Kalendář Míši a Ríši

(relácia)
Česko, 2008, 377 x 2 - 5 min

Michal Suchánek neboli Míša společně s Richardem "Ríšou" Genzerem vymýšlejí různé scénky a vtípky o jménech, která zrovna slaví svátek. (Vojtino)

H34D

Na tento mini-seriálek jsem se díval čistě ze zvědavosti zhruba do doby, než přišly přípravy na maturitu a já zjistil, že duo derivace + intergály může být často mnohem vtipnější než duo Suchánek + Genzer. Inteligentní humor bych od nich rozhodně nečekal a ani nevyžadoval, ale tohle opravdu nemá úroveň, co z nich občas padaly za lejna, to by si za rámeček nedali ani admini webu ratemypoo.com. Hlavním záporem je tedy nevyrovnanost, prostě jednou uprostřed jednou dole a jednou pod bodem mrazu... 2/10 ()

MMR

Některé díly byly povedené, jiné zase velice stupidní... Ale celkově se klaním k názoru, že to není vůbec zlé. Tři plus hvězdička za nápad. ()

Hromino odpad!

Ubohý humor Suchánka a Genzera, který se snaží být tím samým, co Tele Tele, jenže to se jim ani zdaleka nedaří. Tele Tele-mu nesahá ani po špičky. Odpad! ()

salahadin odpad!

Jestli se vám líbí sledovat dva zoufalce, jak se zoufale snaží napasovat něco rádoby zoufale vtipného na konkrétní jméno v kalendáři, tak si nechte chutnat. Ale pak si nezoufejte, až uvidíte k uzoufání nudné a debilní skeče. Zoufalé............ jo a už jsem použil slovo "zoufale"? ()

Frajer42

V roce 2008 jsem se vždy nemohl dočkat následujícího dne. A dokonce jsem věděl, kdo má kdy svátek. Některé díly byly trapné a stupidní, ale jiné mě velmi rozesmály (Putišovský, Hrob Majer). Asi sem měl zde volit zlatou střední cestu * * *. Ale když si vzpomenu na nějakou písničku Franty Hrob Majera, nebo na nějakou básničku Radka Putišovského, tak prostě musím dát minimálně * * * *. ()

Kothy

Ti dva jsou fakt srandovní. Jsou fakt dobří, že se jim podařilo pokaždé něco vymyslet. Některé jména jsou povedenější, jiné míň. Hodně dobří jsou: Blažej, Řehoř a Gustík. :D ()

MikeCool

TV-pořad. | Internetový "pořad" dua Genzer & Suchánek a jejich vtipné pojetí jmen podle kalendáře. Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) | ()

korbitch22

Za vymlácený mozek boxera Jakuba jedna * a za nejluxusnějšího retarda Gustíka ta druhá * Jinak zoufalý pokus kdysi milované národní dvojky o zajímavý,leč místy notně trapný humor.Ale Gustav byl boží kluci :-) Syna tak určitě nepojmenuju :-) 35%. ()

SOLOM.

Jeden z těch úsměvnějších projektů dvojice Suchánek – Genzer – nikoliv však nějak extra kvalitní. Občas se u toho člověk i pobavil a narazil jsem na několik ojedinělých dílů, kdy se jim to opravdu sešlo a nebylo to ani moc trapné, ale dodneška si živě pamatuji, jak si dělali prdel „z mého jména“ a kurevsky mě nasrali. Čekal jsem nějaký „špek“, dostal jsem totální sračku…A to mají u mne schované… ()

becki_tu

Humor Suchánka a Genzera mám rád a jejich streamovaný Kalendář mě ve většině případů kvalitně pobaví. A je vcelku jedno, jestli je ve studiu českolipský poeta Putišovský, písničkář Franta Hrobmajer, historik Žežula, voják z povolání Otto Paciorek, Houdek s Pazourem nebo retardovaný Gustík. Jen tak dál, hoši. ()

duklak2

Viděl jsem pět dílů a to mi stačilo. Humoru Michala a Richarda už mám plné zuby. A nejhorší na tom je, že za to dostávají zaplaceno. ()

Ajinka126

No jak to zhodnotit? Některá jména byla vymyšlena precizně a velmi vtipně, ale jiná na druhou stranu velmi slabě. Já si uvědomuji, že zábava není lehká a vymýšlet každý den vtipy na dané jméno taky není sranda.. ale přesto jsem pro průměr.. ()

L_O_U_S

Pokud víte, co od můžete od dua Suchánek + Genzer očekávat, nebudete pohoršeni a asi ani zklamáni. Tenhle seriál je jako na houpačce - někdy slabé, jindy proklatě vtipné díly (Adriana, Ladislav). (439.) ()

Amroth666

Doteď si pamatuju hromadu hlášek z několika jmen. Tohle byla každodenní závislost. Sice se některé díly nepovedly, ale jinak super. ()