Pobyt na nádhernom exotickom ostrove ako liek na manželskú krízu? Prečo nie. Lenže keď vášmu vzťahu hrozí úplné zrútenie, môže sa aj raj premeniť na peklo na zemi. V tomto nezávideniahodnom rozpoložení sa ocitli tri manželské páry. Dave (Vince Vaughn) a Ronnie (Malin Akerman) žijú v príšernom stereotype, ale snažia sa nepripúšťať si to. Joeymu (Jon Favreau) a Lucy (Kristin Davis) drží manželstvo len silou vôle, Shaneovi (Faizon Love) už držať prestalo, tak zbalil nové dievča - o pekných pár rokov mladšie. Jediný solídny vzťah majú Jason (Jason Bateman) a Cynthia (Kristen Bell), lenže ako sa ukáže, je to len pracne udržovaná fasáda, ktorá pri stretnutí s ostatnými priateľmi naraz spadne. Aby zachránili, čo sa dá, prikývnu Jason a Cynthia na ponuku partnerskej terapie v ostrovnom tichomorskom raji Eden Resort. A pretože toto letovisko ponúka úžasné skupinové zľavy, vezmú so sebou ostatné dvojice kamarátov. (TV Markíza)

InJo

Komedie, na níž je nejzajímavější to, že Jean Reno tady vypadá jako pozdní Steven Seagal (bradka, brejličky a samozřejmě "nezbytný" ohon). ()

Sinecod

Já se těšila na vtipný film se sympatickými herci a ono to bylo otravné, zoufale nevtipné a hodně nereálné. Určitě se problémy v několikaletém manželství vyřeší za týden jenom tím, že budete dírou v podlaze čučet na rybky v moři, na hubené holky nebo na toho svalnatýho troubu. Bylo to strašně hloupý! To neni ani film na nedělní odpoledne, to je film na přetrpění a pak už nikdy více... ()

Jordan

toto je príšerná, veľmi zlá komédia. v prvom rade nie je vôbec vtipná. príde mi to tak, ako keby vaughn s kamošmi chceli mať fasa dovolenku, tak si k tomu vymysleli film: napísali, zaprodukovali a zahrali a dali to nejakému druhotriednemu rutinérovi zrežírovať, aby si oni mohli už len užívať. trápne a nezmyselné. ()

teutates

Pohodová oddychovka... nenudil som sa, potešili známe tváre, taktiež som sa občas zasmial... vážne v poho, dokonca to miestami pôsobilo seriózne, možno dokonca aj nejaka ta myšlienka... príjemných 6/10 sadlo mi to. ()

dex2man

nádherný ostrov ("holly shit,it's like a screensaver") a holky,ale spousta keců a rozhovorů je o ničem stejně jako celý film.Pár vtipných momentů se najde,ale ne tolik aby to zachránili . ()

iamek

Další skvělé obsazená romantická komedie která ovšem nepobaví, ale spíše se budete cítit trapně, že na tohle vůbec koukáte. 2* jen za nádherné prosředí a krásné chatky s výhledem pod moře. Nic jiného co by se dalo hodnotit jsem zde neviděl. Možná tak ještě závěrečný večírek kde bylo na co koukat. ()

klerik

Napriek nie práve lichotivým "referenciám" ide o príjemý film. Nič extra sa nerieši, občas poteší snaha o apatowksý feeling... Reno tam trochu zavadzia, ale na manželský romantický film s posolstvom, je to vydarené... Film vám asi veľa nedá, ale ani veľa nezoberie... KOPAČKY boli vydarenejší dovolenkový kúsok... ()

heyda

Jako odpočinkový film to funguje dokonale. Člověk se může kochat krásnými scenériemi i krásnými ženami, občas se ve filmu povede i nějakej fór, takže zas taková hrůza to nebyla. 50% ()

rikitiki

Místo postav tu máme karikatury, takže sranda je vydřená jako kolena, která, ať už z jakéhokoliv důvodu, klečela dlouho na písku. Ve skutečnosti je to spíš smutné. ____ Copak, písečné pláže i moře jsou ve filmu moc hezké, ale to už je lepší sledovat nějaký dokument National Geographic, protože tam vás nebude otravovat čtveřice manželských (většinou) párů, z nichž jednomu každému byste nejradši jednu vrazili. /12. 2. 15./ ()

SOLOM.

Další tuctová americká komedie, kterou opravdu stačí vidět jen jednou. Nicméně vzhledem k tomu že jsem si tu tentokrát moc humorné zábavy neužil, věnoval jsem svou pozornost jiným „prvkům“. Opravdu nádherné prostředí mě doslova hypnotizovalo, stejně jako trojice Kristen Bell, Malin Akerman a Kristin Davis, které se vedly rozhodně lépe nežli jejich mužští protějšci a co si budeme nalhávat, v plavkách/ spodním prádle vypadaly lépe než oni. ()

becki_tu

Nezáživná dvouhodinová reklama na turistický ráj s otravně napsanými postavami, šablonovitým scénářem, zoufale málo vtipnými momenty a sexy Kristen Bell a Malin Akerman. Aspirant na nejzbytečnější film roku 2009. ()

MáŠa

víceméně vo ničem. každý z těch lidí v tom filmu dokáže být v něčem nesympatickej, že nebylo moc zřejmý, proč by se všechny ty postavy spolu neměli rozejít ()

Lucasion

Vypadá to dobře, ale film je brak. Naprosto nevyužitý potenciál komedie. Komedie? Ano, taková u které se nezasmějete. Vtipy ani nějaké vtipné scény zde prostě nejsou. Hloupě napsaný scénář s průměrnými herci. Víc se k tomu bohužel říct nedá. Komedie o čtyřech párech, co se snaží zachránit svoje vztahy vyústí až v blbě předvídatelný happyend. Jak jinak. Jediná slušná scéna byla duel na Guitar hero. Bohužel víc kladů tento film opravdu nemá. ( 15 procent ) ()

Morholt

Jeden pár má problémy. Ukecá tři jiný bezproblémový páry, aby s nima jeli na ostrov do Polynézie, kde si svoje problémy vyřeší. Na ostrově začnou mít problémy všichni, ale nakonec se všechny problémy vyřešej a všechno dobře dopadne. Podle obsazení by se dalo soudit, že film měl i jistej potenciál. Jenže díky totálně vymaštěnejm scénáři a námětu neměl. 10% ()