Maxihra

(relácia)
všetky plagáty

Televíznu šou vysielala v roku 1997 Markíza.
Pomocou telefónnych prijímačov bolo možné ovládať postavičku zvanú Crash Bandicoot napríklad na závodoch motoriek.
Moderovali Andrej Bičan a Dagmar Dianová. (Cappuccino)

MM_Ramone

"Maxihra" bola v podstate jedna veľká reklama na hernú konzolu Play Station, od japonskej spoločnosti Sony. Interaktívna súťažná relácia, v ktorej hráči zo svojho domova, pomocou tlačidlového telefónu, ovládali jednu z hier, ktorá bola práve v ponuke. Prevažne sa jednalo o obľúbenú skákačku Crash Bandicoot. Ak sa im úspešne podarilo prejsť stanovený počet level, mohli vyhrať vecné ceny. Tou hlavnou bola samozrejme spomínaná konzola. Táto relácia je vrcholom kariéry moderátora Andreja Bičana. Jeho svojrázny, verbálne kostrbatý, tupo nadrzlý, poblaznený štýl sa tam vynikajúco hodil. O niekoľko tried prevyšoval ostatných moderátorov. Toto mu naozaj išlo. ** ()

DaliX

Tiež ma to ako máleho bavilo pozerať, teraz je to však už o niečom inom, keď si v poho môžem stiahnuť emulátor a Crasha si vychutnať rovno na PC:) ()

Cappuccino

Pekné spomienky, štyri hviezdy len z čistej nostalgie. Letmo si spomínam na to "píp píp" klikanie 4ku a 6ku pri závodoch motoriek. Mal som im zavolať a skúsiť to tiež! ()

duklak2

Na tuto soutěž si pamatuji velmi dobře. Hrál se tam Crash Bandicoot na PlayStationu, přes tlačítka na telefonu. Je to taková plošinovka, která se dočkala řady pokračování. I když patřím mezi nepřející, tak vím, že v této soutěži jsem hráčům fandil. Po nějaké době se soutěž přesunula na Markízu a to já, vzhledem k tomu, že mě Markíza nejde, jsem neměl možnost sledovat. V dnešní době se tato soutěž už nevysílá. ()

BigDeal

Eins zwei drei - Bendi hraj, poroz na žabu žužlu, zober si umbakarnu, nespadni do jamy levovej, na konci si dáme súťaž v čítaní titulkov a arivederci, Maxihra končí. Vďaka Bičanovi a jeho hláškam vznikol z obyčajnej relácie detský kult, ktorý sledovali aj dospeláci, čo nemali radi videohry (aspoň teda u nás). ()

Ajinka126

Nejsem ze Slovenska a tudíž jsem tam nikdy nevolala, ale to mě neodradilo, abych to aspoň nesledovala, jak si jiné děti vedou. A když jsem po letech hru Crashe zkoušela s tím luxusem (klávesnice na PC) a nešlo mi to, tak se to pro mě získalo jiný nádech. Ty děti musely být vážně šikovné, když to zvládli hrát telefonem:) ()

Z0oMb3E

[1] v ľavo [2] v pravo [9] skáčeš...Bičan bol do toho nasadený niekde v strede, a práve tu zažil svoje najlepšie obdobie. Čítanie záverečných tituliek bol výborný fór. ()

peiton

Výborná relácie nie len pre detského diváka... Bohužiaľ v tej dnešnej dobe neopodstatnená,kedže každý si už dnes môže dovoliť alebo má Playstation aj 3.Vtedy to bola vzácnosť,niečo nové a originálne.Za ten sentiment a nostalgiu dávam 4*. ()

sir-dave

Dokonalá televizní hra ovládaná televizním ovladačem. Crash Bandicoot, Umbakarna, nekonečná zábava, super zpracování. Vzpomínám si, jak jsem byl na pohřbu dědy u nás na vesnici (v SK), z kterého jsem na několik minut utekl, abych zapnul Maxihru a pokusil se dovolat. Potom jsem utíkal zpátky na pohřeb :)) Škoda, že jsem se nikdy nedovolal. ()

tomeek

"Volajte k nám sem do Maxihry na telefónne čísla 65 42 49 42 alebo 65 42 14 42, tu je Lolo, kto je tam?" -"Janka." "Ahoj Janka, aký tvôj najobľúbenejší level?" -"Čínsky múr." Nezapomenutelné :D Tady se dá napsat jediné: Bendy micuš, startuj cicuš! ()