Vtierka Castle

• Slovensko Castle (viac)
Ukážka z filmu 5
Krimi / Komédia / Dráma / Mysteriózny
USA, (2009–2016), 124 h 47 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvorcovia:

Andrew W. Marlowe

Predloha:

Barry Schindel (poviedka)

Nathan Fillion, Stana Katic, Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Tamala Jones, Ruben Santiago-Hudson, Penny Johnson Jerald (viac)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (37)

Vtierka Castle (2009)

Zamilovala jsem se do Stany Katic. Je naprosto dokonalá, krásná, má skvělé vlasy. A jako postava Kate Becketová chytrá, vtipná, ale zodpovědná a skvělá policistka. Jednotlivé díly jsou hodně rozmanité. Jeden díl je o možné 3. světové válce, další o teroristech. Další naprosto o ničem. A posléze zase o brutálním sériovém vrahovi. A jako bonus škádlení Kate s Castlem. A nesmím zapomenout na Castlovy dceru, opět s naprosto dokonalým účesem, a úžasnou matku. ()

Season 1 (2009) (S01)

Posledná fľaša (2010) (S03E10)

,,Kde má stuhu do vlasů a podkolenky?´´ A super překvapení nakonec. Bonus v podobě zpěvu protagonistů jejich pravými hlasy. ()

Uzemnenie (2011) (S03E13)

Bod pro Beckettovou ! ()

Season 4 (2011) (S04)

Seriál mě začíná víc a víc bavit. ()

Sniper (2011) (S04E09)

No v tomto díle má Kate slušnou posttraumatickou poruchu. ()

Případ lovce pokladů (2012) (S04E14)

Takový trochu zvláštní díl, ale také romantický. Castle a Kate se na chvíli zhostí rolí postav ze 40. let. ()

Pandora (2012) (S04E15)

Hodně nezajímavý případ a ještě k tomu rozdělen na 2 díly. ()

Spouštěcí moment (2012) (S04E16)

Z nezajímavého dílu se stal hodně zajímavý, kde jde o světovou bezpečnost. Jako bonbónek navíc je hvězda filmu Flashdance Jennifer Beals. ()

Smrt tanečnice (2012) (S04E18)

Skvělý díl. Jen trochu moc zamotaný, že u něj musíte opravdu přemýšlet. ()

Mrtvá Angličanka (2012) (S04E20)

Nevím, asi jsem nedávala pozor. Ale nějak jsem nepobrala o co přesně v tomto případu šlo. ()

Lovci hlav (2012) (S04E21)

Další slabý díl. ()

Živí mrtví (2012) (S04E22)

Zombie? To můžu. ()

Navždy (2012) (S04E23)

Tak tentokrát absolutní špička. SPOILER. Castle řekne Beckettové že ji miluje. Za nějakou chvíli je Kate kousíček od smrti a volá hádejte koho... No a dál se dívejte sami. ()

Labutia pieseň (2012) (S05E07)

Jeden z nejhorších dílů. ()

Tajný Santa (2012) (S05E09)

,,Škola pro Santy?´´ Krásný vánoční díl. Až tedy na toho létajícího Santu. ()

Pod vplyvom (2013) (S05E11)

Hezké. Jak se Espo toho kluka ujal. ()

Cieľ (2013) (S05E15)

Toto je 1. část dvojitého dílu. Určitě si je nenechte ujít. ()

Honba za únoscami (2013) (S05E16)

,,Mami, musím ti něco říct.´´ Bezkonkurenčně nejlepší díl. Uronila jsem i slzu. Určitě si ho nenechte ujít. A nezapomeňte, že je to druhá část dvojitého dílu. ()