Příběh Waltera Davise, perspektivního, ale poněkud smolařského úředníka, jemuž zkazí slibnou kariéru krásná žena, podivně alergická na alkohol. Stačí sklenička šampaňského a Nadia Gates promění významný večírek pořádaný Japoncem Yakamotou, zámožným klientem firmy, v níž je Walter zaměstnán, v chaotickou vřavu končící Walterovou hodinovou výpovědí. A to bláznivá noc teprve začíná. (oficiálny text distribútora)

PauloZ

Ale když si bere toho našeho blba, musí to někde vynechávat :-)). Oldschool každým coulem, ale co jiného očekávat od filmu s rokem vzniku mého narození :). Prvních 20 minut je sice vcelku vlažných, ale jak si to vezme do rukou Bruce s odplatou pro Kim, tak to dostává solidní grády a už se to veze na zábavné old vlně až do konce. Skvělé role také pro Johna Larroquetta a jeho otce. Paráda, bavil jsem se náležitě. ()

blackrain

Alkohol může mít velmi uvolňující a povznášející účinky. Nevím, jestli se mi Bruce Willis líbí víc v komediálních rolích nebo jako drsňák se zbraní v ruce. Každopádně on může proplouvat všemi filmovými žánry. Já jsem si vždycky myslela, že Kim Basinger má blond vlasy. ()

Thomassi

Předtím, než Bruce Willis skákal po mrakodrapech a letištích a dával teroristům na prdel, zkusil i komedii, ve které prodává své city. Walter Davis je úředníček, který si na firemní vačeři vezme dívku, která nesmí pít, jinak zdivočí. No a co se nestane? Samozřejmě že chlastá. A pak to dopadá tak jak to dopadá, přesně tak, jak je to v tomto filmu. Ale něco zlé je i k něčemu dobré. Vtipný příběh plný dobrých momentů a hlášek doplňují nadstandartní herecké výkony, převážně tří herců. Hlavní dvojice Bruce Willis a Kim Basinger a také John Larroquette v roli zábavného právníka. Pro mě velké překvapení, jak si Bruce umí pohrát i s rolí pro něj netypickou. 75%. ()

Derek

styl humoru komedii od blake edwardsa mi v podstate nesedel uz ani u ruzovych panterov, ale tam sa mohol opriet o genialneho sellersa ktory to svojimi schopnostami vzdy dokazal vytiahnut. tu mu vtedy v podstate neznamy herci prilis nepomahali a pre mna je to teda celkom neznesitelna vec iba s obcasnymi zableskami vazne vtipneho humoru. ()

FilmFan24

Walter "Bruce" Davis byl varován! Nadia "Kim" Gates se nesmí napít alkoholu! O ona pila! Hodně zábavná komedie s Japonkou, co nemluvit anglicky, šíleným bývalým milencem, sarkastickým soudcem, s Kim, co se nesmí napít a především s mladým Brucem, kterému jedna jediná noc převrátí naruby celý život...Jéžiš, mě ho bylo tak líto! Paráda! ()

Eldrick

Šíleně vtipná komedie, ve které vládne Bruno a přiožralá Kim (s děsnou barvou vlasů a křivě zastřiženou ofinou) mu přihrává . ()

Figu

Tohle bylo velmi slabé a jen díky mé úctě vůči Brucovi a věku filmu dávám tři hvězdy. Stupidní humor, laciné pasáže, nechápu jak si to může říkat komedie?... Jediné úsměvné bylo trhání rukávů u saka, nic víc. Škoda, že jsem u této schůzky naslepo nebyl nasleplý i já, pač bych se bavil určitě potmě lépe! Ještě jednou říkám - jen za Bruce a 87 rok tři hvězdy... 50% ()

pakobylka

Tahle komedie je něco jako neřízená střela … jako Nadia, když se napije: Jednu chvíli má roztomilou špičku - je originální, vtipná, uvolněná a sexy … a hned v dalším okamžiku byste ji nejraději zabili - nemá zábrany a nezná míru, tudíž v nekonečném řetězu katastrof ničí všechno, co jste si dlouhá léta budovali. Vystřízlivění je pak neveselé a bolestné. Poskytla mi nezávaznou zábavu na jeden večer - narozdíl od Waltera si myslím, že vracet se k ní by byla ztráta času ... 2,5* ()

Juto

Šialená komediálna jazda. Keď si na rande na slepo nikdy nevieš čo spraví druhá osoba keď je opitá či opitý. 6/10 ()

Martrix

Velký špatný. Ano, Willis je sympaťák a ano, Besinger je kočka. Ovšem scénář je opravdu velký paskvil. Blake Edwards nejspíš našel na dně šuplíku nepoužité fórky z odvaru Pink Panthera a narouboval je na alkoholem poháněnou slečnu katastrofu. Začátek působil vcelku solidně, ale pak ten přechod z romantické komedie do komediální frašky, proběhl podivným přískokem. Waltrovi najednou šiblo a začal se chovat jako úplný idiot, přestože on žádný alkohol nevypil. To jen tvůrci potřebovali navodit situaci, kdy bude Nadii oplácet stejnou mincí, takže ho zběsnili. Zato postava Davida byla jeblá už od začátku...přesně po vzoru Dreyfuse. Jenže zatímco toho zbláznil Clouseau, tady je ta posedlost vcelku nepochopitelná. Prostě stalker a idiot. Vzhledem k tomu, že nejsem fanda ani zmiňovaných panteřin, Edwards se mi tímto filmem naprosto netrefil do vkusu. Za celou dobu jsem se zasmál max. třikrát. ()

mortak

10 % přeslazené romantiky, 90 % bláznivé komedie. Proč je to dneska ve filmech vydávajících se za romantické komedie přesně naopak??? "Přísahám na hrob své matky" - "Ta v poklidu hraje golf" - "Mluvím o budoucnosti, tati." ()

c.tucker

Trochu mě zklamal závěr, který byl všední a nudný, kdyby film setrval v rozjetém tempu, kdy oba hlavní protagonisté předvádějí neskutečné psí kusy, tak bych rozhodně přitlačil s hodnocením. ()

otík

Příjemná bláznivá komedie s dobrými herci. Kim Basinger je kouzelná, Bruce Willis předvádí svůj komediální standart. ()

sir-dave

Rozjezd mého oblíbeného Willise. Sice 90ti minutová komedie ale nesnesitelně utahaná, kterou zachraňovala spíše druhá polovina, když "vyváděl" Bruce. Párkrát jsem se zasmál např. při frašce u soudu jenže očekávaní byla daleko větší od "holky co se nesmí napít". Ještě, že za rok přišla role Johna McClanena :-) ()

Tyny

Mladý Willis v nenáročném, zábavném filmu. I když k němu tato role sedí o něco méně než akční, přesto to bylo fajn a já jsem se bavila. Je to zase něco jiného, než v čem Willise normálně sledujeme. ()

fabecc1222

Na jednu stranu tu máme Willise v době, kdy se ještě snažil hrát (Představte si ho, kdyby chtěl takovouhle roli hrát dneska...), jenže je to komedie, a co je hlavní, že jsem se moc nebavil. Je tu taková ta správná 80tková atmosféra, ale to je tak vše. Hlavní ženská postava mě celou dobu dost otravovala. ()

JohnSmith

Celkem příjemná zábava,sice nic extra,ale co chybí na všem ostatním,to dohání Willis. Osobě bych po tom všem Basingervou asi zabil ()

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Blake Edwards: 1922 – 2010

Blake Edwards: 1922 – 2010

17.12.2010

Ve středu v noci se na svůj poslední večírek někde tam nahoře vypravil velký filmař, držitel čestného Oscara za celoživotní dílo Blake Edwards. Všichni si jej pamatujeme především jako tvůrce… (viac)