Nová zábavná show je tady! Zasoutěžte si společně se dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. (TV Nova)

ještěžiju

Jako kdyby nějakej strup ze štatlu vylezl po pár škopkách z hospy a snažil se být vtipnej. Ač bych jako sám štatlař moh být pyšnej, že se něco takovýho vysílá v bedně, tak je mi spíš stydno. To otřesný cingrlátkový a šajnící studio je tak na levačku, že to vůbec negómu. Ale abych nebyl jenom zlej, sem tam na to mrknu. ()

Necrotongue odpad!

Jsem rád,že neznám nikoho z cílové skupiny tohoto "zábavného" pořadu,protože abych ho mohl sledovat musel bych vypnout část mozku a to si nemůžu dovolit,protože už mám vypnutou část motorických funkcí,takže bych asi upadl do kómatu.Třešničkou na dortu je bodrý moderátor,který dává tak okatě najevo,že je z Brna,až to vypadá jako parodie. ()

Alan_Shearer

Měl jsem tu čest parkrát vidět pořad Co na to Češi. Vsadím svoje boty a krabku máček navrch, že z 80% shlédnutejch dílu jsem byl po chlastačce, takže mi k uspokojení potřeb stačí nějakým způsobem existovat a nenáročný program TV Nova mi zcela vyhovuje. Pokud máte tendenci vyhledávat na Nově solidní zábavu nebo aspon nestupidní podívanou, tak jste v píči, protože na vás vyběhne uřvanej, trapnej a přehrávající Matonoha, kterej je kolikrát doplněn o výkvět debilních individuí, takže včetně špatného a několik let provařeného konceptu soutěže tvoří společně podívanou na úrovni jedný hvězdičky. ()

Peabody odpad!

Comeback miluji dodnes, ale to je zásluha Tomáše Baldýnského. Myslím, že tato soutěž /neviděl jsem slovenskou verzi, natož proboha primáckou a na tohle jsem hodil krátce oko právě kvůli Comebackovému castingu TM) by se mohla jmenovat kdo je na place nejblbější. a jméno režižéra je dokonalý nomen omen - inu v nouzi může točit opravdu každý. ()

Fajt odpad!

Jak někdo tento ubohý paskvil může označit za "zábavnou show" ??? Trapné a dětinské radovánky nad ubohými otázkami, uváděnými ušišlaným Matonohou... To jsou ti praví Češi? jestli ano, tak pak potěš nás Pán Bůh !!! Jediné na co se Matonoha zmůže, je zesměšňovat důchodce. Jaké asi musí mít známosti, když moderátor s vadou řeči může stále pořad uvádět a pobírat plat za vlastně zmetkovou práci !!! Pořad pro dementy... ()

• Soutěže se jako obyčejný soutěžící zúčastnil bývalý ministr dopravy, zemědělství a hejtman Středočeského kraje Petr Bendl. (Zix.)
  • V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)
  • Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5 na TV Prima. (Bernyz)