Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

jondoe

Pre mna len priemerna zabava. Zo zaciatku to vyzeralo fajn, ale asi v polovici ma to zacalo nudit. Hlavne duo bolo celkom v pohode. Najviac ma pobavil Johnny Depp. ()

terin.manka

21 Jump street je komedie u které se nejde nesmát. Dvojce Jonah Hill a Channing Tatum zase tak špatní herci nejsou. A je super když jeden z nichmá na starost i scénář. ()

charlie_ando

Musím přiznat, že jsem seriál jako malý měl vcelku rád, a tak jsem zbystřil, když jsem se dozvěděl o natáčení filmu. Jenko (Channing Tatum) a Schmidt (Jonah Hill) byli spolužáci na střední a neměli se rádi. Na policejní akademii jsou posluchači ve stejném ročníku a zase se nemají rádi, ale oba mají citelné slabiny, a tak dají svoje silné přednosti dohromady. Společnými silami tak úspěšně absolvují a mají velké plány se svojí policejní kariérou. Na bažanty však čeká práce jako cyklohlídka v parku. Nepovedená akce jim vyslouží přeložení do tajné, ale podceňované jednotky. Chlapci jsou vysláni díky svému mladistvému vzhledu na místní střední školu, aby našli zdroj nové nebezpečné syntetické drogy. Úkol je jasný, mají infiltrovat dealery a zjistit dodavatele. Postarší studenti si prohodí svoje tajné identity, takže jeden skončí na herectví a druhý na pokročilé chemii, což je základ pro mnoho zábavných scén. Infiltrace však vázne, protože jim práce v utajení jde jak tanec slona v porcelánu, a tak se snaží zlepšit své šance pořádáním velkého večírku. Vše vrcholí během dramatického finále na maturitním plese a při povedené honičce limuzín. Oboum hlavním představitelům to na plátně společně dobře jde a jejich interakce je opravdu zábavná. Musím přiznat, že mě moc potěšilo skvělé kameo trojice herců z původního seriálu (důstojnice Judy Hoffsová, důstojníci Doug Penhall a Tom Hanson). Film je plný humoru někdy i trochu přisprostlého, ale hlavně je to zábavná oddychovka, která nenudí a vykouzlí lehký úsměv. ()

joora1

Akční teenagerská komedie, kdo to kdy viděl:). Ale ano, fungovalo to především v době, kdy nešlo do tuhého. Smršť gagů a nakonec i návrat Johnyho Deppa, to mělo šťávu. Ve vyhrocených momentech už bohužel film někdy balancoval na hranici trapnosti. Navíc jen jeden z dua táhl film a byl to Jonah Hill. Channing Tatum to byl absolutní omyl. I tak Jump Street pobaví díky netradičnímu schématu filmu a také možnosti se odreagovat od něčeho nenáročného. ()

iXtr3m3

Hill a Tatum si sadli ako riť na šerbel. Jasné, s pôvodným Jump Streetom to okrem názvu a pointy nemá nič spoločného, ale to mi nevadí. ()

Corpsegrinder

Začátek vypadal slabě a už už jsem myslel že to bude náká průměrná nevtipná kravina ale sotva se dostanou na školu začne to bejt prdel jak má bejt. Pokud jde o Hilla asi jde o nejlepší komedii ve který se objevil od dob Superbad, co se týče tý druhý buzny tak jsem jí nikde moc neviděl ale taky hrál dobře. Smál jsem se nahlas což se mi stává tak u jednoho filmu týdně pokud čumim 24/7 takže za to pochvala. Ani by mi zde nevadilo nějaký pokračování. ()

Gogo333

Kdyz jsem o filmu slysel poprve, tak jsem si rikal: ok serial znam nemuselo by to byt spatny. Pak jsem videl trailer a WTF to je komedie? Ja cekal krimi a zacal jsem se toho filmu bat. A ejhle ona se z toho nakonec vyklubala povedena komedie. Dokonce si tam strihli cameo i Johnny Depp a Peter DeLuise hl. postavy ze serialu. Za me peknych 70%. ()

pavlikv

Hodně velké překvapení. Od filmu sem nic extra neočekával, ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Viděno v originále. ROZPOČET $42miliónů II Tržby USA $83,441,518 II tržby celosvětově $191,904,232. 75%. ()

Hanys_

Takhle má vypadat akční komedie - nedávná, na první pohled taky sympatická, This Means War dostává od Hilla a Tatuma těžké K.O. 8/10 ()

Holina

Jedna hvězda za jeden fór. Už z traileru mi bylo jasné, že to nebude můj šálek kávy a potvrdilo se. Kdyby se film držel více konceptu seriálu, možná by bylo všechno jinak. Rejžovi vzkazuji, že když se někde sprostě křičí není to nutně třeskutě vtipné. Ostatně to patří i uživatelům ČSFD, kteří vytáhli Jumop Street až na nepochopitelných 73% (stav k 18.7.2012) ()

VIPerson

Stejné překvapení jako The Muppets...Komediím už moc šancí nedávám,občas ale svolím a na doporučený kousky se většinou podívám.A zrovna tady jsem byl příjemně potěšen,zejména první polovinou,kdy se zdánlivě neslučitelná dvojka Tatum/Hill dává nenásilnou formou dohromady.Téměř všechny školní scény byly perfektní a oba si je užívali opravdu hodně.Škoda sklouznutí do vážnějších vod a zpětného vrácení až přehnaných vtipů,které už nefungovaly (na mě) tak,jak měly.Jedna větší chybka mi ale nezabrání ve spokojenosti.A co se týče výběru Tatumových rolí začínám mít pocit,že jednou ročně mě vždycky chce potěšit nějakým nenápadným filmem,od kterého nikdo moc neočekává,ale člověk dostane pytel plnej překvapení viz G.I.Joe nebo Eagle....a to nemluvim o filmu Bez kalhot ,kterej vypadá...víc než teple,že? ()

Burdock

Trocha odkazů na původní Jump Street, ale jinak samostatná teenage školní komedie.. která se ale ani moc nepovedla. Hollywood bastards, přestaňte vykrádat a následně kazit klasiky a jejich odkazy! ()

MareT.

Překvapení roku? Pro mě teda určitě. Nasmál jsem se, prostředí středních škol mám taky rád a poprvé v životě se mi líbil ve filmu i Channing (a on umí být dokonce i vtipný). Jonah Hill je jeden z nejtalentovanějších komediálních herců součastnosti a tady jim to s Tatumem klape opravdu na jedničku. Finální cameo vytáhl film ještě výš a já se těším na druhů díl. ()

dopita

Celkem příjemná oddechovka která by sice potřebovala trochu zkrátit, ale i tak pobaví a neurazí. Scénář sice stojí za prd, ale u takovýho typu filmů to ani moc nevadí. Je to především komedie a jako taková plní účel, akce ve filmu moc není. Jonah Hill nemá chybu, stejně tak cameo Johnny Deppa. ()

Jan Tucnak

balíček nekorektního humoru odkazů na 80s seriály a fucking poctivá krev už jen ty závěrečný titulky sou na "oscara" a škoda že takhle dobře odvedenou práci ocení jen hrstka lidí pro ostatní tu je ďábel Poledňáková a jiný sračky ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)