Kalendář Míši a Ríši

(relácia)
Česko, 2008, 377 x 2 - 5 min

Michal Suchánek neboli Míša společně s Richardem "Ríšou" Genzerem vymýšlejí různé scénky a vtípky o jménech, která zrovna slaví svátek. (Vojtino)

stansrac

od této dvojice po dlouhé době něco na co se dá dívat, připomíná mně to ty lepší časy teletele. někdy skvělé ( viz gustik) někdy slabší:) ()

cerbygerby

Tyhle dva fakt můžu... jsou to baviči, kteří mě rozesmějí snad i tím když se jen jinak podívají... nejlepší role měli v TELE TELE...škoda že to už není. Jinak ke kalendáři..některá jména jsou fakt zábavná ()

Realmond

Mě jejich humor fakt sedí, některé díly jsou fakt výborný a některé sice slabší, ale je to dobrá zábava na každej den v roce. ()

FireTight

Dvě hvězdičky z doby před zhruba dvěma lety jsou možná ještě hodně, co bylo ze začátku vtipné se postupem času (a hlavně neustálým opakováním) zvrtlo do totálního trapasu... ()

ChickenPate

Velmi povedené, vzpomínám jak jsem hned po půlnoci pouštěl nový díl... některé díly mi připadaly sešité pekelně horkou jehlou, jiné velmi dobré. František Hrobmajer- Bílá hora je bílá bílá, černý zuby ti vybělila :-) ()

Wacki

Né každý má jejich humor rád, i mně se některé díly nelíbily. Ale jako nápad dobrý a pro zlepšení nálady to taky ušlo. ()

playboy_05

Suchánka s Genzerem mám rád...a tudíž jsem jako častý divák Tele Tele tyhle jejich "vtipy" slyšel asi 150x...prostě nic nového pod sluncem ()

_aandyy_

Co to na nás zase ti pánové Genzer a Suchánek vymysleli? No, oproti Tele tele ve svých začátcích (a pro pořad nejlepších letech), je to 0. Ale na to, jak skončili s Tele tele (tzn. ta horší doba pořadu), to je docela dobrý a musím říct, že některé díly jsou k popukání. Mnohem horší je to, co předvádí v dnešní době v Mr. GS... ()

Tuomijoki

Velmi proměnlivá kvalita jednotlivých dílů. Od dílů k popukání až k těm, které chcete mermomocí vypnout, ale říkate si, že jim ještě dáte šanci. Třeba tam nějaký vtípek bude. Nechme tedy hodnocení někde uprostřed. ()

Snapphanar

Méně duchaplná zábava, která nás alespoň tolik nezdrží, když už nic jiného. Inu, co by se od této "povedené dvojice" dalo jiného čekat? Je pravdou, že za několik dílů tohoto seriálu jsem našel snad tři vtipné, které by si zasloužily možná i více, než dvě hvězdičky, a však ostatní bych nehodnotil jinak než odpadem. ()