5 proti 5

(relácia)
Súťažný
Slovensko, 2007, 40 min

Moderátor Andrej Bičan v súťažnej relácii, kde sa proti sebe stretávajú vždy dva súťažné týmy, každý zložený z piatich rodinných príslušníkov. Týmy sa snažia uhádnuť najpravdepodobnejšie odpovede stovky respondentov na rôzne otázky, ktoré im boli položené. (lilina133)

frolish

Relaciu poznam z Primy a tam ma zaujala o nieco viac, napriek tomu prijemna oddychovka. Moderatorske vykony Bicana su ako na hojdacke - niekedy naozaj velmi vtipne, inokedy az extremne otravne. PS. Po nieco vyse roku musim uznat, ze z Bicana sa stal vtipny netuctovy moderator, ktory je v kombinacii s dobrymi otazkami a sutaziacimi schopny vyprodukovat fajn zabavu pre celu rodinu. Aspon nieco pozeratelne na tej STV-cke. ()

Vesecký

Výjimečně zábavný pořad s vynikajícím Andrejem Bičanem, pohotovým moderátorem sršícím neobyčejným vtipem. V Česku sice existovala verze tohoto pořadu, ale nemohly se díky této osobnosti se slovenskou ani v nejmenším srovnávat. Denně je to v tomto nehezkém režimu balzám na duši. Na současnou českou televizní zábavu se nedá dívat. Stokrát tleskám! ()

figliar

Andrej Bičan patrí medzi moderátorskú elitu na Slovensku. S takmer všetkého si dokáže spraviť srandu a na úspešnosti relácie má minimálne 80% zásluhu. Vysielaná je v prijateľnom čase a je zábavná. Sledujem skoro každý diel. ()

Shredo

Z času na čas, kým frekvencia sledovania tohto programu nepresiahne hranicu, sa to dá. Bičan sa snaží využívať svoj potenciál, čo určite ako zabávač má. Len vrcholnú formu už mal v Maxihre, tú už asi nič zo zábavnosti neprekoná :) ()

cure

Ak mám porovnať iné súťažné relácie tak má u mňa zaslúžené 4 hviezdy. Okrem Andreja Bičana ma baví najmä samotný princíp súťaže, ktorý tak rýchlo neomrzí. ()

redwik

Táto relácia je približne na 90% o náhode a 10% o reflexoch. Na logické premýšľanie nie je dosť času. Pre nenáročného diváka, unaveného po celom dni, je to príjemné večerné uvoľnenie. Andrej Bičan srší humorom, dokáže si zo všetkého urobiť srandu tým jeho polobláznivým spôsobom, a to sa mi na tom páči. Nikdy nezabudnem na jeho heft, keď na otázku "Z akého ovocia sa robí víno?" súťažiaci odpovedal "Jablká" a Andrej na to povedal "Áno, jablkové víno je veľmi dobré, pretože je lacné". ()

FireTight

Andrej Bičan z téhle soutěže udělal něco, co se Petrovi Novotnému nepodařilo - soutěž s přídavným jménem zábavná. Hlavně díky němu jsem se začal na slovenskou verzi dívat raději než na tu českou, přeci jenom, jeho hlášky byly občas zabijácký... :D Můžeme vám páni sousedé závidět, vlastně mohli. Škoda, že ji zrušili. ()

PedroPo

Neskutečně dobrý moderátor. Osoba Andreje Bičana na českých obrazovkách chybí. Věřím, že ne každému jeho styl sedne, ale tohle můžu. Jinak k soutěži se toho asi moc říct nedá, jen se občas divit tomu, co můžou lidi odpovědět k těm otázkám. ()

Theker

Bavilo ma to pozerať nepravidelne tuším prvý polrok, kedy ešte Bičan nemusel pred nakrúcaním šnupnúť nejakú tú čiaru. Moje hodnotenie teda patrí začiatkom tejto klasickej TV súťaže, nie jej nútenému a čoraz viac slaboduchému pokračovaniu. ()

tančísvlky

Tento program má síce dobrý koncept, len ho kazí svojou prítomnosťou arogantný Andrej Bičan. Jeho nafúkanosť nepozná hraníc a nie nadarmo sa hovorí menej je niekedy viac. Jednoducho na verejno právnu televíziu ani omylom. On sám sa zaškatulkoval medzi "blba" už dávno a je logickým vyustením , že sa toho už nikdy nezbaví. Je na rovnakej intelektuálnej úrovni ako Peter Marcin , ale to je ešte väčší ... ()

IvonaK

Andreje Bičana moc nemusím, ale tady se jako moderátor předváděl optimálně, takže si myslím že to příjemně spestřovalo tento zábavní soutěžní pořad. Někdy jsou návrhy soutěžících sice o ničem, ale jindy naopak strašně dokážou pobavit. ()

oasismanik

Nechápem, čo majú a mali vždy všetci proti Bičanovi. Ja som ho na rozdiel od Pročka mal rád, bol presne medzi tou hranicou vtipnosti a trápnosti, niečo ako Duro Mokrý, ktorý bol zas ale odvážnejší a často to prestrelil... ()

Boudyy

Nemohu jinak, přátelé. Tato relace, která běžela v letech 2007-2008, se mnou byla každý vysílací den a já jí za to nyní splatím, co jí dlužím. Tedy plný počet hvězd. Navíc jsem rád, že nyní (září 2011) je relace zpět. ()