Tučniaky z Madagaskaru

• Česko Tučňáci z Madagaskaru (viac)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (viac)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiálny text distribútora)

Prometheus69

Ty hlody jsou občas dost dobrý... :D Nebojte kluci, ty torpéda jsem dal namísto ovoce... VZZZZZ BOOOOM!!! ŽRÁDLO! Úplně jak ve stmívání... :) Je to blbost která původnímu filmu nesahá ani po blány... ale, občas dokáže slušně pobavit. :) Jako že vizuál neřeším stejně tak jako... v případě Dragon Berk Série... Nebo panda, nebo... ehmm, Monstra versus vetřelci. To se ani nedá. Film hold stojí víc peněz než seriál. Je logické že musí někde ubrat, tak tom sakra přestaňme řešit. Nemá to logiku: ()

Doudis19

Senzační parta tučňáků, která si dokáže poradit za kterékoli situace. Potěší některé opravdu dospělácké hlášky a narážky stejně jako povedená animace. Vyzdvyhnout by tentokráte zasloužil i velice trefný CZ dabing. Sympaticky příjemná společnost u víkendové snídaňové pohodičky :-). ()

kinghome

Naprostá blbost! Graficky příšerně zpracovaný.Jde vidět,že do toho moc peněz nedali.... má to bejt vtipný ale je to spíš příšerně trapný. Jedna hvězda za dabing ten je fakt skvělej. ()

Karush

Tvorcovia videli v tučniakoch fantáziu, množstvo možností sa v nich skrývalo, ale túto príležitosť určite lepšie a srandovnejšie spracovali už vo "Vianočnej misii." Čo však celkový dojem tejto minisérie kazí je kráľ Julien, ktorý tentoraz bol príšerne silený a otravný. ()

filmmovier

Vynikající přídatek k filmům. Tučňáci byly vždy nejlepšími postavami Madagaskaru a jejich samostatný seriál je absolutně skvělá věc. Navíc tu jsou i Jelimán, Mort a Morris, kteří mají v češtině naprosto zabijácký a excelentní dabing... některé epizody slabší, většinou ale nadprůměr. 80%. ()

LiborGondek

Na co vymýšlet pořád něco nového. Vezmu část úspěšného filmu, udělám štěpení jako při jaderné reakci a mám hned nový televizní seriál. A světe div se, ono to funguje. Dokonce se nebojím tvrdit, že je to ještě vysoko nad průměrem, když vezmu v potaz takové Telletubies. Proč ne ()

Lachtaan

Už u filmových Tučňáků jsem si dovolil konstatovat, že mě po letech neustálého opětovného sledování Madagaskaru začalo jejich okrajové dobrodružství bavit o něco víc než parta kolem Alexe a přestože seriál trpí hodně odfláklou animací, dříve mě dost bavil. ()

Maki89

uplne vyborne kratasy - tucniaci boli z madagascaru to najlepsie a svoj vtip a akciu si preniesli aj do serialu, ktory ma velmi pobavil a na ktorom sa da schuti zasmiat... 7/10 ()

giovanni3

Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné.. ()

mikulíšek

Obrovské zklamání. Naprosto odpudivá animace, laciná, televizní, která naprosto ničí madagaskarovskou stylizaci a vypadá jako o 10 let starší. Nudné a nenápadité díly, kdy jsou velice průměrné nápady natažené na dvojnásobnou stopáž, než jakou utáhnou. Navíc některé postavy jsou vysloveně otravné a jiné dětsky hloupoučké. Možná, že obecně to taková hrůza není, ale já jsem nezvládnul dokoukat ani druhý díl. Ve srovnání s celovečerními Madagaskary nebo Burákovými povídačkami je to hrůza! ()

kenkaku

Madagaskar jako takový má dvě výrazně vtipné postavičky. Jelimána a skupinku 4 tučftáků. Producenti tedy vzali ty nejvtipnější postavy ze série a dali prostor v seriálu. Kvalita animace šla samozřejmě dolů i zábava není tak "třeskutá" jako ve filmu (přece jen nelze si vystřílet všechen prach najednou). Přesto to podle mě funguje protože už jen samotné hlášky Jelimána by zasluhovaly vydat v knize... ()

borec999

Jednoduchá a nenáročná záležitosť na odreagovanie. Partička tučniakov patrila bez debaty k tomu najlepšiemu z Madagaskaru a tvorcovia im podľa mňa zaslúžene venovali samostatný spin-off, ktorý funguje aj bez prítomnosti Alexa,Martyho,Melmana a Glorie. Dejovo epizódy výraznejšie nenadväzujú, čo je podľa mňa veľké plus, keďže takto oddelené krátke príbehy môžu zaujať aj napriek tomu, že divák nesleduje Tučniakov pravidelne (ako napr. ja). Celkovo bude asi platiť, že koho bavili Ric,Kowalski,Plavčík a Kapitán vo filmoch, toho by mali baviť aj tu. 70% ()

divak84

oár dílů jse mnáhodně zkoukl o dovolené a já mysslím, že je t osolidně odvedená práce. t ua tam hluchá místa, tu a tam pobaví. Lepší průměr. Navíc pro mě osobně byli tučnáci v jedničce hodně vtipní (viz přepadení posádky), takže tenhle spin-off je fajn. 3,5* ()

Ledkodlaq

Velmi vtipně podáno, i v českém znění podařený dub, příjemná animace, je to moje altenativa k looney tunes. Mám rád pohádky :-) ()