Castle s Beckettovou musia spojiť sily s detektívom zo Scotland Yardu, aby vyšetrili vraždu britskej občianky, ktorá sa v USA zaplietla s organizovaným zločinom... V moteli nájdu mŕtvu mladú ženu Naomi Allenovú. Chyžná videla z jej izby vychádzať muža, ktorého polícia identifikuje ako detektíva inšpektora Colina Hunta zo Scotland Yardu. Colin sa s mŕtvou poznal a začne pomáhať newyorskej polícii s vyšetrovaním. Vyšetrovatelia zistia, že Naomi bola na večierku, kde sa pobila s raperkou Nicky Jay, ktorá si myslela, že Naomi flirtuje s jej priateľom Biggiem Slimom. Biggie tvrdí, že Naomi sa mu zverila, že ju niekto sleduje. Naomi objavila niečo, čo nemala a asi aj pre to zomrela. (TV Wau)

SOLOM.

Další spíše politický případ, který na mě moc velký dojem neudělal. To se mi spíš líbila totální ignorace Castla na Kate i celý případ, kdy naschvál začal pařit s atraktivní letuškou, místo aby vyšetřoval s týmem (tedy alespoň z počátku). Líbila se mi Kate v pěkných šatech na anglické ambasádě (konzulátu), kde tančila s detektivem ze Scotland Yardu – ten se ale víceméně dost často choval jako kokot a moc jsem mu ty jeho „emoce“ k mrtvé nežral. Opět v tom vidím spíše jeden z těch slabších dílů této série. ()

B.Wilde

Néé, doufala jsem, že se to vyhne tomu trapnému klišé s jednodílovými tahačkami s první postavou, která je zrovna po ruce (zrovna v době, kdy se Kate málem k něčemu rozhoupala) sice chápu, že to má prodloužit jakési napětí do finále série, ale i tak se mi to nelíbilo. To jak se zachovala Beckettová s tou předstíranou amnézii taky nebylo okay, ale ty tanečky kolem toho, než si to vyjasní jsou už nepříjemné. Navíc Castle sukničkář mi teda taky nějak v ději nescházel... jako by splín nešlo v amerických seriálech řešit jinak než nezávazným povyražením a nebo alkoholem. ()

Loki_Six

"Ten years, I've been keeping them company, while they spend a night or two here on their way to where we're all going... They all had plans, Kate. Things they were gonna do when they got around to it. Go on a cruise. Lose ten pounds. Fall in love... They thought they had all the time in the world. But nobody does." ()