyrovnané, tak celkový dojem ze seriálu je velmi pozitivní. Celkově si myslím že se jedná o jeden z nejlepších seriálů za poslední roky (spolu s COMEBACKem) a u mě 85% a díky mé vášni k fotbalu dávám pět hvězdiček. ()

Baži

Některé díly byly opravdu o ničem, například díl, ve kterém se Jardovi Kuželovi zdál neustále sen o tom, jak dostal jesle, a rozuzlení spočívalo v tom, že je musel nasadit Jiřinovi, čímž tu noční můru na něj přenesl. Některé díly byly ale špička a přesně vystihující českou povahu (Lucka, Svatba) i fotbal na téhle úrovní (Nábor, Na váhu). Musím ale říct, že jsem čekal trochu víc fotbalu, škoda. Zato herecké výkony byly perfektní, vévodí jim Vetchý, Sobota, Novotný ale i třeba Kikinčuk ("On lže! Přísahám ti, že lže!") a nezapomenutelnou roličku si zde vystřihl v roli pana Zenkla Ivan Trojan. Celkem příjemná podívaná, nadprůměr mezi českými seriály. ()

Yelush

Tak tento projekt sa českým tvorcom naozaj podaril a heslo "v jednoduchosti je krása" je asi najlepšou charakteristikou pre túto sériu. Výborný námet, vtipné historky a dialógy spoločne s top hereckou zostavou na čele so skvelým Sobotom, zaručujú príjemný divácky zážitok a nutkanie vidieť ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu časť, čo sa mi naposledy stalo asi pri Prison Break. Vyzdvihol by som aj herecký prínos Vetchého, aj keď Olda má aj slabé chvíľky a niekedy až priveľmi tlačí na pílu a "prehráva", Luděk Sobota či Pavel Nečas sú naopak vynikajúco prirodzení. Takže summa summarum tu máme ďalšie veľmi podarené dielko, ktoré sa naozaj oplatí vidieť. ()

Lucanio

Po dlouhé době skvělý seriál. Pro mě jen trošku překvapivá produkce TV Nova, která dokázala vytvořit mezi záplavou českých telenovel kvalitní seriál. Herci jsou skvěle vybraní, každá postava je svým způsobem nezapomenutelná. Vyzdvihl bych nezvykle vážnou roli Luďka Soboty, který se s touto rolí popasoval bezvadně. ()

hedgi

Tohle se fakt povedlo. Místy až třeskutě vtipné, krásně vykreslené postavy Hudlických. Po dlouhé době něco, co se v dnešní době povedlo. Vetchý v tomhle seriálu fakt exceluje a samozřejmě i ostatní hrajou uvěřitelně a velmi dobře. ()

domino85

Vynikající český seriál z fotbalového prostředí. Výborné herecké výkony a to zejména od Ondry Vetchého. Možná jen škoda, že Ivan Trojan nedostal víc prostoru, role trenéra v jeho podání je opravdu nezapomenutelná. Postavy a situace ze seriálu nejsou ani moc přitažené za vlasy, jak by se mohlo na první pohled zdát. V našem venkovském fotbalovém týmu to vypadá podobně, až si někdy říkám, že se tvůrci seriálu u nás inspirovali. ()

hujerita

Ja som skukol najskôr film, a veľmi sa my páčil. škoda Pepíka Hnátka, ale nevadí. Povedal som si ok kuknem seriál aj tak nemáš čo kukať a veľmi príjemne som bol prekvapený! Konečne niečo super, čo som mmusel dopozerať od začiatku do konca na jeden záťah.Dávno som sa tak dobre nepobavil.Hneď my to pripomenulo náš futbal a samozrejme že som hľadal k Vetchému Novotnému a k ostatným tie naše figurky, a NAŠIEL. Len ten pokladník bol iný, pretože pokladník som bol ja :))). Fakt som sa bavil kráľovsky a len my je ľúto že to nebude mať pokračovanie.Nezabudnem na prvý príchod Tatianky na tréning, my best scene, ()