Hudba:
Alexej CharvátÚčinkujú:
Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (viac)Obsahy(1)
Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)
Účinkujú
Jan Cimický
Československo
Najlepšie filmy:
Z rodinného alba (2002) (TV film)
Vodník z Kaňky (1971) (TV film)
Ako básnici čakajú na zázrak (2016)
Aleš Cibulka
Československo
Kateřina Neumannová
Československo
Najlepšie filmy:
Ivo Šmoldas
Československo
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Kolotoč (2007) (TV film)
Nejlepší trapasy (2013) (seriál)
Ondřej Suchý
Československo
Najlepšie filmy:
Dva z onoho světa (1962)
Michael Kocáb
Československo
Najlepšie filmy:
Marta a ja (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Galoše šťastia (1986)
Miroslav Vladyka
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jana Synková
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Smrť krásnych srncov (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Ladislav Štaidl
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Drahé tety a ja (1974)
Síť na bludičku (1983) (TV film)
Anna Šišková
Československo
Najlepšie filmy:
Musíme si pomáhať (2000)
Ženské oddelenie (1991) (TV film)
Tolstoj a peniaze (2016) (divadelný záznam)
Zora Jandová
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Život bez konca (1982) (seriál)
Babylon (2002) (divadelný záznam)
Marie Drahokoupilová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Miroslav Noga
Československo
Najlepšie filmy:
Gazdova krv (2014) (divadelný záznam)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Jana Štěpánková
Československo
Najlepšie filmy:
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Věc Makropulos (1970) (divadelný záznam)
Laco Deczi
Československo
Najlepšie filmy:
Ako svet prichádza o básnikov (1982)
Kalamita (1980)
Milenci v roce jedna (1973)
Josef Krofta
Protektorát Čechy a Morava
Lešek Semelka
Československo
Najlepšie filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (divadelný záznam)
Oidipus Tyranus (2011) (divadelný záznam)
Jitka Zelenková
Československo
Najlepšie filmy:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Sabina Remundová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023)
Sedem zhavranelých bratov (2015)
Theodora Remundová
Československo
Najlepšie filmy:
Genij vlasti (1998) (TV film)
Výlet (2002)
Ene bene (1999)