Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Sendy23

Perfektně zpracovaná fotbalová komedie se skvělým hereckým výkonem Ondřeje Vetchého. Seriál má opravdu vše, co k vesnickému fotbalu patří. Po každém zápasu, či tréninku pivečko v hospodě. Snaha o získání každého, kdo umí kopnout do kopačáku(viz epizoda 2). Spousta řečí o tom, že chtějí všichni postoupit, ale aby kvůli tomu začal někdo pilněji trénovat to už ne. A spousta dalšího. Samozřejmě to není naprostá dokonalost. Všechno má své mouchy. Já jsem taky z vesnice a tohle zažívám na vlastní kůži, takže 100%. ()

Toxie

Po prvním shlédnutí 4*, ale na podruhé už musím dát pět, protože to je tak opravdový a Lubomír Zenkl mě totálně přirazil smíchy k zemi. ()

Vasyl

Upřímně to zase taková pecka není. Ale když přihlídku k tomu, jaká televize to vytvořila...klidně by to mohlo mít i plnej počet. Nejoblíbenější postavu hrál Vetchý, trenér a kapitán jak sviňa! ()

jack_scott

Na český seriál výborné, byť to mohl být daleko chytřejší humor. No alespoň jsem rád že nejsem průměrný divák a že se mi to nějak zvlašť nelíbí. *** ()

FREEWHEELER

Ako písané pre mňa. Futbal, pivko, to je moje. A ešte k tomu vymyslieť pár gagov a zápletiek, spraviť z toho seriál, obsadiť výborných hercov a spokojnosť je na svete!! A to nám k tomu netreba ani 14 sérií ;) ()

Dragiii

Udělala někdy Nova lepší seriál? Jako fotbalové zemičce podobný seriál chyběl. Okresní přebor je obrazem toho, jak se věci mají u vesnické kopané. Člověk tam pak nachází postavy podobné těm, co zná ze svého okolí a baví se dvakrát tolik. Zbývá ještě vyzdvihnout trenéra a kapitána Ondřeje Vetchého, bez něhož by Okresní přebor nemohl mít 5*. ()

CrazymanM

Skvělý seriál!Když to dávali poprvé,tak jsem se nedíval,protože si o seriálech obecně,natož o českých myslím své.Když pak lidé v mém okolí o tom stále mluvili,tak jsem při opakování pustil TV a ejhle,ona to byla opravdu parádní záležitost,která je pro nás všechny tak důvěrně známá,ať už jsme fotbal hráli nebo se kolem jen tak motali!!! ()

maniacxl

Po dlouhé době"normální"českej seriál!!Dokonce i vtipnej.Jardy Kužela bych nominoval na oscara.Doufám,že se dočkáme celovečerního filmu. ()

Blongie

Okresní přebor, pro mě jedním z nejlepších českých seriálů, který má vtip a sportovního ducha... A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělý výkon Ondry Vetchého, v tomto seriálu ho úplně žeru... :) ()

kubilov

Super vesnickej fotbal jak to má bejt. Hráči častějc v hospodě než na hrišti, a když v jednom díle přijde trenér, kterej to chce změnit, celej klub se semkne a vykopne ho. Oblíbená postava: Jarda Kužel ()

Beda

V době, kdy už jsem přestal doufat, že Nově se ještě někdy podaří vytvořit cokoliv koukatelného, nedejbože zábavného, se jako blesk s čistého nebe zjevil Prušinovský s touhle peckou a přesvědčil mě, že zázraky se dějí. Herecky je to velmi dobře zvládnuté ze strany všech hlavních postav, nicméně jasným tahounem je parádně přemotivovaná Vetchého "Jiřina". Skvěle mu však sekundují i ostatní, druholigista Jarda Kužel, předseda Václav (Sobota konečně zase něco hraje a nedělá ze sebe akorát debila), "podnikatel" Matějka, doktoj Áda i čestný Ludva. Konečně má Nova seriál, na který je radost koukat, jen škoda, že bude na dlouhou dobu asi poslední... ()

senecek

Pět hvězd dávám hlavně ve srovnání s filmem Okresní přebor. Bezvadné uvolnění s dnes už nesmrtelnými hláškami které,dle mého názoru,doslova zlidověli (ovšem v ,,úzké skupině lidí okolo fotbalu")! Snad poprvé dávám poklonu Nově. ()

Fíma

Dlouho jsem se na to nechtěl podívat, protože jsem se bál, že to bude ubohá novácká napodobenina Koženého slunce. Už to herecké obsazení po srovnání volá. Ale nakonec jsem odvahu našel a rozhodně toho nelituji. Některé díly byly slabší, ale celkově jsem se bavil nadprůměrně. Po druhém zkouknutí přidávám hvězdu. ()