Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

FFilipCZ

Dlouho jsem odkládal, než se na tento film podívám, tak nějako jsem mu nevěřil. Ale byla to chyba! Je to perfektní komedie s ulítlým humorem a skvěle vybranou dvojkou kamarádů/chvíli bratrů/kolegů od policie. Vše je uvolněné, netlačí se na pilu, vše šlape jak má. Spokojenost! ()

JimWayne

Života schopná komédia pri ktorej som sa smial od začiatku až do konca.Ice Cube, Tatum, Hill stobodový a mladý Franco tiež neurobil hanbu staršiemu a známejšiemu bratovi. Možno komédia roka, uvidíme. ()

baribal

Na to, že Jonah Hill umí být velmi zábavný jsem si už v mnoha filmech zvykl, ale na to že mi Tatum nepije krev ne. Skvělá ústřední dvojka a i přes značnou jednoduchost zábavný příběh. ()

VojinRyan

Ako sa hovorí, niekedy menej je viac. A tu to platí, čo sa týka scenára. Jednoduchý scenár, typický pre takéto filmy ale veľmi dobre spracovaný s charizmatickou dvojkou Hill a Tatum. Vtipné scény, akčné a nečakané situácie tam rozhodne nechýbajú. Najviac ma bavili momenty tie nečakané... " ono to malo buchnúť, prečo to nevybuchlo". Skratka jednoduchý vtipný film, ktorý neurazí a scenárom ani neprekvapí ale nenudí. A to je hlavné. 78% - 4* ()

zahubicku

Nestává se mi moc často, abych si po filmu znova přehrál některé scény, které se mi opravdu líbily a musím říct, že v 21 Jump Street jich je opravdu mnoho- Fuck you, science !!! Hodně silné 4*! ()

SaNcHeZ_cz

Na Jump Street 21 bude zase horko a živo. Komediální oživení v dnešní době už naivně působícího konceptu z osmdesátek a devadesátek funguje překvapivě dobře. Nabízí totiž dostatek humoru, slušný náboj a nestíhá nudit. to že se nebere vážně a místy paroduje samo sebe je jen k dobru. Filmová Jump Street je tak příjemnou komedií, která dokáže pobavit a přitom neztrácí identitu. No, možná přijde i ten Tom Hanson. [75%] ()

Alqarin

Mimořádně sympatická blbina á la Machři a šprti, která funguje i v akčních momentech a je výborně "důstojně vulgární". ()

Wysch

Jo, jako ustřelený péro už bylo moc, ale ta krásná chvilka nostalgie s Deppem mi to vynahradila. Poměrně překvapivě moderní rádoby komedie, která má dobrej drajv. ()

RasputincZ

Některé scény fungují perfektně, ale jako celek je to další průměrný flák, který nestojí za druhou projekci. Duo Tatum a Hill mi vůbec nesedlo a film zachranují perfektní vedlejší postavy (především Ice Cube a jedno závěrečné cameo). ()

Lamiczka

Kluci se snaží a to je vidět. Mladej Franco jako by vypadl z oka staršímu, stejně šikovnému, bráchovi. Klasika převedena na plátna kin. Převlečení za studenty mi sedí jenom na Jonaha, čahoun Channing vůbec nezapadá (alespoň se ale na něj dobře kouká). Ohraná zápletka hledání výrobce drog na střední škole ničím nepřekvapí, ale hlavní dvojka obstojně funguje. Johnny Depp v miniroličce rozhodně potěšil. ()

ivishka

Docela zábavný remake. Ze začátku jsem si myslela, že to vypnu, protože to byla docela nuda... Ale jak se příběh rozvíjel a ze dvou nešikovných policistů se stala perfektní dvojka parťáků, tak to stálo za to. Je pravda, že jsem seriál neviděla a ani mi to nechybí. Jestli bude i díl na vysoké škole tak se na něj ráda podívám :-). Channing Tatum byl perfektní a Jonah Hill překvapil...koukala jsem jako sůva z nudlí, když se tam objevil i Johnny Depp :-D. ()

Vxxx

Wow. Já byla přísná před tím. Kdepak. Film jsem si pustila, než jsem šla do kina na dvojku, jen abych si ho připomněla. Je to kravina.. ale docela vtipná. Alespoň 2* si to zaslouží. Zasmála jsem se a nenudila. 2* ()

ArsenalEagle

Chvíli mi trvalo, než jsem si k Jump Street našel cestu, ale to co jsem dostal mě uchvátilo. Skvělé hlavní duo a spousta výborných vedlejšáků, kteří mě rozesmívali přes hodinu a půl skvostnými hláškami a scénami. Síla tohodle filmu spočívá v jeho naprosté blbosti. Ano. Nejsilnější stránka tohodle filmu je u většiny jiných filmů stránkou slabou. Kdo nemá rád komedie, radši si potrpí na pořádný rozbor filmu, tak se na to raději ani nekoukejte :) Výborný filmeček na odreagování. PS: je fajn, že si tu střihnul menší roličku i Johnny Depp :) ()

javak810i

Překvapivě to nebylo nějak moc trapné a místy jsem se i dost bavil. Hlavní zásluhu na tom má zajisté dvojice Johan Hill a Channing Tatum. Pro vážnější role v áčkových filmech se moc nehodí, ale sem zapadli skvěle. Jsem zvědavý na pokračování. Lepší 3* ()

Praxis

Tohle bylo tak geniálně zvrácené, že tomu nejde dát méně než čtyři hvězdy. Smršť naprosto šílených gagů a hlášek a korunu tomu všemu nasadilo úžasné cameo Johnnyho Deppa. Jo a ty wtf závěrečné titulky? 80% za to, že to běželo podle předem daných kliošidních mantinelů alá Hollywood. ()

O.Peta

Takhle má vypadat moderní komedie pro mládež. Má to samozřejmě již známé scény z jiných filmů, situace okolo loosera školy apod., jenže ten drajv, výborný scénář, sympaťáci v hlavních rolích a vizuální stylový kabát, to mi už nějakou dobu chybělo. Myslel jsem si, že Prcičky už letos nic netrumfne, ale 21 Jump Street se jim minimálně vyrovná. Na škodu je snad jen ten černošský humor (nebo projev), kterému pořád moc nemohu přijít na chuť a pak ten závěr s tím pinďourem, no no, to už taky nemuselo být. Jinak ale očekávání splněno a 80% ()

Riddick77

Opravdu velká hovadina, která je občas vtipná, zábavná a značně nekorektní, ale častěji trapná, nechutná a nevkusná. Prvních 15 minut je absolutně mimózních, přičemž už jen výběr charakterů hlavních hrdinů je problém, protože oba sice fungují samostatně dobře, ale správná chemie mezi nimi začne vznikat asi tak 10 minut před koncem. Tatum i Hill jsou v klidu, sice jejich přehrávání někdy působí až skoro přirozeně (to asi nebyl úmysl), ovšem do rolí se docela hodí. Vtipné jsou především vedlejší postavy (učitelka chemie, rodiče), protože hlavní postavy užívají pouze humor na první signální, eventuálně tu a tam nějakou parodii či odkaz na nějaký akční nebo komediální (teen) archetyp (verbálních odkazů tolik není, pár zpomalovaček a podobně...). Rasové, genderové a podobné vtípky kvůli značné vulgaritě prakticky nefungují, což z inteligentní komedie plné sofistikovaných odkazů dělá levnou blbinu na jednou zhlédnutí. 4/10 a vidět už to znovu nemusím! ()

Jillen

Nebýt některých zbytečně trapných perverzních scén, tak by to byla vážně fajn "parťákovina". Ale penis v závěru, to pohřbil. ()

MikO_NR_1909

Zopárkrát som sa cítil trápnejšie, ale v celku v zato kochám pred svižnosťou a uletenými gagmi, ktoré vytvoria z 21 Jump street pekelnú tínedžerskú jazdu. Hodnú na kontroverziu medzi cieľovkou a "priemernými" divákmi, ktorých môže tento evolučný vývoj v komediálnom žánri pôsobiť proti srsti. Hill touto úlohou štartuje svoju hviezdnu kariéru. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)