Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

Tommassi3

"Víš, svým způsobem by bylo spíš homofóbní, kdybych tě nepraštil !!" ;) Jump Street 37 ?? Ne, Hype Street 74 !! Korejskej Ježíši !! ()

BigDeal

Moderné, štýlové, cool, uťahujúce si z klišé, no stále držiace sa tradícií a plné tak neskutočne, ale fakt neskutočne vtipných scén a nápadov, že aj keby má film nedostatky, nemal som si ich ako kvôli môjmu neprestávajúcemu smiechu všimnúť. ()

bouncer

Snad se mi začnou líbit americké mainstreamové komedie, které vykrádají, na co přijdou. Když se ale hned na začátku dozvím, že "We're reviving a canceled undercover project from the '80s and revamping it for modern times. The people behind this lack creativity and they've run out of ideas, so what they do now is just recycle shit from the past and hope that nobody will notice.". Potom už takovému filmu odpoustím, že to občas přehání s fekálním humorem, protože těch dobrých hlášek a vtipných momentů je tam požehnaně. "You know what they do to handsome guy like me in prison. It Rhymes with GRAPE. It Rhymes with grape." ()

Terva

CITÁT - Od teďka z nás budou pořádný policejní parchanti......... Nejdříve se nesnášeli, teď jsou tým a po sedmi letech se vrací na svou bývalou školu. Tentokráte však v utajení jako policajti. CITÁT - Dej to auto na invalidy, ať jsme za borce......... Aby byla zachována slíbená komediální zápletka dojde k výměně identit a oba musí improvizovat. Jenže mě to moc nebavilo. Scéna z drogama je trapná, nepochopená a hlavně nedodělaná. Fáze první - Smích..atd. Film je naivní, jednoduchý a trapný. Malé cameo si zde zahraje původní protagonista seriálu Jump Street, Johnny Depp. CITÁT - Potřeboval jsem jen dobrýho kámoše........... ()

Johny_fork

Přes přehnané množství homosexuálních fórků je 21 Jump street povedená buddy komedie v retro stylu. Roztomile nablblé ústřední duo spolu s onou specifickou atmosférou vyvolává vzpomínky na Starsky and Hutch. Rovněž musím jako fanda 80.tkových akčních perel ocenit děj ve stylu Schwarzeneggerovi Špinavé dohody, kdy se Hill s Tatumem složitě infiltrují do řetězce drogových dealerů a dodavatelů, aby nakonec v grandiózním finále stejně všechny vystříleli:). ()

Hismael

Klasická lehce přehnaná americká komedie, kde děj sice moc nenudí, ale zároveň ani není vtipný. Film se snaží dostat postavy díky nepřirozenému chování a občasným podivným nápadům do rádoby vtipných situací. I když jsem zatím nenapsal skoro nic pozitivního, dá se tím docela dobře zabavit, pokud nemáte zrovna náladu nějak moc přemýšlet. ()

moviesfan

Nejspíš bych dal 3*, ale díky závěru a jistému odkazu (kdo viděl ví) musím dát o hvězdu víc. Dobře jsem se bavil, a to je hlavní. Našlo by se několik vad (mohla být kratší délka, Cube, ...), ale dobrý zážitek mi to nezkazilo. ()

JohnCZ

Po všech stránkách perfektní, nekompromisní a třeskutě zábavný komediální nářez. U mnoha scén jsem téměř brečel smíchy, romantická linka vytvořila takový ten příjemný úšklebek a závěrečná akce měla takové grády, za které by se nemusel stydět ani čirý akční film. Celý snímek je prošpikován trochu dementními, ale totálně kulervoucími hláškami a mnohými odkazy. Jonah Hill se z tlouštíka proměnil ve stylovýho poldu, Channing Tatum mu skvěle sekunduje. Na Brie Larson se zase příjemně kouká a chemie mezi ní a Hillem funguje na výbornou. Spolu s posledními Prcičkami je 21 Jump Street je prozatimní letošní komediální vrchol. ()

tomeš

Pytlovina, u které se člověk párkrát dobře zasměje, ale můj šálek to není. Poznámka 1: V rodině Franců asi umějí hrát všichni. Poznámka 2: Johnny Depp v 21 Jump Street - forever! Poznámka 3: Ať hraje Channing Tatum ve více komediích! Poznámka 4: Brie Larson je fakt sladká. ()

corpsy

Hill a Tatum sú srdcom, mozgom a všetkým ostatným tohoto filmu. Neviem si predstaviť lepšiu voľbu a práve vďaka nim sa snímok vyštveral do nadpriemeru. Potešia skvelé hlášky, odľahčenosť a niekoľko cameo rolí, ktoré vyvolajú vlnu nostalgie. ()

Torision

Žádný extra očekávání jsem od Jump Street 21 neměl a o to víc mě překvapilo, jak moc tahle komedie, co se nese na fakt pohodový vlně, funguje. Koncept filmu není nějak extra originální, ale to mi ani nějak nevadilo, protože je to děsně svižní, vtipný a neotřelý. Nestalo se mi ani na vteřinu, že bych se u toho nudil, protože každá scéna tu má něco do sebe. Třeba když se hlavní dva hrdinové zdrogujou, u toho jsem se skutečně smál nahlas. Navíc jsou tu i super vedlejší postavy, jako šéfa oddělení Ice Cube, kterej mi tim nadáváním hodně připomínat Toma Cruise v Tropický Bouři. Hodně potěšilo i vtipný cameo původních hrdinů J. Deppa a P. DeLuise, Pro mě nejlepší komedie posledních pár let a jednoznačně pětihvězdičková podívaná. ()

Ajinka126

Spojení Jonaha, který významně shodil kila a prospělo mu to, a Channinga funguje skvěle. Královsky jsem se u toho bavila, i když jsem s některými rozhodnutími hrdinů nesouhlasila. Těšila jsem se na moment, kdy na scénu vkročí Johny Depp. A nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Bylo to velmi rozpačité. Jenom se nemůžu ubránit názoru, že ženská hrdinka mohla být vybraná lépe. Brie zářivou krásou zrovna neoplývá. ()

liquido26

Naprosto luxusní komedie, která mě neuspala ani po půlnoci. Plno skvělých fórů a zběsilé akce. Každý se tímhle určitě tak trochu vrátí do svých školních let :-) Johnny Depp na konci nemá chybu. ()

ConanVJ

Parádní akční komedie o dvou neschopných policistech, kteří po policejní akademii nedokážou zatknout zločince. Proto dostávají poslední šanci u znovuzrozeného projektu Jum Street. Díky svému mladickému vzhledu, mají odhalit výrobce a distributory nové drogy. Dvojice Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) je pěkně sehraná, vtipná a filmu nechybí ani pěkná akce. Celý film je prošpikován vtipnými situacemi, hláškami a parádní středoškolskou atmosférou. Já se bavil královsky a dávám 100% :) ()

PauloZ

Takhle parádně jsem se u buddy-movie bavil naposled u podstatně a fenomenálně akčních mizerové 2 a čistě komediálních Benga v záloze. Nový 21 Jump Street je žánrově přesně mezi. Tedy vytříbená a bohatá sada hlášek a situací, které odrovnávají tím nejpřímějším a netrapným způsobem, dopepřená přesně padnoucí akcí a výtečně zvolenou hlavní dvojkou. Chvílema jsem měl pocit, že se dívám na nějaký oldschool a chvílema na prcičky :-)). Fakt jsem nečekal, že to dopadne takhle dobře a jsem za to rád! Jde vidět, že mladá Hollywoodská krev v čele s Hillem, jakožto i spolu scénaristou, umí odvést kvalitní práci, kterou dnešní divák uvíta s otevřenou náručí. Moc dobré a i to malé cameo Johnnyho bylo na jedničku. Hoďte po mě dojku! ()

F.man

Ano, ano, ano! Já věděl, že v těch chlápcích z Cloudy with a Chance of Meatballs něco je. Parádní komedie, která si bere to nejlepší ze všech buddy movies a roubuje to na realitu 21. století. Velmi dobré situace, ještě lepší hlášky, povedené výkony Hilla a Tatuma, vlastné i toho Ice, cameo Deppa... Konečně zase jedna správná eRková komedie. Fuck you, Science! ()

Kryton

Primárně je film 21 Jump Street dělaný jako komedie. To se odráží ve všech scénách ať je to akční anebo dramatická. Právě proto se člověku nepodaří držet linie. Jonah Hill byl fajn a sleduji jeho stoupající kariéru. Tatum je akorát kus kamene, který v určitých momentech ujede mimo. Pár vtipných scén jsou k zasmání, ale jako celek bych to až tolik nehypoval a nepovažoval za Smrtonosnou zbraň pro mladé. Na to filmu chybí více než si myslí/te. Mimochodem pro fanoušky starého seriálu se objeví pěkné cameo. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)