Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

kubas369

Docela nečekané rozvíření stojatých nováckých vod což jsem po Comebacku tak brzo nečekal. Prostě zlatý střed místama trapárna místama docela sranda. ()

Stories

Tak tenhle seriál mě dostal, sám se jako hráč a začínající rozhodčí s tímto prostředím setkávám každý víkend. A tento seriál na mě působí opravdu věrohodně. Navíc většina dílů má hlavu a patu a dokáže velice pobavit. Na závěr bych chtěl zdůraznit, že se mi velice líbily herecké výkony Luďka Soboty a Ondřeje Vetchýho. 80% ()

adakraj

Seriál, který jsem si velmi oblíbil. Hraji taky fotbal a zasměju se nad vtipnými scénami, kterých je tu mnoho. Zdravotník Adolf Větvička ( Leoš Noha) se velmi vyvedl. Neumí říkat R a to je velmi vtipné, když zařve například na hřišti "Václave je to fjaktuja". Myslim si, že za poslední dobu je to nejlepší seriál co nás potkal. Doufejme, že brzy již vyjdou ty slibované další díly a bude jich o něco víc. ()

greymon

Nám Čechů se podle mého málokdy podaří dobrý seriál, kterému bych dal 4 hvězdičky. Podle názvu jsem si myslel, že to bude něco podobného jako Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. A tak jsem nevěřil, že to bude něco povedeného. Po shlédnutí prvního dílu jsem tomu dával menší naděje, ale po všech epizodách bych nevěřil, že to bude mít momentálních 75 %. Okresní přebor mě velmi překvapil, ale také pobavil. 5 hvězdiček je podle mého trochu moc. Zato 4 hvězdičky má zasloužené. ()

transbeskyd

Kujva! Tak tomu řikám tah na bjanku! Okresní přeborníci ukazují kudy vede cesta ze slepé uličky nevalných seriálů domácí produkce dlážděné nudou, bezradností, bláboly, klišé a dalím balastem pro zoufalce. Když se najde nosné téma v tom, co je nám vlastní a tudíž nejvíc pochopitelné a pojme se to přirozeně a tudíž uvěřitelně, pak to funguje. To všechno samozřejmě nejde bez dobře napsaných zbytečně nenadstavovaných, úderných epizod a s chutí hrajících herců. Nova překvapila, takovouhle trefu a zacílení bych od apoštola diváckého konzumu nečekal. Jen tak dál a houšť, ať se Dvořákovi kr-kavčí veřejnoprávníci pořádně chytí za zobák a najdou snahu a odvahu najít zajímavé téma, do kterého obsadí taky zajímavé a hravé herce. ()

Vanguard77 odpad!

Stačilo mi sledovat přes bratrovo rameno jeden díl a nudil jsem se tak, že jsem málem šel dobrovolně dělat něco užitečného. Tenhle seriál může být pro někoho orgií a dokonalým výtvorem z českých luhů a hájů, pro mě však jde o čistokrevnou nudu o ničem (neboli o fotbale, což je u mě synonymum). Osobně bych se bez podobných výtvorů naprosto v klidu obešel. ()

DUBINARO

Na české poměry velmi povedený seriál. Líbí se mi ,jak je seriál natočeny - skvělý exteriéry a role také. Vetchý tu hraje životní postavu "Jiřiny". Postavy nejsou umělý ale přirozený, např.: od ordinace, což je totalní s....a a je vysílána na stejné televizi, je zde tedy vidět kvalita režie. Škoda, že jen zatím 16 dílů. ()

N3O

Buranská vesnickost nikoliv zahraná ale prožitá. Nejvíc mě odrovnala role rázovitého trenéra Ivana Trojana :-) ()

Nessos

Na intenzivní naléhání několika lidí z mého okolí jsem se rozhodl Okresní přebor shlédnout. Mám za sebou zatím 2 díly a vypadá to docela nadějně, tak snad mě to nezklame (jako většina českých seriálů v poslední době). ()

Ferenzo

Skvělý seriál o vesnickém fotbale plný skvělých naturálních herců v čele s panem Vetchým, který je pan herec co se týče tohoto seriálu. Zůstávám s údivem stát při "Jiřinových" poradách a chvílích, kdy je vytočený, nad hereckým výkonem. Ondřej v tomto filmu snad ani nehraje, to prostě sviští samo :). 80%. ()

Eruzione

Áááááá...já toho Vetchýho začínám žrát..dřív jsem ho neměl nějak v lásce, ale rolí Jirky Luňáka se všechno mění...Ani ten hlas Luďka Soboty už mě tady tolik nerozčiluje...Velmi vtipný kousek a zvlášť si ho cením, když je to dílo Novy. Žádný díl mě nezklamal a u každého jsem se zasmál...Škoda že není víc dílů....Film mi nestačí :-) ()

anyonecek

Dobrá Česká komedie u které jsem se mnohdy pobavil. Vše je o tom jak vesnický chlapci hrotí jejich fotbal, jako kdyby hráli 1. ligu. Osobně mi přišly kolísající díly na 3 hvězdičky, ale díky nezapomenutelnému dílu s Ivanem Trojanem dávám +1 hvězdičku, opravdu mě ten díl dostal. ()

Bifftekk

Skvělé hlášky, které si zapamatuje i malé dítě a "oscarový" Ondřej Vetchý, který z venkovské kopané udělal manšaft, který pomýšlí na kraj televizní zábavy. Všichni se mi líbili, ale až na Táňu Vilhemlovou, mě tam prostě nějak nezapadla. Celkově vzato za pár let to bude kultovní seriál na který se budu rád znova dívat. Seriál mi moc přirostl k srdci a nemohu jinak než 80%. ()

64B

Komentáře netřeba. Kdo někdy zažil něco podobného jako nám zobrazuje nejpovedenější český seriál, tak musí hodnotit a hltat každý díl. Hlášky, šišlání, nadávky, sprostá slova, cigára, chlast, povedené scénky a hodně z nich z běžného života, Jirka, Jarda, Václav - to všechno jako bych viděl ve vesnici nedaleko té naší. ()

Johniii

Z posledních pár let a možná ani z tohoto tisíciletí si nevybavím lepší český komediální seriál. Ale připouštím že člověk asi musí mít taky trochu vztah k fotbalu aby ho to pobavilo ()