Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

wosho

Takovejch odpadu??? No nevím. Pravda je, že tato soutěž u které nejsou potřebné znalosti, spíše odhad mě moc nechytla. Ale mnohokrát jsem u ní bezcílně probendil moře času při čekání na starou, než si oholí nohy a docela mě párkrát překvapila co si lidi tipnou. Dokonale prázdná hra pro lidi bez všeobecných znalostí. ()

djsaly

Hodnotenie tejto rodinnej ak sa podarí tak 5-dňovej súťaži proti 5-tím iným rodinám v hádaní najviac položených anketových odpovedí vybraných z ľudí ulice za éry zabávača a moderátora Petra Novotného na českej TV PRIMA bolo o poznanie 1/2* lepšie ako ten istý TV formát na slovenskej STV so zabávačom a moderátorom Andrejom Bičanom. Keďže dnes nemám možnosť už sledovať tento formát s novým moderátorm Petrom Lesákom a ako čítam z iných komentárov tak som aj rád. Spomienka na dobrú pohodu po dni v práci pri sledovaní televízie pred večernými správami. Moje hodnotenie je 3 a 1/2* oproti 3* ()

castor

Věčně upoceného a zmateného Novotného vystřídal na první pohled vhodnější Lesák, nicméně jeho nepřirozenost a nejistota trestuhodně bije do očí!! A finálové čtení pětice otázek by si měl doma pečlivě cvičit před zrcadlem. Tady má totiž hoooodně rezerv. Soutěž jako taková pak poodkrývá další "tupohlavost" všech těch Pepanů a Boženek, co se před zraky diváků nestydí za své "logické uvažování"!! ()

Colonist

Ať už je Petr Novotný jakýkoliv bavič, soutěžní pořad 5 proti 5 uváděl poměrně dobře. Občas si sice nějaký ten trapný fór ve stylu Novot/Dobrot neodpustil, ale jako moderátor měl šmrnc a celá ta soutěž byla příjemná, akorát na všední podvečer, kdy chcete jen tak relaxovat (navíc v současnosti takovéto pohodové soutěžní pořady na našich obrazovkách chybí). V těchto dobách jsem byl s přestávkami poměrně pravidelným divákem. Jenže když se TV Prima najednou rozhodla změnit styl soutěže a za moderátora dát příšerného a opravdu trapného Petra Lesáka, hned jsem s touto soutěží navždy skončil. Moderní studio a nesympatický moderátor z pohodové soutěže udělali jen další tuctový pořad, který si hraje na něco, co není. Už to není ta nenáročná podvečerní soutěžní hra v poklidném tempu. Pořadu s Novotným bych se nebránil dát **** hvězdičky, Lesákova příšernost je jasný odpad. Takže nakonec ** s ohledem na staré časy. ()

duklak2

Sledoval jsem skoro každý díl s Novotným a docela mě to bavilo. Novotný mě překvapil a "ustál" jsem ho. Ten jeho vytlačovanej smích, po té, když řekne nějakou svou "anekdotu" je velmi vtipnej a já se směji jeho blbosti a zároveň i tak trochu tomu, že má takovou odvahu vytahovat ty "anekdoty" a neustále je vnucovat divákovi, který je už dávno zná z kdysi už naštěstí zaniklých pořadů NOVOT a DOBROT:-). Soutěž 5 proti 5 zajímavě před pár lety rozvířila prach mezi jinými soutěžemi. Přiznám se, že jsem tomuto pořadu nedával moc velké naděje. Ale jednou jen tak jsem přepínal a zrovna začínala. Zakoukal jsem se a dlouho se mi nestalo, aby mě nějaká soutěž tak chytla a zakrytě jsem fandil soutěžícím, kterým v ostatních soutěžích moc nepřeji:-). Závist, no, vždyť to znáte ne? A neříkejte, že ne:-). Otázky byly promyšlené a líbilo se mi, že nezáleželo na vědomostech soutěžících, kteří se tím pádem nemohli zesměšnit, jak u některých jiných soutěžích. Teď něco pro neznalé:-). V soutěži proti sobě stojí dvě pětičlenné rodiny jako týmy (tvoří je většinou rodiče, jejich potomci, sourozenci, sestřenice, tety, strýcové apod.). Soutěž je členěna na jednotlivá kola. Během finálového kola bojují rodiny o výhru 50 000 Kč a o možnost zúčastnit se soutěže v dalším dílu pořadu. Pokud se jim to podaří pětkrát za sebou, mají možnost získat v 5. díle speciální výhru ve výši až 300 000 Kč. Základním úkolem týmů je uhodnout nejčastější odpovědi na otázku dopředu položenou stovce náhodně vybraných a pro tuto soutěž dotazovaných osob. Je škoda, že Novotnému dali padáka a nahradili ho Lesákem. Neviděl jsem ani jeden díl a ani nijak mě to nemrzí, protože si stejně myslím, že "kvalit" Novotného Lesák nedosahuje a tím pádem soutěž ztrácí svůj šmrnc. Dávám 3 hvězdy a to za díly s Novotným. ()